Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LaViTz Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
22.175
Cevap
185
Favori
681.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    1595 Mesaj

İlk oynayışımda zaten birkaç başarısız görevlerim vardı. (Keira'yı öldürmem haricinde diğerleri önemsizdi) Bir kontrol edeyim, muhtemelen dediğiniz gibi. Tekrar teşekkür ederim. İlk bitirişimde resmî çeviriyle oynadım, bu sefer 3.00 sürümü yayınlanan gönüllü çeviriyle başlıyorum. Bazı şeyleri daha iyi kavrayacağımı düşünüyorum.

Son bir sorum. Blood and wine dlcsiyle ilgili ufak bir görev gördüm yine youtubeda. Gönüllü Türkçe çevirinin ufak bir tanıtımı yapılmış;
    https://www.youtube.com/watch?v=_9GSFa9O_x0

Videodaki görev bende çıkmadı. Biliyorum ufak önemsiz bir görev ama ben böyle ufak detaylara takılıyorum bazen. Her yeri inceleyip diyaloglarda da mümkün mertebe detaylara inmeme rağmen sanırım gözden kaçırdığım şeyler oluyor. Ne harika bir eser yapmışlar şaşıyorum. Her oynayışımda ayrı bir keyif alıyorum.
    |
    |
    Dantery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1781 Mesaj

Bu görev Vivienne'nin turnuva görevlerini yaptıktan sonra açılıyordu yanılmıyorsam. Görevi videodaki ressamdan alıyorduk hatta.
    |
    |
    Bahsedilenler: bulkan

Bence Katie McGrath varken başkasına Yennefer rolü düşmez. Kadın resmen bu rol için doğmuş. Benzerliğinin yanı sıra geçmişte de sinsi bir cadı rolünü oynamıştı Merlin'de. Yennefer rolünün hakkını vereceğinden şüphem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 19 Mayıs 2017; 0:5:10 >
    |
    |
    -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8318 Mesaj
    Bak bu kadın aklımdan çıkmış,Merlin'i izlemiştim doğru söylüyorsun role çok güzel gider buda tabi Eva'dan sonra Penny Dreadful'u izlediysen ne denli cadı rolüne girdiğini görebilirsin Eva'nın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 18 Mayıs 2017; 18:55:36 >
    Steam: -Bane

• Yüzbaşı
    863 Mesaj

Eva Green de güzel bir seçenek gotikliği yansıtıyor lakin Yennefer için biraz minyon tipli sanki. Ama Katie McGrath'ın daha olgun yapısı, boyu, yüz hatları , burnu, dudağı, elmacık kemiği tıpa tıp aynı yahu :D
    |
    |
    1595 Mesaj

Tamamdır hocam çok sağolun.
    |
    |
    Dantery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maul gelen toplu mesajlar için açıklama yapmış

Birde resim paylaşmış

Mükemmel duruyo be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 18 Mayıs 2017; 21:11:0 >
    |
    |

• Binbaşı
    1781 Mesaj
    Maul'un oyuncu değil cosplayer olmasını geçtim, dizi kitapların üzerine olacak. Yani Geralt, CD Project'in bize gösterdiği gibi evrenin en yakışıklı adamlarından biri değil, kitaplarda olduğu gibi çirkin bir surata sahip olan (gülümsemesi bile iyileşmekte olan bir yaraya benzetiliyor) ve Yennefer gibi birinin (kitaplarda kendisinin inanilmaz derecede çekici olduğundan bahsediliyor) Geralt ile beraber olma sebebinin Geralt'ın son dileği olduğunu göz önüne alırsak, CD Project'in yaratmış olduğu Geralt tipi ile dizide göreceğimiz Geralt tipi baya farklı olacaktır.
    |
    |
    İyide bu çocuk iyi bir copslay sadece.... Sırf kendini ona benzetmeye çalıştı diye onu yapmazlar. Belki tehlikeli sahnelerde dublörlük yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    10266 Mesaj
    O değilde ben yıllardır Eva Green'ni dizi, film veya cosplay olarak Yennefer olarak görmeyi istemişimdir. Ağır konuşmayayım ama eğer bu dizide Eva Green olmazsa ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Mayıs 2017; 11:26:51 >
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    8318 Mesaj

Hocam sadece cosplay değil,kılıç eğitimi almış ve aktörlük.İzlemediysen şu fan made filmi izle bak bence adam gayet iyi iş çıkarmış.

