Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.809
Cevap
180
Favori
751.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2281
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 294
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 155
  • Favoriye Eklediklerim 182
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gwynbleidd. (623 mesaj) bulkan (590 mesaj) busterr (509 mesaj) KingdomOfH3aven (365 mesaj) evohan (353 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7893 mesaj) Mobil (4676 mesaj) Tablet (429 mesaj) (1 mesaj) Mini (860 mesaj) Uygulama (261 mesaj) (2 mesaj)
  • @
43 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    9602 Mesaj
    Maul gelen toplu mesajlar için açıklama yapmış

Birde resim paylaşmış

Mükemmel duruyo be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 18 Mayıs 2017; 21:11:0 >
    |
    |

• Binbaşı
    1781 Mesaj
    Maul'un oyuncu değil cosplayer olmasını geçtim, dizi kitapların üzerine olacak. Yani Geralt, CD Project'in bize gösterdiği gibi evrenin en yakışıklı adamlarından biri değil, kitaplarda olduğu gibi çirkin bir surata sahip olan (gülümsemesi bile iyileşmekte olan bir yaraya benzetiliyor) ve Yennefer gibi birinin (kitaplarda kendisinin inanilmaz derecede çekici olduğundan bahsediliyor) Geralt ile beraber olma sebebinin Geralt'ın son dileği olduğunu göz önüne alırsak, CD Project'in yaratmış olduğu Geralt tipi ile dizide göreceğimiz Geralt tipi baya farklı olacaktır.
    |
    |
  • Yarbay
    6504 Mesaj
    İyide bu çocuk iyi bir copslay sadece.... Sırf kendini ona benzetmeye çalıştı diye onu yapmazlar. Belki tehlikeli sahnelerde dublörlük yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10543 Mesaj
    O değilde ben yıllardır Eva Green'ni dizi, film veya cosplay olarak Yennefer olarak görmeyi istemişimdir. Ağır konuşmayayım ama eğer bu dizide Eva Green olmazsa ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Mayıs 2017; 11:26:51 >
    |
    |
  • Yarbay
    9602 Mesaj

Hocam sadece cosplay değil,kılıç eğitimi almış ve aktörlük.İzlemediysen şu fan made filmi izle bak bence adam gayet iyi iş çıkarmış.

DH tüp yine çalışmıyor burdan bak hocam;
    https://www.youtube.com/watch?v=CMWV3p9YxN4&t=1s

@Final Getsuga Tenshou
    Eva konusunda hemfikiriz Penny Dreadful'dan sonra tadı damağımızda kaldı resmen.Bütçe olarak belki karşılayamazlarsa seçmeyebilirler.Sonuçta Eva Green ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Mayıs 2017; 17:5:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Final Getsuga Tenshou

• Yarbay
    4456 Mesaj
    Bence yukarıda attığınız resimlerden yola çıkarak Katie McGrath değil de Eva Green yine daha üstün duruyor. Yani şu bakımdan: Yennefer'deki bitchy look Katie McGrath'da yok Eva Green'de var
    |
    |
  • Yarbay
    10543 Mesaj
    Bu arada CD Projekt Red dizi ile ilgilerinin olmadığını açıklamış.

https://leadergamer.com.tr/2017/05/19/cd-projekt-red-netflix-the-witcher/

Sanırım Netflix'in çekeceği Death Note gibi çöp bir şey olacak.
  • Yarbay
    9602 Mesaj

Arka sayfada paylaşmıştım haberi
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2562 Mesaj
    Cok ucmayin Eva Greeni filan dizide oynatmaya Netflixin parasi yetmez
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Daha 90. Saatteyken, 35 lvlde birden oyun bitti arkadaslar. daha bi ton gorevde vardi. Dlcleri bile dogru duzgun oynayamadim. Toissainte falan bi kere mi ne gittim.

