Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (951. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam nerede crach
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztealth

hocam nerede crach

GPS neden yok ? Haritada göstermesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Şu oyuna yeni DLC duyurulsa ne mutlu olurum ya.

Keşke :) Ben 4.defa oynuyorum ve hala sıkılmadım.500 küsür saat falan harcamışımdır.4.kez bitirince artık oynamam büyük ihtimal :)
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Kaer Trol köprüsünü ordan büyük salona gidin. Orda salonun sonuna doğru bi kapı olcak kapıyı açın. Merdivenlerden aşağı inin. Hemen solda kalıyor kapı. Bulamazsanız şu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=UHWlke2-XK4
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    hocam bütün konuşmaları yaptım fakat hala aynı durum. hala haritada bişey yok

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

edit: cerys ve hjalmarlada konuştum ikiside taç sonuçlandıktan sonra geleceğini söyledi ? ama nasıl sonuçlanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 8 Ağustos 2017; 15:35:34 >

Kafam karıştı benimde. Cerys ve Hjalmarla konuşmayı denediz mi? Vahşi Ava karşı yardım talep ettiniz mi? Şimdi düşünüyorumda Crach ile konuştuğunuzda görevi güncellemesi lazım. Ziyafette saldırı oluyor felan? Ama o da yok. Şimdi düşündüm de siz Cerys veya Hjalmardan birine yardım ettiğiniz bir görev var. Ziyafetteki katliamdan sonra? Onlardan birini kral yaptığınız zaman ve vahşi ava karşı destek istediğiniz zaman görevi bitirmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 8 Ağustos 2017; 16:57:36 >

aman hocam boşverin ben gittim sisler adasına ciriyi cıkardım getirdim bile khaer morhene. onların yardımı eksik olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 8 Ağustos 2017; 17:1:7 >

Cerys veya Hjalmardan birini kral yapınca veraset sorununu çözüyordunuz hocam. Orayı atladınız sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 8 Ağustos 2017; 17:3:47 >
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    O abartı yüzdelerdeki bonusları bilmem de seçtiği skilleri slotlara koymadan aktif olmasını sağlayan mod olduğunu biliyorum sadece. Yani o olayı modla yapmış olabilir , diğer olayda emin değilim. Alchemy hiç bulaşmadığım için birşey diyememem.
  • Steam ı aktif olarak kullanıyor musunuz? Ekleyecektim de en son 1 ay önce girmişsiniz.
    Aktif kullanmam ara sıra girerim. PS4ü aldığımdan beri hiç girmez oldum.
    Witcher ı da steam den bağımsız oynarım exesinden girerek.
  • Açıkçası bu olayın bi bug olduğunu düşünüyorum. Bi kaç görevde benimde başıma geldiğini net hatırlıyorum bu olayın. Cerys veya Hjalmar'la konuşmayı deneyin hocam.
  • Arkadaşlar bu master marksman başarımı kaldı sadece. Bunun için 50 tane insan ve 50 tane insan olmayan mı öldürmem gerekiyor crossbow ile kafadan? Yoksa sadece 50 tane karışık olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 9 Ağustos 2017; 17:8:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    İnsan veya insan olmayan farketmiyor. En iyisi Şeytan çukuru bence. Orda yaptım ben. Kafadan vurunca ekranın titremesi lazım.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar bu master marksman başarımı kaldı sadece. Bunun için 50 tane insan ve 50 tane insan olmayan mı öldürmem gerekiyor crossbow ile kafadan? Yoksa sadece 50 tane karışık olur mu?

Paylaştığım videoyu izlerseniz rahatlıkla alırsınız başarımı.

Devil's Pit'deki herkesi öldürmeyin en azından bir kişiyi sağ bırakın sonra Vizima Sarayına gidip tekrar buraya gelin,başarımı alana kadar sürekli bu olayı tekrarlayın alırsınız rahatlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 9 Ağustos 2017; 22:54:48 >

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Hallettim eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yan görev yaparak ilerleyeceksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun grafik ayarlarında Sistem Gamasını Koru ve Donanımsal İmleç ayarları oyunda ne gibi değişiklikler yapıyor acaba. Bu ayarların ne gibi getirisi veya götürüsü olduğunu bilen var mı?

• oyunu bitirdim ve bende ciri öldü . youtubede oyunu oynayanlarla baktım ciri kılıcı almaya geliyor ölmüyordu ama bende neden öldü? ve ben oyunun sonunda son cadıyı öldürdüm youtubede farklı kişilerle görüşüyordu izlediğim adam.
  • 
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.