Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (912. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 14 Mayıs 2017; 21:55:26 >
  • Arkadaşlar oyunu %100 bitirmiş olan biri seve dosyasını paylaşa bilitmi. PC ye format attım save dosyasına ulaşamıyorum, internettekilerde hep hileli save dosyaları tekrar oynamakta zor geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci kitap da geldi

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben kitapyurdundan aldım ikisini de ayraçlar gelmedi
  • ceplerimiz de ki şeyi nasıl kullanıyoruz ya mesela meşala var bir türlü yakamadım_???
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    N11'den aldım hocam pegasus'dan.Her seferinde çanta ve ayraçlarla yolluyolar.Bence bir sonraki seriyi ordan alın.Çok güzel şekilde kargolamışlar.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Enpara kampanyası vardı onu değerlendirdim. Çok da mühim değil ama olsa güzel olurdu

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    R1/RB ile cepteki eşyayı kullanabilirsiniz, meşaleyi yakabilirsiniz.
    2 cepte de eşya varsa, L1/LB ile hızlı menüyü açıp sol altttan hangisinin kullanılacağını seçebilirsiniz. (sağ sol d-pad tuşlarıyla)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

N11'den aldım hocam pegasus'dan.Her seferinde çanta ve ayraçlarla yolluyolar.Bence bir sonraki seriyi ordan alın.Çok güzel şekilde kargolamışlar.

bu kitaplar gerçekten witcher serileriyle alakalı mı yani bu 2 kitabı okusak hangi oyunların hikayesini öğrenmiş oluruz?Bunları okuyup witcher 3 oynasak hikayeye daha mı hakim oluruz?

Bide seri kaç kitap?Geri kalan kitaplar türkçeye çevrilir mi ileride?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

bu kitaplar gerçekten witcher serileriyle alakalı mı yani bu 2 kitabı okusak hangi oyunların hikayesini öğrenmiş oluruz?Bunları okuyup witcher 3 oynasak hikayeye daha mı hakim oluruz?

Bide seri kaç kitap?Geri kalan kitaplar türkçeye çevrilir mi ileride?

witcher serisnin arka planini anlatiyor hocam kitaplar. yani okumaniz kesinlikle hikayeye daha hakim olmanizi ve oyundan ayri bir zevk almanizi saglar. seri 7 kitap, 2si kisa hikayelerden olusuyor geri kalani roman tadinda bir 5leme. Ilgi yuksek olursa diger kitaplarin cevirisini de yaparlar ki yapildigini aciklamisti sanirim yayinevi zaten.

• Çeviriler devam ediyor, zaten dikkat ettiyseniz 1. Kitap ve 2. Arası oldukça kısa sürdü çıkması. Çeviride tek problem edilecek şey lehçe'den değil de almanca'dan çevrilmesi olabilir ama ilk kitapta böyle bir durum görmedim, gayet iyi çevrilmiş. Metro serisi vardı mesela Türkçe'si neredeyse google translate tadındaydı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kitaplar ilk oyunun öncesini anlatıyor hocam.Ama karakterlerin hikayelerine değiniyolar.Okurken sanki oyunu oynuyormuş gibi yaşıyorsunuz.Yan görev tadında hikayeler ve ana görev niteliğinde olaylar var misal geralt ve yenn in ilk kez nasıl karşılaştıkları vs. Bence okumalısınız.

• Arkadaslar bu okul silahlarinin bonuarini acmak icin toussanttaki buyuk ustaya gitmek lazimmis ama bi turlu bulamadim toissanti nerede burasi tam olarak velende mi novingraddami bende witcher 3 goty var bu arada yani dlcler falan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Hangi görevlere abanmamı önerirsiniz? 2 defa oynadım bu görevlerin hepsini. En son 24 level Novigrad görevlerindeydim. Bu yeni başlangıcım ayrıca Death March. En yüksek exp içi tüm gorevlerini zamanında yapmaya çalışıyorum.

