Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar merhaba. Bu "Ormanın Hanımları" görevini yapıyorum. Bu görevde hanımlar beni kötü bir gücü öldürmeye yolluyor. Sonra bunun bir ağacın içindeki ruh olduğunu görüyoruz. Ağaç bize kendisini özgür bırakmamızı söylüyor hanımları durdurması gerekiyormuş. Hanımlar ise öldürmemizi istiyor. Burada hangi kararı vermek doğru olacak. Özgür bırakırsak ne oluyor öldürürsek ne oluyor ? Hanımlar iyi mi kötü mü anlamadım.

özgür bırakırsan bataklıktaki çocuklar yaşıyor, ama baronun karısı ölüyor. Baronda kendini öldürüyor.
    öldürürsen bataklıktaki çocuklar ölüyor, baronun karısı deliriyor, baron karısını iyileştirecek şifacı bulmaya gidiyor karısıyla beraber.
    burada yapacağın en iyi seçenek, kocakarılardan o görevi almadan önce gidip o ruhu serbest bırakman, bu şekilde hem çocuklar hemde baron ve karısı yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar merhaba. Bu "Ormanın Hanımları" görevini yapıyorum. Bu görevde hanımlar beni kötü bir gücü öldürmeye yolluyor. Sonra bunun bir ağacın içindeki ruh olduğunu görüyoruz. Ağaç bize kendisini özgür bırakmamızı söylüyor hanımları durdurması gerekiyormuş. Hanımlar ise öldürmemizi istiyor. Burada hangi kararı vermek doğru olacak. Özgür bırakırsak ne oluyor öldürürsek ne oluyor ? Hanımlar iyi mi kötü mü anlamadım.

özgür bırakırsan bataklıktaki çocuklar yaşıyor, ama baronun karısı ölüyor. Baronda kendini öldürüyor.
    öldürürsen bataklıktaki çocuklar ölüyor, baronun karısı deliriyor, baron karısını iyileştirecek şifacı bulmaya gidiyor karısıyla beraber.
    burada yapacağın en iyi seçenek, kocakarılardan o görevi almadan önce gidip o ruhu serbest bırakman, bu şekilde hem çocuklar hemde baron ve karısı yaşıyor.

Valla ben görevi çoktan aldım. Ağaçtaki ruhu buldum sadece öldürsemmi özgürmü bıraksam ona karar vermedim. Öldürsem daha iyi olacak sanırım. Baron'un karısı yaşar en azından. Daha kanlı baron görevine gitmedim çünkü. Karısı ölürse daha kötü olur heralde. Baronun karısı bataklıktaki nine mi yoksa ?

• Rietveld kullanıcısına yanıt
    Hocam Ormanın Hanımları görevini verdi şimdi Barondu sanırım ama görev başlangıcı ormanın hanımlarını oku ama bende öyle bir kitap yok kitabı nereden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Hocam Ormanın Hanımları görevini verdi şimdi Barondu sanırım ama görev başlangıcı ormanın hanımlarını oku ama bende öyle bir kitap yok kitabı nereden bulabilirim ?

Yanlış hatırlamıyorsam bataklıktaki eve girdiğin zaman orada buluyordun kitabı. Ya da bu Geralt'ın bir cadı arkadaşı vardı Keira Metz onunla bir göre yapıyordun Ormanın Hanımları görevinden önce. Ciri'yi aramak için bir elf bulmamız gerekiyordu bir mağaraya girip vahşi avdaki bir eleman ile savaşıyorduk. O görevin sonunda buluyorda olabiliriz. İkisinden biriydi tam hatırlamıyorum.
    Keira ile bi görev yaptım mağarada hatta kopyalarımızla falan savaştık o görevi bitirdim daha sonra bir yere davet etti ama o görevde kitabı bulamadım internette araştırdım bu görevde alıyormuşuz kitabı ne yapabilirim şimdi
  • quote:

Keira ile bi görev yaptım mağarada hatta kopyalarımızla falan savaştık o görevi bitirdim daha sonra bir yere davet etti ama o görevde kitabı bulamadım internette araştırdım bu görevde alıyormuşuz kitabı ne yapabilirim şimdi