DH tüp yine çalışmıyor burdan bak hocam;
    https://www.youtube.com/watch?v=CMWV3p9YxN4&t=1s

@Final Getsuga Tenshou
    Eva konusunda hemfikiriz Penny Dreadful'dan sonra tadı damağımızda kaldı resmen.Bütçe olarak belki karşılayamazlarsa seçmeyebilirler.Sonuçta Eva Green ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Mayıs 2017; 17:5:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Final Getsuga Tenshou

• Yarbay
    4284 Mesaj
    Bence yukarıda attığınız resimlerden yola çıkarak Katie McGrath değil de Eva Green yine daha üstün duruyor. Yani şu bakımdan: Yennefer'deki bitchy look Katie McGrath'da yok Eva Green'de var
    |
    |

https://leadergamer.com.tr/2017/05/19/cd-projekt-red-netflix-the-witcher/

Sanırım Netflix'in çekeceği Death Note gibi çöp bir şey olacak.

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    8318 Mesaj

Arka sayfada paylaşmıştım haberi
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2466 Mesaj
    Cok ucmayin Eva Greeni filan dizide oynatmaya Netflixin parasi yetmez
    |
    |

Bittikten sonrada bi yazi cikti, istersen witcher kontrati kovalamaya ve dunyayi gezmeye devam edebilirsin ama ana konuya bagli gorevleri yapamazsin gibisinden. bir yerde yanlis mi yaptim, ana gorevleri cok mu hizli bitirdim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 20 Mayıs 2017; 3:24:49 >

Ya hocam bi allah aşkına, adam iyi iş çıkartmış da o triss ne Bizim fakültedeki kızlar bile bundan güzel, bildiğin apaçi la bu.
    |
    |

▂▃▅▆ ◐ Steam: Profile ◑ ▆▅▃▂
    • Msi b150m Bazooka • i5-6500 Skylake @3.2ghz • Asus Strix Gtx960 4GB OC •
    • Aerocool xPredator Cube • Kingston Hyperx Fury (2x8) 2133mhz DDR4 • 240gb SSD • 500gb HDD • 1tb HDD

• Binbaşı
    1595 Mesaj

Hocam bir konuyu atlamışım aerondight kılıcı konusunda. Esasen verdiğim cevap doğru olsa da (kılıç level atlamıyor) karakterin leveli arttıkça kılıcın da hasar miktarı artıyor. Bir nevi level atlayıp güçlenmiş oluyor. Sadece bu kılıca özgü bir durum galiba.

Bende mesela 59 levelde kılıca sahip olduğumda 792 hasar gücü vardı, şu an 65 level oldum kılıçtaki hasar da 840a yükseldi. NG+ başladım aynen orada da devam ediyor.
    |
    |
    KORKMAZ60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ha bu arada yasli kurt geraldin hakkini liam neesondan baskasi veremez gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ana oyun bitmiş save mi istiyorsunuz yoksa ana oyun ve tüm dlcler dahil mi.
    Tüm dlcler mevcut mu sizde. Bendeki GOTY sürümü. GOTY v1.31 ile GOTY olmayan yani sonradan 1.31 e güncellenen oyunların save dosyaları uyumlu olmuyor diye biliyorum.
    Vahşi av ile son savaşa başlamadan önceki save de mevcut, sonrası da. Blood and wine dahil hepsi bitmiş hâli de var.
    |
    |
    nanobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.