Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (953. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.565
Cevap
197
Favori
925.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6300+ r7 265 ile medium high arası 40 fps üstü genelde, ram de 4 gb olmasına rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

Arkadaşlar fx 6300 + r9 280 a yakın sistemi olan var mı oyun nasıl çalışıyor?

ultra high karisik 60 fps alti zor goruyordum
  • Sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

Arkadaşlar fx 6300 + r9 280 a yakın sistemi olan var mı oyun nasıl çalışıyor?

ultra high karisik 60 fps alti zor goruyordum

1080p için konuşuyorum, R9 280 ile ultra high 60fps üstü görmek imkansız. Birkaç ayar high, ultra geri kalanlar low da anca 50-60 bandına sabitlenir. Hairworks açılırsa zaten komple düşer performans. High- ultra dan kastınız nedir merak ettim..

• Maul reyiz ya Netflix gör bunları

http://oyungezer.com.tr/haber/50488-the-witcher-4-big-in-japan-bir-hayran-filmi

Adam çok iyi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 13 Ağustos 2017; 13:44:32 >

• Oyun sonu çok sönük oldu ya. Ana görev bitince tekrar oyuna atıyor bizi ama kimse yok. Blood and Wine DLC si ile gelen evimiz ne güne duruyor su karakterler için. Kaer morhen de bomboş hic olmamış.

• Top 10 anime sad endings

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

bir umut vessemirin hayatta kalacağını umut ediyordum ama olmadı yine başaramadım

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] bu vahşi avciçin adamlarla konuşma görevleriini seçiyorum ama ortada etkileşim yapacağım kimse görünmüyor keira metz e geliyorum elindeki malları göster ve lambayı neden istedin gibi eski konuşma tekrarları çıkıyor önceleri sallamıyordum tüm görevleri kontratları tamamlayınca ana görevlere geldim ama tıkandım kaldım

• keira'ın görevini tamamlamamışsın anladığım kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ;

kart koleksiyonu görevimi aparken skillge de simyacıların orda bir merioo gibi bir karekterden kart almam gerekiyordu yanlıslıkla iptal dedim oynayamadım . şimdi kart turnuvasına girmek için kartlarımın güclü olması gerektigini söylüyor 4/5 te kaltım varmı tavssiyesi olan bir arkadas .
  • Ana oyunu yeni bitirdim dlcler ana hikaye devam mı ediyor yan görevler gibi mi.Oynamaya değer mi
  • Msaniyamac M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oynamaya değer. Pişman olursunuz kaçırırsanız.
  • Msaniyamac M kullanıcısına yanıt
    2 büyük ek paketin de tıpkı ana oyun gibi içerisinde hem ana hikaye, hem yan görev hem de kontratlar, hazine avları mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim, önce hearts of stone, sonrasında blood and wine.
    Fazlasıyla değer.
  • usta işi griffin gümüş kılıcı geliştirme listemde bulunmuyor. griffin ile ilgili hazine avı görevleri tamamlanmıştı. üstat işi griffin gümüş kılıcı da var ancak usta işi yok. ne yapabilirim?
  • x_tol X kullanıcısına yanıt
    Listede bulunması gerekmiyor siz gidip bir parçasını alsanız bile hazine görevi olarak kendisi geliyor.

• Arkadaşlar bu şarapnel şematigini nerede bulabilirim yuva yoketmem ferekiyor ama bombam yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Listede bulunması gerekmiyor siz gidip bir parçasını alsanız bile hazine görevi olarak kendisi geliyor.

yok bir bug oldu hehalde, herşey tamam(üstat işi olanlar dahil) o usta gümüş kılıç yok. quest yok. haritadan yerini bulup tekrar gidip sandıktan aldım.

• Mojotr kullanıcısına yanıt
    Etraftaki lazım olan eşyaları toplaman gerekiyor

• new game plus'ta tam olarak neler aktarılıyor yazabilirmisiniz? zuladaki(sandık) itemlerimiz de duruyor mu? lvl kaç başlıyoruz? skiller sıfırlanıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.