Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (520. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle yama ve emekler için binlerce teşekkürler.

İkincisi de, ben yama kurulum arayüzünde çalan müziğe bayıldım. Nedir bunun ismi cismi bilen var mı?
  • SertaGE kullanıcısına yanıt

Videoyu ekledim ama Adblock falan varsa gözükmüyor. Linkten bakabilirsiniz.

Kaer Morhen Theme - Witcher 3: Wild Hunt (Gingertail Cover)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 15 Haziran 2017; 18:23:52 >

• Versiyon 3 için elinize sağlık :) Yine çılgın bir maceraya atılma vakti :D
  • Oyunu silmiştim ve tekrar yükledim. 3.00 sürüm türkçe yamayı kurdum. Çeviride Resimdeki bu kısım Türkçe miydi? değil miydi? tam olarak hatırlamıyorum. Birde Sağ üstte Türk bayrağı vardı şimdi yok acaba yama sorunlu mu yüklendi diye şüpheye düştüm.
  • Hayır herhangi bir sorun yok o kısım zaten ingilizceydi tüm dillerde öyle.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Anladım. Sağ üstte Türk bayrağı oluyordu. son sürümde kaldırıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baddogan35

Anladım. Sağ üstte Türk bayrağı oluyordu. son sürümde kaldırıldı mı?

v3.00'ün setupını farklı bir program kullanarak yaptık, onda sorun oluyordu giriş videosunu eklemek o yüzden kaldırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 23 Haziran 2017; 1:11:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tzakhi T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Gerçekten çok teşekkür ederim.Harika bir çeviri olmuş.Hele ki bizim deyimler tam da olaylara iyi uyarlanmış ki bunu yapmak zordur.Bir iki kısa muhabbet dışında her şey çevrilmiş.Yüzbilerce metin olduğunu düşünüyorum.Sayenizden oyundan aldığım keyif bin kat arttı.
  • Fast travel ekranındayken bazı küçük bilgiler geçiyor. Bu yazıların tamamına nasıl ulaşabiliriz bir fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutca57

Gerçekten çok teşekkür ederim.Harika bir çeviri olmuş.Hele ki bizim deyimler tam da olaylara iyi uyarlanmış ki bunu yapmak zordur.Bir iki kısa muhabbet dışında her şey çevrilmiş.Yüzbilerce metin olduğunu düşünüyorum.Sayenizden oyundan aldığım keyif bin kat arttı.

biz her şeyi çevirdik kardeş. çevrilmeyen yerler neresiyse söyle, öyle yerler olmaması gerek çünkü.
    Bu yamada siz de mi çalıştınız? Resmi yerelleştirme saçmalığını sormuyorum bu yaz indirimiyle witcher 3 ü aldım ve heyecanla sitenize girmeye çalıştım ama giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Bu yamada siz de mi çalıştınız? Resmi yerelleştirme saçmalığını sormuyorum bu yaz indirimiyle witcher 3 ü aldım ve heyecanla sitenize girmeye çalıştım ama giremiyorum.

ilk mesajdaki linkten indirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rehberlerden yararlanmak istiyordum açıkçası ve site tasarımı baya güzeldi :D domain mi almadınız?
  • otomatik güncelleştirmeyi nasıl kapatacağım yardım prls
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutca57

Gerçekten çok teşekkür ederim.Harika bir çeviri olmuş.Hele ki bizim deyimler tam da olaylara iyi uyarlanmış ki bunu yapmak zordur.Bir iki kısa muhabbet dışında her şey çevrilmiş.Yüzbilerce metin olduğunu düşünüyorum.Sayenizden oyundan aldığım keyif bin kat arttı.

biz her şeyi çevirdik kardeş. çevrilmeyen yerler neresiyse söyle, öyle yerler olmaması gerek çünkü.

çok önemli değil.Oyunda bazı seçimlerden dolayı ortaya çıkan bir iki ufak diyaloglar sadece.Mesela son bölümlerde triss ve yenefer karakterleri ile iletişime geçtiğimizde 2.diyalog bölümü.sanırım aralarındaki aşk ile ilgili bir konuşma idi.Bu kadar devasa bir oyunda bunun lafını bile etmeye değmez.tekrar teşekkürler.Emeğinize sağlık.

• mahmutca57 M kullanıcısına yanıt
    onlar da çevrildi dostum, insanları yanlış yönlendirmeyelim

patch0 klasöründeki en.w3stringsi silerseniz düzelir, bazı sistemler bu dosyayı silemiyorlar
  • onu bilmiyordum.özür dilerim .o dosya duruyor orada.ben sildim onu.
  • İndirme linkinden yamayı indiremedim. Elinde olan varsa başka bir yere upload edebilir mi?
  • kene. kullanıcısına yanıt
    şimdi denedim iniyor dosya.Sen nasıl indiremedin?
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.