Tahmini konuşuyorum ama öncelikle en düşük levelli görevleri yapmalısın. Yüksek görevleri yaparsan bu sefer düşük olanlar gri renge döner ve tam xp alamazsın.

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an ana hikayede neredesiniz ve kaç levelsiniz bunlar önemli. Toussaint için 35 level önerildiği yazıyor dünya haritasından baktığınızda. Velen ya da Novigrad ile alakası yok. Orası apayrı bir şehir hatta küçük bir ülke gibi de düşünebilirsiniz.

Toussaint'tan gelen şövalyelerle buluş diye bir görev gözükmesi lazım ana görev kısmında. Novigrad'ta Oxenfurt girişinde şövalyelerle buluşup direkt Toussaint'e gidiyorsunuz.
    Blood and wine dlcsinin görevi. Oraya gider gitmez de açılmıyor hemen büyük usta demirci. Orada da biraz görev yapmanız gerekecek. Büyük usta demirciyi bulmakla ilgili bir görev de vardı.

Witcher ekipmanlarını büyük usta seviyesine yükseltmek için oldukça yüksek bütçe, yüksek kalite malzeme & ekipmanların da envanterinizde bulunması gerekiyor. Mesela kediokulu zıhrını ustaca yapım seviyeden büyük ustaya çıkaracaksınız. Bu zırhın envanterde bulunması gerekiyor. Aynı şekiilde diğer parçaları da.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Hocam şu an ana hikayede neredesiniz ve kaç levelsiniz bunlar önemli. Toussaint için 35 level önerildiği yazıyor dünya haritasından baktığınızda. Velen ya da Novigrad ile alakası yok. Orası apayrı bir şehir hatta küçük bir ülke gibi de düşünebilirsiniz.

Toussaint'tan gelen şövalyelerle buluş diye bir görev gözükmesi lazım ana görev kısmında. Novigrad'ta Oxenfurt girişinde şövalyelerle buluşup direkt Toussaint'e gidiyorsunuz.
    Blood and wine dlcsinin görevi. Oraya gider gitmez de açılmıyor hemen büyük usta demirci. Orada da biraz görev yapmanız gerekecek. Büyük usta demirciyi bulmakla ilgili bir görev de vardı.

Witcher ekipmanlarını büyük usta seviyesine yükseltmek için oldukça yüksek bütçe, yüksek kalite malzeme & ekipmanların da envanterinizde bulunması gerekiyor. Mesela kediokulu zıhrını ustaca yapım seviyeden büyük ustaya çıkaracaksınız. Bu zırhın envanterde bulunması gerekiyor. Aynı şekiilde diğer parçaları da.

anladım hocam teşekkürler.

diğer arkadaşlar için de yazayım ben uğraştım onlar uğraşmasın. toussaint tamamen ayrı bir kasaba. göreve gelmeden gözükmüyor. bu göreve gelmek için de ana görevde ilerlemeniz gerekiyor. toussainte geldikten sonra oradaki büyük ustayla irtibata geçmek gerekiyor. önerilen level 40.

• NETFLİX, witcher dizisi için anlaşmış
    https://twitter.com/PlatigeImage/status/864787632991219712

http://tr.ign.com/the-witcher-3-wild-hunt-ps4/103311/news/netflixten-the-witcher-dizisi-geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 17 Mayıs 2017; 16:29:27 >

• quote:

NETFLİX, witcher dizisi için anlaşmış
    https://twitter.com/PlatigeImage/status/864787632991219712

http://tr.ign.com/the-witcher-3-wild-hunt-ps4/103311/news/netflixten-the-witcher-dizisi-geliyor

En çok kimlerin oynayacağını merak ediyorum Zenci felan yapmasınlar da Geraltı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 17 Mayıs 2017; 18:7:23 >

• Mukemmel haber
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    Gönül ister ki geralt'ı Maul cosplay ( bilmeden varsa witcher'ın fanmade filmini bile yaptı adam) Yennefer da Eva green cuk olurdu.xenia shelkovskaya da süper bi triss olur ama tabi hayal bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 17 Mayıs 2017; 18:32:29 >

• 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.