Şimdi Ara

The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
5
Favori
25.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Episode 1 olarak buldum Oyun toplamda bu kadar mı yoksa Episode 2 de mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Episode 1 olarak buldum Oyun toplamda bu kadar mı yoksa Episode 2 de mi var?

Oyun 5 bölümden oluşuyor "Episode 1" ilk bölümü, her ay yeni bölüm yayınlanacak. Back To The Future oyununda olduğu gibi.
  • Valla beklesem mi bilemedim bi 5 dakika oynadım çok beğendim hikaye güzele benziyor
  • Oynadım da fena sardı ya. Şu klasik zombi filmleri klişelerini öyle güzel sunmuşlarki önümüze acaip panik yapıyor oynarken
  • Yorumlara bakılırsa Telltale, Jurassic Park oyununu sallamış ve bu oyuna odaklanmış. İyi de yapmış bence.
  • arkadaslar merhaba oyunu kurdum giriyorum ama conncting diyor baya bir bekliyor oyuna girmedi acaba yardımcı olabilecek olan var mı???

Edit : İnternet baglantısını kesince oyun basladı.... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 26 Nisan 2012; 1:18:12 >
  • bana kalirsa back to future u rezil ettiler resmen sogumustum bunda neler bulucaz bakalim
  • Oyunun başlarında bir dükkana giriyoruzya ekip halinde orda ne yapmak gerekiyor birtürlü geçemedim orayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Oyunun başlarında bir dükkana giriyoruzya ekip halinde orda ne yapmak gerekiyor birtürlü geçemedim orayı.

Yan odadan ofise giden bir kapi var onun nahtarini bulman lazim. Simdi burada anlatirim nasil yapacagini ama spoiler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanKoliK_ÜyE -- 26 Nisan 2012; 9:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanKoliK_ÜyE

quote:

Oyunun başlarında bir dükkana giriyoruzya ekip halinde orda ne yapmak gerekiyor birtürlü geçemedim orayı.

Yan odadan ofise giden bir kapi var onun nahtarini bulman lazim. Simdi burada anlatirim nasil yapacagini ama spoiler olur.

Bana mesaj atabilirmisin acaba
  • dizi araya girmişti iyi olur
  • Dizisini sevmesem oyunu kesin oynamazdım, film gibi zaten size yapacak pek bişey kalmıyor bi kaç tuşa basmak dışında. İyi bir sisteme sahip olmama rağmen oyunda epey bi takılma yaşadım...
  • quote:

quote:

Dostum mümkünse bana da anlatır mısın?
    Sabahtan beri odada dolanıyorum bulamadım birşey..
  • Episode aralıkları ne kadar olacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burukan

quote:

quote:

Dostum mümkünse bana da anlatır mısın?
    Sabahtan beri odada dolanıyorum bulamadım birşey..

Dışarı çıkman lazım Doug'la orda Lee'nin kardeşini göreceksin kapıyı açıp tuğlayı TV dükkanına at zombilerin dikkatini çekmek için sonrada anahtarı al Lee'nin kardeşinden

• quote:

Episode aralıkları ne kadar olacak acaba?

Bildiğim kadarıyla bir ay arayla yayınlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dobrerano -- 27 Nisan 2012; 13:36:49 >
  • Oyun çok güzelmiş diziye başladım sayesinde
  • Oyunu çok beğendim, oyunda ruh var bir kere. Her şeyi kurcalarsanız 2-3 saatte bitiyor.
    Oyunun en heyecanlı yerinde deprem olması kötü oldu tabi. Ama iyi aksiyon oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 27 Nisan 2012; 3:06:14 >
  • Her oyun ayrı ayrı mı olacak acaba, yoksa angrybirds tadında şuan oynadığımız oyunun içine ilavemi edilecek sizce...
  • quote:

Her oyun ayrı ayrı mı olacak acaba, yoksa angrybirds tadında şuan oynadığımız oyunun içine ilavemi edilecek sizce...

Sanirim ilave edilerek devam edecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.