Şimdi Ara

THE WALKiNG DEAD (PS3 ANA KONU) 'SURViVAL HORROR' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
3
Favori
17.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajım kalsın yaza çıkarsa ilk oyunum bu olacak gibi görünüyor
  • Sipahi sana sözüm olsun walking dead'in temasını sana yapacam.. Bu aralar ne yapsam diye düşünüyorum...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 6 Mart 2012; 22:23:35 >
  • The Walking Dead: The Game İçin Yeni Görüntüler

Telltale Games'in üstlendiği The Walking Dead dizisinin oyunu olacak olan The Walking Dead: The Game, serinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

Serinin hayranları hatta zombi hayranlarının da ilgisini çekeceğini düşündüğümüz oyun için 3 adet ekran görüntüsü yayınlandı. Oyunun ekran görüntülerine baktığınızda ilk dikkatinizi çekecek şey muhtemelen tanıdık yüzler ve Telltale Games'in o bilindik grafikleri.

BSC

THE WALKiNG DEAD (PS3 ANA KONU)  'SURViVAL HORROR'

• call of duty de dizi olsa
  • Dizisini takip ediyorum umarım oyunu da dizisi kadar iyi olur
  • Olur olur
  • First episode of Telltale’s Walking Dead launching next month

http://www.vg247.com/2012/03/15/first-episode-of-telltales-walking-dead-launching-next-month/
  • Walking Dead'in ilk bölümü geliyor

Telltale'in Walking Dead'iyle ne zaman buluşacağız?

Daha önce Back to the Future, Monkey Island ve Jurassic Park gibi oyunların yeni versiyonlarını geliştiren Telltale Studios, Walking Dead oyunuyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

IGN'in yaptığı açıklamaya göre Walking Dead temalı oyunun ilk bölümü, önümüzdeki ay piyasaya sunulacak. 19 Mart günü ilk oynanış görsellerinin de yayımlanacağı belirtiliyor.

Walking Dead'in PSN, Xbox Live, Mac ve iOS platformları için piyasada olması bekleniyor.

http://www.merlininkazani.com/Walking_Deadin_ilk_bolumu_geliyor-haber-49515p1.html

• BU oyun bölüm bölüm mü cikacakmis Hocam ?
  • Dead Island veya L4D gibi olmaz umarım. Tam anlamıyla survival bir oyun istiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

BU oyun bölüm bölüm mü cikacakmis Hocam ?

Evet oyun beş bölümden oluşacakmis kardesim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sipahi sana sözüm olsun walking dead'in temasını sana yapacam.. Bu aralar ne yapsam diye düşünüyorum...

EyvALLAH yeni gordum mesajini supersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Bölümler arasi Ne kadar bir süre olacak acaba Sipahi hocam..
    Herhangi bir aciklama var mi bu konuda ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Bölümler arasi Ne kadar bir süre olacak acaba Sipahi hocam..
    Herhangi bir aciklama var mi bu konuda ?

Ne soylesem yalan olur sanirim net bir bilgi yok zannedersem.
  • Basligi acan arkadas lutfen basligi begenmiş olarak duzeltebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esthell

Basligi acan arkadas lutfen basligi begenmiş olarak duzeltebilir misin?

Sagol kardesim duzelttim insALLAH.
  • ilk vidyo geldi.

• The Walking Dead'in İlk Videosu Yayınlandı

Daha önce bizlere Back to the Future ve Jurassic Park gibi TV'den gelme yapımları sunan Telltale Games, bu aralar The Walking Dead'in oyununu yapmakla uğraşıyor. Yapımcı bugün popüler çizgi roman ve tv dizisi olan The Walking Dead'in ilk tanıtım videosunu yayınladı.

The Walking Dead'in oyunu daha çok çizgi romana benzeyecek. Ordan hikayeler ve karakterler sunulacak ve ilk bölümde karakterlere alışacağız. Yayınlanan tanıtım videosunda hiç bir karakter veya zombi göremesek de telesekreter kayıtlarıyla hikayeden ipuçları dinliyoruz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Walking_Deadin_ilk_Videosu_Yayinlandi-25690.htm

• Telltale Games'in oyunu olan The Walking Dead için güzel haberler var! Sadece resimleri ve hikayesi dışında hiç bir bilgi sızdırmayın firma, oyunun fragmanının 19 Mart'ta duyurulacağını söyledi. Oyun bir yıl önce açıklanmış olmasına rağmen hala herhangi bir gelişme gösterememişti, fakat sonunda beklediğimize değecek gibi. Video için, 19 Mart günü öğlen saatlerine doğru YouTube'u takip edebilirsiniz.

http://www.merlininkazani.com/The_Walking_Dead_sonunda_geliyor_mu-haber-49605p1.html
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.