Şimdi Ara

The Witcher 2: Enhanced Edition Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •   
       Xbox 360'a çıkışını yapmak için gün sayan The Witcher 2: Enhanced Edition için yeni bir oynanış videosu yayımlandı.

Oyunun çevre detaylarının ve dövüşlerin gösterildiği oynanış videosu ile oyunu konsolda nasıl görüneceği ile ilgili bilgi sahibi olabiliyoruz. 5 dakika uzunluğundaki bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Unutmadan, yapımın Xbox 360 versiyonu 17 Nisan'da raflardaki yerini alacak.

• konsol yapanlardan allah razı olsun eskiden paso donanım değişmek zorunda kalıyoduk.. çok iyi gözüküyor 10. yılını kutlayan bir firma için mükemmel hala yaşıyor
  • Adamlara helal olsun baya üstüne düştüler xbox için
  • birisi youtube linkini bulsada şöyle 720p'de izlesek...
  • 1,5 yıl önce aldığım pc de şu oyunu rahat rahat oynayamadım adamlar 6 - 6,5 yıllık konsolda mis gibi oynayacaklar... 6 yaşındaki hani pc bu oyunu bırak rahat oynatmayı çalıştırabilir ki ? Bu açıdan bakıldığında konsollar hakikaten mucizevi cihazlar yada sektörün sahibi oldukları için üzerlerinde gerçekten duruluyor .... 7. yaşına giricek konsol şu oyuna bak ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

1,5 yıl önce aldığım pc de şu oyunu rahat rahat oynayamadım adamlar 6 - 6,5 yıllık konsolda mis gibi oynayacaklar... 6 yaşındaki hani pc bu oyunu bırak rahat oynatmayı çalıştırabilir ki ? Bu açıdan bakıldığında konsollar hakikaten mucizevi cihazlar yada sektörün sahibi oldukları için üzerlerinde gerçekten duruluyor .... 7. yaşına giricek konsol şu oyuna bak ya..

Arkadaşın haberi yok galiba 2006'da çıkmış 8800 gtx konsoldan daha iyi grafik veriyor bunu diyincede kavga çıkaran oluyor adamız ey arkadaş sen pc toplamayı bilmiyorsan ben ne diyim sana adam akıllı toplanmış 1.5 yıllık pc'yi bırak 3 yıllık adam akıllı toplanmış pc bu oyunu oynatır rahatça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 9 Nisan 2012; 20:28:36 >
  • çakma assasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

1,5 yıl önce aldığım pc de şu oyunu rahat rahat oynayamadım adamlar 6 - 6,5 yıllık konsolda mis gibi oynayacaklar... 6 yaşındaki hani pc bu oyunu bırak rahat oynatmayı çalıştırabilir ki ? Bu açıdan bakıldığında konsollar hakikaten mucizevi cihazlar yada sektörün sahibi oldukları için üzerlerinde gerçekten duruluyor .... 7. yaşına giricek konsol şu oyuna bak ya..

2007 senesindeki topladıgim intel quad core 9800 gtx 4 gb ramle oyunu 1080pde highda sorunsuzca bitirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

çakma assasin

Alakayı anlayamadım? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: toj_blok

birisi youtube linkini bulsada şöyle 720p'de izlesek...

buyurhttp://www.youtube.com/watch?v=spA3VOWD33M
  • Çıksın, her oyun her platforma çıksın. isteyen istediği platformda istediği şartlarda oynasın.
    bence güzel oldu. Hem PC , Hem Xbox sahibiyim.
    Hakkını verebilsem PS3 de alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.