Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
54
Favori
151.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla Geratl of Riva nın hakkını en iyi Christopher Lambert verirdi ama dam yaşlandı tabi

The Witcher (2019 - ) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Haziran 2019; 14:40:45 >
  • M.Riddle kullanıcısına yanıt
    GoT'un patlamasını lehine çevirebilirler ama o cast seçimi ile zor gözüküyor yinede bekleyip göreceğiz ama beklentiyi minimuma indirip izleyeceğim sonrasında hayal kırıklığı yaşaması kötü oluyor. Henüz diğer karakterler ile ilgili herhangi bir sızıntı görmedik nasıl durdukları vs. Triss kitapda anlatıldığı gibi olmuş sanki.

• The Witcher (2019 - ) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 1 Temmuz 2019; 17:27:18 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 1 Temmuz 2019; 17:35:45 >

• Geralt olmuş.

Ama Yennefer'i hiç beğenmedim daha cazibeli hatun olabilirdi çok kötü suratsız. Ciri de ufak hali burada sanırım o yüzden ona yorum yapamicam.

Zoltan , Triss, Dandelion ve Vesemir nasil olucak bakalım. Vesemir reisi keşke Mark Hammill oynasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Temmuz 2019; 17:44:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leş duruyor bence 6-7 puanlık osuruktan başka bir Netflix dizisi olacak. Yennefer hadi esmer yaptınız neyse de bari Hintli olmasaydı. Pis bir esmerliği oluyor bunların fotoda bile görünüyor. Triss fotosu var mı?

• Geralt bence de olmuş. Beklediğimden daha iyi. Zırhı da kurt okulu zırhına benziyor. Güzel detaylar.

Yennefer'i dizi de görmek gerek. Şu anki hali ile pek içimi açmadı.
  • Aynen zırh cok iyi görünüyor bende çok beğendim. Yennefer'a hiç isinamadim yani görünce elektrik alamadim. Ciri de ufak hali burada güzel duruyor gibi ben sonra ki haline hasta olduğum için tabi biraz yadırgadim.

Bari Triss güzel olsun be

• Ciri eski kanın çocuğu olduğu için elflere benzemesi de güzel detay. Benziyor birazcık değil mi?

Triss'in de bir kaç sızmış fotosu vardı ama oyundaki hali ile uzaktan yakında alakası yok.
    The Witcher (2019 - ) | Netflix The Witcher (2019 - ) | Netflix The Witcher (2019 - ) | Netflix

• Oyuna tekrar başladım ben ilk oynadığım zaman Yennefer'i tercih ettim. Şimdi Triss. Ve gerçekten Triss her türlü daha iyi. Daha seksi daha cazibeli ve tabi ki minyon olması

Ciri LOTR de ki Elflere benzemiş aynen :)

Ya hayırlısı bakalım hocam görmeden pek anlaşılmıyor ama daha iyi hatunlar beklerdim tâbi oradan biraz hayal kırıklığı yarattı. Oyunlara göre değil kitaplara göre uyarlanıyor belki de biz kendimizi oyuna kaptırdık.

• Geralt süper olmuş beğendim

Yennefer malesef istediğimiz gibi değil,tabi oyunda çok iyi resmettiler.Haliyle dizi de beğenmemiz zor.

Ciri biraz elfe benziyor ,güzel detay

• Geralt müthiş, Yennefer ise berbat duruyor şu anki haliyle. Yani en azından şu Geralt'a uygun bir cast bulamadınız mı be arkadaş.
  • Yennefer hiç olmamış.
  • Okumak, oynamak, izlemek. Hayranları çok şanslı.

• Kitabı okuduktan sonra şöyle Yennefer'den gıcık kapmadım değil. Azgın, yaramaz bir ablamız kendisi.
  • Dizi San Diego Comic-Con fuarında olacak. Belki trailer gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 1 Temmuz 2019; 18:16:47 >
  • Triss'i bu hatun oynasa keşke aşırı hayraniyim.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.