DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.802
Cevap
185
Favori
508.372
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4318 Mesaj
      27 Ekim 2016 22:06:29
      Always %100 exp diye mod var nexus'da.Onu kullanırsanız her zaman görevlerden tam exp geliyor(Yeşil olarak kabul ediyor hepsini) Onu kullanarak 68 levelde bitirdim oyunu ( Tüm Dlc'ler dahil ) Tabi NG olmadığı için 40-45 levellik item taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Springheel Jack -- 27 Ekim 2016; 22:08:14 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      27 Ekim 2016 22:55:37
      quote:

Orijinalden alıntı: tvdoynr

Hos dlc'sini bitirdim adeta yeni oyun çıkarmışlar ama birkaç sorum olacak
      olgierd'ın karısından gülü almassak noluyor ve oyun sonunda o'dimm olgierdi öldürürken buna müsaade edersek noluyor?

gül konusu hiçbir değişiklik yapmıyor. gülü almazsan Iris çiziyor o gülün aynısını. olgierd istediğim bu değil diyor, geralt da Iris çizdiği için o gül sayılır isteğini tam olarak söylemedin diyor. sonra O'Dimm geliyor işte. olgierd'i öldürürse de olanlar bu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 27 Ekim 2016; 22:56:51 >
      |
      |

• 27 Ekim 2016 23:26:43

Bu görevin devamında ne yapmam lazım ? Kurtu öldürüyorum ama laneti bozulmadığı için tekrar diriliyor görev kısmındada nasıl kaldıracağımla ilgili birşey bulamadım.

• Teğmen
      240 Mesaj
      28 Ekim 2016 02:47:52
      Gwent kartlarını bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum 2 saattir 2 kartı aramaya çalışıyorum. Novigrad ve Velen'de bulmam gereken sadece 1 kartım kaldı.

Fakat Novigrad'da olması gereken her yere baktım ve kartı bulamadım.( Burada yazan 24 yere baktım )http://www.gosunoob.com/witcher-3/gwent-players-merchants/

+http://www.gwentcards.com/ diye bir site var fakat nasıl işlediğini çözemedim.

Edit: Görev Tamamlandı lanet olası Roche yüzünden olmuyormuş son 2 kartınız kaldığında ona gidin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukabay -- 28 Ekim 2016; 2:54:16 >
      |
      |

Anakart: Asus Z97-A Ekran kartı:Evga Gtx 970 FTW Monitör:Asus 27'' MX279H İşlemci:İntel i7-4790K Kasa:Xigmatek TALON 750 80 Plus HDD:SEAGATE Barracuda 2TB Ram:G-SKILL 2x4GB CL9 1600mhz SSD:Samsung EVO 250GB İşlemci soğutucusu:Hyper 212 EVO Mouse:LOGITECH G300 Gaming Mouse Kulaklık:Steelseries Siberia v2 FROST BLUE Klavye:Microsoft Wired 600
    • Yarbay
      6160 Mesaj
      28 Ekim 2016 05:05:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Bu görevin devamında ne yapmam lazım ? Kurtu öldürüyorum ama laneti bozulmadığı için tekrar diriliyor görev kısmındada nasıl kaldıracağımla ilgili birşey bulamadım.

Kendi etini yedirmen lazım. Öldürdüğünde etinden bir parça al. Daha sonra tekrar yendiğinde eti verirsen işi biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      49 Mesaj
      28 Ekim 2016 09:42:54
      sakın ha kendi etini yedirip görevi pas geçme, laneti kaldır öyle öldür kurt adamı. daha zevkli oluyor

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      28 Ekim 2016 12:49:35
      quote:

Orijinalden alıntı: elured

Bu Expansion pass nedir Hearts of Stone ve Blood and Wine'ın birleşimi mi yoksa tamamen ayrı bir DLC mi

Soruma cevap alabilir miyim?
      |
      |

• 28 Ekim 2016 12:50:42

İyimiş oda :) laneti nasıl kaldıracağım peki oyuna ara vermiştim bu görev yarım kaldı biraz pek hatırlamıyorum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      3keko1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2989 Mesaj
      28 Ekim 2016 13:07:06
      Resmi yamada bazen Seçmen gereken yazılarda alakasız şeyler çıkıyor,seçince karakter başka bişey söylüyor ,forumdaki arkadaşların yamasını kurunca bunlar düzeliyor değilmi.
      |
      |