Şu an aktif görevlerde ormanın hanımları görevi yok mu ? O göreve git. Bataklıktaki kulübede alıyorsun galiba kitabı. İnternette o görevle ilgili videolar var onları izle ya da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 11 Ocak 2017; 15:39:40 >
    hocam var görev görevde bi yeri göstermiyor kitabı oku diyor internette araştırdım keira veriyor demişler ama o görevi ben geçtim bana vermedi izlediğim videolarda adam direk göreve başlıyor kitap çantasında hali hazırda var çıkmazın içine girdim en son baştan başlıcam oyuna
  • quote:

hocam var görev görevde bi yeri göstermiyor kitabı oku diyor internette araştırdım keira veriyor demişler ama o görevi ben geçtim bana vermedi izlediğim videolarda adam direk göreve başlıyor kitap çantasında hali hazırda var çıkmazın içine girdim en son baştan başlıcam oyuna

Keira ile olan görevi bitirdikten sonra veriyor heralde tam hatırlayamadım. Ama görev eşyası olunca vermesi lazım vermemezlik yapmaz. Sendeki kitaplara baktınmı iyice yokmu kesin olarak.
  • Spoiler in babaları veriliyor bazen dikkat edelm.Allahtan hiçbirini okumadım.. Asasins cred te biri oyunun sonunu yazmıştı 7 sülalsinin kulaklarını çınlatmıştım.Daha konuya uğramam oynamadan :))
  • https://youtu.be/6UUOlrsE9vI

Duygulananlar seri şukulasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    vallahi yok hocam 4-5 kere kontrol ettim kitapları notları o görevi tekrar yapma şansımızda yok sanırım nasıl olacak
  • quote:

vallahi yok hocam 4-5 kere kontrol ettim kitapları notları o görevi tekrar yapma şansımızda yok sanırım nasıl olacak

Hocam görev eşyaları kısmından bakıyorsunuz değil mi kitaba kitabın ismi "ormanın hanımları" olması gerek
  • BooMANx kullanıcısına yanıt
    aynen hocam tüm inventoryi gezdim kitap uçmuş sanki
  • merhaba arkadaslar

oyuna saralı 1 2 hafta oldu gerçekten bağladı beni
    şimdi merak ettiğim konu trissle,yenefferla ve Keira Metz ile ilişki yaşadım ve büyük savaş yaklaşıyor hepsinide kaer morhen e yardım etmeleri için gönderdim büyük savaşa hazırlık bittiğinde heralde kaer morhende 3 ü ile karşılaşacağız ilerlemediğim için bilmiyorum öyle tahmin ediyorum kadın kavgası olurmu yoksa hepsi ayrı noktalardamı olacak acaba :) : )
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hocam sondaki şarkı hariç duygulanmadım.

Duygulanmak isteyen buraya baksın bence :https://m.youtube.com/watch?v=eOR2QYy670k

Priscillas song
  • cagatayozkan C kullanıcısına yanıt
    Ben aslında keira metz'den çok hoşlanıyordum da hikaye işte ona yer vermemiş Tam da tipim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayozkan

merhaba arkadaslar

oyuna saralı 1 2 hafta oldu gerçekten bağladı beni
    şimdi merak ettiğim konu trissle,yenefferla ve Keira Metz ile ilişki yaşadım ve büyük savaş yaklaşıyor hepsinide kaer morhen e yardım etmeleri için gönderdim büyük savaşa hazırlık bittiğinde heralde kaer morhende 3 ü ile karşılaşacağız ilerlemediğim için bilmiyorum öyle tahmin ediyorum kadın kavgası olurmu yoksa hepsi ayrı noktalardamı olacak acaba :) : )

Kaer morhen de birşey olmaz ama ileride sen sıkıntı yaşarsın
  • BooMANx kullanıcısına yanıt
    3üyle yattık diye ilerki görevlerde tıkanırmıyım yani
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Triss diyorum başkada birşey demiyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bırak hocam ya, ne triss'i. İkinci hatun yen orada. Ama şansım olsa meitz'i seçerdim çok tatlı.
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.