Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Hele bir 35 TL'lik kodlar gelsin nereye kullanacağımız belli oldu, us psnden alınma oyunu platinlemiştim bir de TR altyazılı platinleyelim bakalım

Ben ilk defa başlıyıcam yorumları okudukça iştahım kabardı birde üstüne tr olunca yapıştırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Göreve başlaman için hislerini kullanarak kırmızı kurt işaretini bulman gerek. Sağda solda duvarda taşta falan vardır o işarete gelip aktifleştirmeden diagramı lootlayamassın

Yok olmuyor. Sildim komple kayıtlarımı yedekleyip yeniden yükledim sorun çözüldü. Blood and wine falanda aktif olmuyordu onlarda aktif oldu.
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın cevap için üstad.
    Kaldık mı dengesiz Yennefer a?
    Gitti gönlümün efendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutepie -- 5 Nisan 2017; 10:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

Beyler GOTY sürümü indirime girmiş 74 tl kaçırmayın kaptım bir tane

hemen aldım normal sürümü satmıştım buna indirim bekliyordum , çok iyi oldu
  • Hayirli olsun hocam, oyunu aldiysan soyle bir sorum olacak; bu oyunun goty surumunde Turkce var deniyor, goty olmayani da alsak Turkce olacak mi acaba? Son 4 saattir bunu dusunup duruyorum, baska isle ilgilenemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Hayirli olsun hocam, oyunu aldiysan soyle bir sorum olacak; bu oyunun goty surumunde Turkce var deniyor, goty olmayani da alsak Turkce olacak mi acaba? Son 4 saattir bunu dusunup duruyorum, baska isle ilgilenemedim

sağol hocam, b.a.e psn den alınca japonca oluyor, rus psn de alınca ingilizce oluyor. bu mantıkla yola çıkarsak avustralya psnden alırsak oyunu tr dil ile oynayabiliyoruz

• witcher 3 goty 71 tl ye inmiş psn storeda oyun türkçe midir
  • Oyuna indirim gelip yeni oyuncular oyunu aldıkça seviniyorum hafiften. :) Herkes bu şaheseri oynamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 5 Nisan 2017; 16:24:52 >
  • The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • quote:

Orijinalden alıntı: waitu

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Ben asıl Baronun karısını bulamıyorum sorusunu bekliyorum artık.Bu soruyu göremeyince yeni nesil oynamıyor diye dert yapıyorum kendime.
  • Oyuna dun gece basladim. O evrenin atmosferi , diyaloglar, Allahim sana geliyorum gene uykusuz geceler griffini oldurup biraktim.

Ancak bi sorum olucak altyazilar asiri ufak okunmuyor. Yok mu buyutmenin bi yolu

• F-G kullanıcısına yanıt
    Şimdilik altyazıları büyütmenin tek yolu daha geniş ekran bir TV almak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Aynı soru zibilyon kere soruldu. Türkçe oyun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    Kurtadam, taslari ne yapacagiz ve kilicim kirmizi oldu da favoridir. Son bir aydir epey yeni baslayan var Masallah. 200 saate yaklastim artik diger oyunlara gececegim hesabim satiliktir sizce 60 tl uygun bir fiyat midir ? W 3 wild hunt, expansion passli goty versiyon iceriyor

• bende normal sürümü vardı oyunun. onu satmıştım ama oyunu silmemiştim. bugün goty i aldım ama oyunu en baştan indiriyor 40 gb indiriyor şimdi peki bu ek paketlerde içinde mi acaba 40 gb ın bilen var mı ? birde onları ayrı indirmemi istemez umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

bende normal sürümü vardı oyunun. onu satmıştım ama oyunu silmemiştim. bugün goty i aldım ama oyunu en baştan indiriyor 40 gb indiriyor şimdi peki bu ek paketlerde içinde mi acaba 40 gb ın bilen var mı ? birde onları ayrı indirmemi istemez umarım

İçinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

bende normal sürümü vardı oyunun. onu satmıştım ama oyunu silmemiştim. bugün goty i aldım ama oyunu en baştan indiriyor 40 gb indiriyor şimdi peki bu ek paketlerde içinde mi acaba 40 gb ın bilen var mı ? birde onları ayrı indirmemi istemez umarım

İçinde.

peki diğer standart sürümdeki save dosyamı otomatik görüyor mu ? eğer görmüyorsa veya taşınmıyorsa çok kötü olur en baştan başlamak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

İçinde.

peki diğer standart sürümdeki save dosyamı otomatik görüyor mu ? eğer görmüyorsa veya taşınmıyorsa çok kötü olur en baştan başlamak

Görmüyor diye biliyorum zaten Trophy listesi bile Goty versiyonu olarak farklı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cutepie

Sağolasın cevap için üstad.
    Kaldık mı dengesiz Yennefer a?
    Gitti gönlümün efendisi.

Hocam madem Triss'le işi pişirmek istiyordun niye hem öpmeyi reddettin hem de seni seviyorum demedin

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.