Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu indeki büyük kurt adam ve kurtlar var.nasıl oldurecegiz? Kurtadamın enerjisi bekleyin gene doluyor. Kılıcımı yaglamami istedi ancak yağın yoktu. Bunun bir etkisi olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun tr psnde türkce mi? Sonradan dil desteği geldi diye duydum ama doğrumudur

• 10urman 1 kullanıcısına yanıt
    Türkçe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    Igni kullanarak yak sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 22 Mart 2017; 10:25:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theenlil kullanıcısına yanıt
    Ana gorev oncesi kendin save yap. Her 3-5 ana gorev oncesi tekrarla ve her yeni kayit yaptiginda bos bir slota kaydet. Slot kalmadiginda en eskisinin uzerine kaydet.

Bazi ana gorevler yan gorevleri iptal ediyor hikaye geregi. Her gorev biitirdiginde (ana veya yan gorev farketmez) gorev menusunden basarisiz gorev var mu diye kontrol et.

Craft ve alchemy esyalarini hicbir zaman satma elinde fazla da olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 22 Mart 2017; 10:25:38 >
  • Şu oyunun normal sürümünü şu anda ps plus ile 53,40 tl'ye alsam mı yoksa goty sürümünün indirime girmesini mi beklesem acaba? Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Bir de normal sürümde de Türkçe alt yazı var değil mi? Yoksa sadece goty'e özel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre86

Şu oyunun normal sürümünü şu anda ps plus ile 53,40 tl'ye alsam mı yoksa goty sürümünün indirime girmesini mi beklesem acaba? Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Bir de normal sürümde de Türkçe alt yazı var değil mi? Yoksa sadece goty'e özel mi?

hocam bence goty bekleyin , ek paketleri tek kelimeyle muazzam.Gecenlerde 2 kere indirime girdi goty yine girebilir. Normal oyunu da alsanız oyunu güncellediginiz taktirde turkce olur. ben witcheri us psnde (orda tr olmuyo)pre order yaptıgım halde ,kutulu goty surumunu satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

quote:

Orijinalden alıntı: emre86

Şu oyunun normal sürümünü şu anda ps plus ile 53,40 tl'ye alsam mı yoksa goty sürümünün indirime girmesini mi beklesem acaba? Ne diyorsunuz arkadaşlar?

hocam bence goty bekleyin , ek paketleri tek kelimeyle muazzam.Gecenlerde 2 kere indirime girdi goty yine girebilir. Normal oyunu da alsanız oyunu güncellediginiz taktirde turkce olur. ben witcheri us psnde (orda tr olmuyo)pre order yaptıgım halde ,kutulu goty surumunu satın aldım.

Tamam hocam. Bu ara oynama fırsatım olmayacak zaten. İndirimdeyken alıp kenara koyacaktım ama madem GOTY sürümü ciddi derecede fark yaratıyor, indirime girmesini beklerim.
    Teşekkür ederim yanıt verdiğin için.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    witcher ın en beğendiğim olaylarından biri, bazı görevler diğer görevleri iptal ediyor.böylece ortaya senaryoda saçma sapan bir şey çıkmasının önüne geçilmiş. fallout 4 ü bu yüzden bıraktım. görevler çakışıyordu oyundan bezdiren saçmalıklar serisi.witcher bu yüzdende efsane gerçekten
  • Merhaba arkadaşlar, daha önce rpg oyunu oynamadım. Bu oyuna başladım ve çok beğendim. 4. Seviyedeyim. Oyunun çok başındayım.

Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Simya ve karakter geliştirme menüsü çok karışık geliyor. Dövüşlerde iksir içme veya başkaca ekstra takviye unsurlarını kendi beceriksizliğimden yapamıyorum ve tekrar başlamama oyundan soğumama neden oluyor. Menülere hiç girmeden devam etmek mümkün mü? Oyunda karşılaştığım görevler tabelalardaki aldığım görevler hep kendi seviyemin üstünde. Bunları seviyem azken yapabilmem mümkün mü?

Çok loot çıkıyor herşeyi almak istiyorum ama ne işe yarayacağını bilmiyorum üzerimde taşısam bunun sonu yok mu dolacak diye korkuyorum ama bırakmak da istemiyorum . Alınca da ne işe yaradığını bilmiyorum yani rpg oyunlarına aşina olmadığımdan sanırım bana çok uzak, karışık sanki yapamayacağım bir sistem gibi geliyor. Alışmam ne kadar sürer ?

Teşekkürler

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    ben 17.seviyim atın eyerinin değiştirmeyi yeni buldum :) yani o kadar ayrıntı varki hepsini vakıf olmak çok zor o yüzden konunun başındaki yazıyı okuman sana herşey hakkında bir fikir verecektir.arkadaşın eline sağlık çok güzel açıklamış
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Eger yuksek zorluk seviyesinde oynamiyorsan iksir icmeden de dusmanlari kesebilirsin, olmazsa olmaz degil fakat bazi yaratiklar ile iksir icerek kilicina yaratiga uygun yagi surerek kapismak ciddi avantaj sagliyor ve cok daha kolay kesiyorsun. Ornegin oyunda ilerleyince karsina kurtadam cikacak, elinde moondust (oyunu Turkce oynamadim heralde aytozu diye cevrilmistir) bombasi varsa, o bombayi kurtadama atip saglik yenilemesini bir sureligine durdurabiliyorsun.