ASUS MAXIMUS VIII HERO / İntel Core İ7 6700K (4.6 GHZ) /CORSAIR Hydro Series H105 Extreme / ZOTAC Nvidia GeForce GTX 1070 AMP EXTREME / SAMSUNG 49'' Ultra HD 4K Curved SMART LED TV / Kingston HyperX Savage 16GB Ram ( 3200Mhz OC) / Kingston HyperX Fury 240GB SSD/ WD 3.5" 2 TB Caviar Black Hard Disk / DARK N10 KASA /
      Windows 10 Pro x64 TR
    • Binbaşı
      1762 Mesaj
      28 Ekim 2016 18:56:18

Witcher 3 + Hearts of stone + Blood and wine birleşimi oluyor expansion pass.
      |
      |
      Bahsedilenler: elured

You Mistake the Stars Reflected in a Pond for the Night Sky
    • Yarbay
      2459 Mesaj
      28 Ekim 2016 19:53:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Dantery

Witcher 3 + Hearts of stone + Blood and wine birleşimi oluyor expansion pass.

Hocam expansion pass'e oyun dahil değil. HoS ve BaW sadece. Steam'de alırken de uyarıyor bunun için ana oyuna sahip olmanız gerekiyor diye. Ana oyunun dahil olduğu GOTY.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - 2014
      Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü | James Hetfield Hayranları | DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası | Monster Canavarları Derneği
      Windows Phone 8.1 Sıfırlama Rehberi
      Monster Tulpar T5 v4.1 | Lumia 925 32GB
      | Intel Core i7-4720HQ - 2.60GHz@3.60GHz | nVIDIA GeForce GTX970M | 16GB DDR3L 1600MHz |
      Steam Profile | Uplay/GOG Galaxy/Xbox : oNamelessWonder

• Çavuş
      89 Mesaj
      28 Ekim 2016 20:16:53
      Forumda Gwent'in ana konusu var mı? Ben mi bulamadım?

• Yarbay
      7226 Mesaj
      28 Ekim 2016 20:17:33

Sanırım yok bende bulamadım
      |
      |
      mhmthmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Binbaşı
      1467 Mesaj
      28 Ekim 2016 21:38:55

Bende o görevde bütün tikler işaretli durumda ancak görev bitmiyor. Kurt adama kendi etini yedirdim. Sahildeki yoldaşını öldürdüm görev hala duruyor. Bug mı oldu acaba
      |
      |
      kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      55 Mesaj
      28 Ekim 2016 22:29:02
      Arkadaşlar "Adalbert Kermith in ikinci haritasını" bulamadım Kedi okulu part 2 teçhizatları görevini yapamıyorum gidip toplayım belki görev başlar dedim almak için gidince teçhizatlar silik görünüyor yani görevi başlatmadın diyor biraz araştırdım "Blackbough (KARADAL)" daki demircide satılıyormuş lakin kontrol ettim demircide yok öyle bir harita bu sorun nedir yardımcı olabilecek var mı bug mı oldu acaba?? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum...
      |
      |

• 29 Ekim 2016 00:16:24
      Witcher 3 goty alırken ana oyunun fiyatı düşmüyormu direk oyunuda almayı deniyor steamde uyarı veriyor birden fazla alamazsınız diye

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yarbay
      2376 Mesaj
      29 Ekim 2016 00:37:43
      arkadaşlar ücretsiz dlc lerle ilgili bir şey soracaktım.

bu dlc lerin verdiği eşyalar setler vs nereden alınıyor? bir görevlemi yoksa bi sandıktamı yoksa direk envanteremi ekleniyorlar nasıl elde ediyoruz acaba???

• "eşekten şeker esirgenmez ama eşek yaratılışı bakımından otu beğenir." mevlana
      • -____-____-______-______-____-__________-_______-_______-____-__
      • _____-_______-___-________-_______-________-________-_____-___
      • Steam için burdan ekleyin
    • Yarbay
      6160 Mesaj
      29 Ekim 2016 00:44:48
      quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Bende o görevde bütün tikler işaretli durumda ancak görev bitmiyor. Kurt adama kendi etini yedirdim. Sahildeki yoldaşını öldürdüm görev hala duruyor. Bug mı oldu acaba

Olabilir. Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım hiç. Etini yedirdiğim anda ölüyor ve görev tamamlanıyordu.

• 29 Ekim 2016 10:09:06
      Gwent'in kapalı betasına seçilmişim, oynadım biraz, Hearthstone'a benzemiş efektler vs. ama kart tasarımları, özellikleri falan çok hoş olmuş. Oyunun mantığı güzeldi zaten, benim baya hoşuma gitti.
      |
      |

Türkçe ve İngilizce R&B/alternative müzik yapıyorum.
      Dinlemek için:
      Soundcloud
      Youtube
      iTunes
      Spotify

• Er
      11 Mesaj
      29 Ekim 2016 17:17:29
      Arkadaşlar blood and winedayım. Corvo biancodayım hala daha şu setin bonuslarını açamadım nerden açıcaz bir yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.