Bittikten sonrada bi yazi cikti, istersen witcher kontrati kovalamaya ve dunyayi gezmeye devam edebilirsin ama ana konuya bagli gorevleri yapamazsin gibisinden. bir yerde yanlis mi yaptim, ana gorevleri cok mu hizli bitirdim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 20 Mayıs 2017; 3:24:49 >
  • Binbaşı
    1617 Mesaj

Ya hocam bi allah aşkına, adam iyi iş çıkartmış da o triss ne Bizim fakültedeki kızlar bile bundan güzel, bildiğin apaçi la bu.
    |
    |
    -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

Hocam bir konuyu atlamışım aerondight kılıcı konusunda. Esasen verdiğim cevap doğru olsa da (kılıç level atlamıyor) karakterin leveli arttıkça kılıcın da hasar miktarı artıyor. Bir nevi level atlayıp güçlenmiş oluyor. Sadece bu kılıca özgü bir durum galiba.

Bende mesela 59 levelde kılıca sahip olduğumda 792 hasar gücü vardı, şu an 65 level oldum kılıçtaki hasar da 840a yükseldi. NG+ başladım aynen orada da devam ediyor.
    |
    |
    KORKMAZ60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Ha bu arada yasli kurt geraldin hakkini liam neesondan baskasi veremez gibime geliyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

Ana oyun bitmiş save mi istiyorsunuz yoksa ana oyun ve tüm dlcler dahil mi.
    Tüm dlcler mevcut mu sizde. Bendeki GOTY sürümü. GOTY v1.31 ile GOTY olmayan yani sonradan 1.31 e güncellenen oyunların save dosyaları uyumlu olmuyor diye biliyorum.
    Vahşi av ile son savaşa başlamadan önceki save de mevcut, sonrası da. Blood and wine dahil hepsi bitmiş hâli de var.
    |
    |
    nanobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

Tamamen oyun tarzınıza, ilerleyişinize bağlı. Öyle görünüyor ki biraz hızlı ilerlemişsiniz görevden göreve. Keşif, witcher kontratı, zor durumdaki kişiler, haydut kampları, hazine avları, canavar yuvaları, yan görev & ana görev sıralamasını takip etmeniz daha iyi olabilir. Ayrıca bir göreve başladıysanız yarım bırakmayın, görev bitince de hemen diğerine başlamamanızı öneririm.

Ana oyunu ben 240 saat civarında harcayıp bitirmiştim. Yaklaşık bi 100 saat de diğer 2 dlc ye harcadım, ona rağmen hâlâ keşfedilecek yerler vardı. Bu süreleri hiç gwent görevlerine bulaşmadan yaptığımı belirteyim. Mümkün olduğunca hızlı seyahat kullanmadım, karşılaştığım her yaratığı kesmeye çalıştım. Sindire sindire , her yeri inceleyerek oynamayı seviyorum. Kanımca keyfi de böyle çıkıyor. Bitmesin istiyorum resmen, oynamaya doyamadım. Tekrar NG+ ile başladım. Harika bir eser yapmışlar.
    |
    |
    yunusesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    25541 Mesaj
    5. Seviye kedi setim var, genelde hızlı saldırı yaptığım için bunu tercih ettim. Şimdi birde ağır saldırı buildi ile takılmak istiyorum ama bu kedi setini ayı setine çevirme yolu var mı? Sıfırdan ayı seti toplamak ile uğraşmak istemiyorum.

• Yarbay
    3009 Mesaj
    Var konsolu açhttp://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1555/?, additem('Bear Armor 4') gir, ayı setin gelsin.
    |
    |
  • Yarbay
    9602 Mesaj

Triss'i hiç sorma hocam keşke onu görmeseydin Bütün bütçeyi Geralt'a yatırınca para yetmemiş ona,yoldan geçen birini çağarmışlar resmen.
    |
    |
    WaapS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

İşin zevki orada hocam. Sıfırdan seti toplamaya uğraşıp başarırınca onun zevki başka oluyor. Elbette tercih sizin.
    |
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4456 Mesaj
    Oyun iki gün önce 2. yılını doldurdu ama atmosferi hâlâ içine çekmeyi başarıyor be yav

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.