Cikan lootlari alman sorun degil, birak biriksinler, belirli bir agirliga ulasinca zaten uyari cikiyor, Geralt kosamamaya basliyor, o zaman elindekileri saticilara satabilir veya sandiga koyabilirsin.

Eger sistem karisik geliyor ise baslarda simyaya, craftinge pek bulasmadan oynayabilirsin ama karakter gelistirme menusundeki yetenekler onemli, en azindan o kisimda yetenek puanlarini dagitiyor olman gerekir. Gerisini zamanla yavas yavas ogrenirsin. Oyun zaten birkac saatte biten bir oyun degil, herseyiyle kesfetmek istersen 100-150 saati bulacak hatta asacak bir oyun Witcher 3.

• Konu hala favori konularım içerisinde en zor seviyede bitirmiş olmama daha yapacak birşey kalmamasına rağmen 27 yaşındayım ve bir oyunun bitmiş olmasının verdiği üzüntüyü hala hissediyorum şaka gibi.Böyle bir oyun yok arkadaşlar daha hiç başlamamış birinin yerinde olmayı isterdim be
  • Aile meseleleri görevinde Baron'un kızı Tamara'yı buldum konuştum, geriye dönüp tekrardan Baronla konuştum. Şimdi sıra karımı bulmanda tadında bir goygoy sonrasında diyaloğu bitirdim. Görev olarak 'Velen'i araştırarak Baron'un karısı hakkında ip ucu edin' diyor ama haritada nereyi araştıracağıma dair sarı işaret yok veya başka bir bildirim yok.

Velen'de koskocaman bir bölge olduğu için nereyi araştırmam gerek arkadaşlar yardımcı olur musunu ?
  • Selamlar oyunu bitirenler için bir sorum olacak ;

Eredin'i yendikten sonra Avallach Dünyalar arası bir portal açıyor ve Ciri Ak Ayaz ile savaşmaya gidiyor... Daha sonra birkaç ay geçiyor ve Ak Bostan'da Yennefer ile otururken buluyoruz kendimizi. Daha sonra Ciri'nin yanına gidiyoruz ve Ciri ile takılıp eğlendikten sonra Ciri babasının yanına dönüyor..

Pekii... Sorum şu Ak Ayaz ile olan savaş ne oldu? Neler oldu ? Kim bunlar ? Nasıl döndü ? Bunları ben mi kaçırdım yoksa Dlclerde mi devamı dostlar.
  • Striknin kullanıcısına yanıt
    Ben daha başlamadım hocam horizon zero dawn oynuyorum bitince almayı düşünüyorum goty sürümü ama altyazı çok ufak olduğunu zor okunduğunu söylüyorlar.

• ceyhun_deniz C kullanıcısına yanıt

Ormanın hanımları görevini yap.
    Baronun karısına bağlanacak hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TengrikuT.

Ben daha başlamadım hocam horizon zero dawn oynuyorum bitince almayı düşünüyorum goty sürümü ama altyazı çok ufak olduğunu zor okunduğunu söylüyorlar.

Ben öyle bir problem yaşamıyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Striknin

Konu hala favori konularım içerisinde en zor seviyede bitirmiş olmama daha yapacak birşey kalmamasına rağmen 27 yaşındayım ve bir oyunun bitmiş olmasının verdiği üzüntüyü hala hissediyorum şaka gibi.Böyle bir oyun yok arkadaşlar daha hiç başlamamış birinin yerinde olmayı isterdim be

Boyle yazanlar yüzünden acaba oynamasam mi diyorum. şaka bir yana biraz oynadim ama biraktim yazın once ilk oyunları sonra bunu oynayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Striknin

Konu hala favori konularım içerisinde en zor seviyede bitirmiş olmama daha yapacak birşey kalmamasına rağmen 27 yaşındayım ve bir oyunun bitmiş olmasının verdiği üzüntüyü hala hissediyorum şaka gibi.Böyle bir oyun yok arkadaşlar daha hiç başlamamış birinin yerinde olmayı isterdim be

Ben de aynı durumdaydım, geçen sene witcher'i dlcler dahil %100 bitirdikten sonra düştüğüm boşluğu önce Dying Light: The Following Enhanced edition ile kısmen doldurdum, sonra Final Fantasy oynadım bitirdim, şimdi de Horizon Zero Dawn ile devam ediyorum. Final Fantasy serisinin neredeyse tüm oyunlarını oynamış biri olarak FF15'i zayıf buldum ama yine de gideri var, diğer 3 oyun ise fiyatının hakkını veren dolu dolu oyunlar, herkese tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.