Şimdi Ara

The Witcher 3 Sansür Saçmalığı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni gelen patch ile tüm ortadoğu ülkelerinde (Türkiye dahil) oyun sansürlendi ve ne yazık ki oyunun tadı tuzu kaçtı neredeyse kadın karakterlere peçe takıp çarşafa sarmadıkları kalmış. Oyunun atmosferi iyice bozulmuş bu durum için mail gönderip durumu düzeltmek gerekiyor. En azından sadece isteyenler oyunu sansürlemeli herkese aynı şey yapılmaz ve Türkiye ne zamandan beri ortadoğu ülkesi sayılır oldu kardeşim. Avrupa ülkesi olarak geçen ülkeyi ortadoğu ülkesi olarak saymak neyin ve kimin marifeti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ss var mı hocam. oyun ilk çıktığında sadece çıplak sahneler sansürlüydü sanırım
  • Bu kabul edilebilir bir şey değil. Emin misiniz böyle bir şeyden? Daha önce hiçbir oyun Türkiyede böyle olmamıştı diye biliyorum.
  • makine dilini ingilizce yapıp dener misiniz? fifa da sansür yemişti . Yazdım face den cevap ne olacak acaba
  • Çok sansürlemek istiyorlarsa oyuna sansür seçeneği eklesinler, çocuğu olanlar vs. sansürü açar.Böyle şeyler yapmaya ne gerek vardı ki anlamadım.

• Oyunlara Türkçe altyazı eklensin diye zaten bir savaş veriyoruz şimdi bir de sansür mü çıktı başımıza. Bununla kim savaşacak peki?

• Güncelleme kontrolü yaptım oyuna, gelen bir güncelleme yok. Oyun Türkiye'den alınma, versiyon 1.31. Sansür yok.
    Belki arkadaşın aldığı bölge ile alakalıdır. Oyunun çıkışından itibaren bazı bölgelerde sansür vardı zaten ama bizde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 31 Ocak 2017; 21:9:21 >
  • Akşam akşam ne içtiniz. Yeni gelen pach felan yok. Son pach 1.31. GOTY versiyonu üzerinden PC de ana oyun, 2 adet dlc yi komple bitirdim. Gerald hiç affetmiyor, bulduğunu götürüyor. Hiçbir sansür olayına denk gelmedim. Zaten 200 saatlik oyunda toplasanız 10 dk sevişme sahnesi var. Diyelimki sansürlendi, bırakacakmısınız oynamayı ?
  • Kafalar güzel heralde sansur falan yok patch de yok yen in conilere devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bende şu an fotoları attığım şekilde patch 1.32 diyor. Arabistanda falan yasaklanmış oyun bir tek bende mi böyle yoksa hep mi böyleydi çözemedim ama yoktu gibi sanki sansür.

• quote:

Orijinalden alıntı: iTrailblazer

Oyun bende şu an fotoları attığım şekilde patch 1.32 diyor. Arabistanda falan yasaklanmış oyun bir tek bende mi böyle yoksa hep mi böyleydi çözemedim ama yoktu gibi sanki sansür.

Yasaklı bölgeden almışındır oyunu

• Bendeki sürüm 1.31 Almanya'dan aldim sansür falan yok.

• Dostum sen arap sürümünü almışsın onlarda sansür dolu. Bende sansür yok açıkçası ve daha dün oynadım

• Arap sürümü olduğu kutudan anlaşılıyormu?

• Araplara satılandır o. Sansür vardı onda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.