Şimdi Ara

The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
12
Favori
46.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni episode geldi, çeviri çalışmalarına 4 saat sonra başlanılacak :)

perşembe gecesi gibi çıkarmayı düşünüyorum, eğer teknik sorunlar olmazsa
  • Kolay gelsin hocam. Emeğinize sağlık şimdiden teşekkürler...
  • Kolay Gelsin Hocam. Guardian Of The galaxynin cevirisini yapacakmisiniz Telltalenin Yaptigi Oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahil00 -- 29 Mart 2017; 12:19:41 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C84738E5A -- 5 Nisan 2017; 9:15:50 >
  • s.a epsiode 3 çıkmış . Çevirisini gerçekleştirecek misin kardeşim ?
  • likable12 L kullanıcısına yanıt
    evet, çevirisine başladım :)
  • Kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Eyw emeğine sağlık bilader.Bekliyoruz heycanla tahmini çıkış günü nedir?
  • likable12 L kullanıcısına yanıt
    yarın geceye kadar yetiştirmeye bakacağım :)
  • İnşallah kardeşim be :)
  • kolay gelsin bekliyoruz.
  • The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR!

Ağır topları hakladım :) tahmin ettiğim hızda devam edersem bu gece teste başlayabilirim
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    EPİSODE 3 DÜN ÇIKTI. Çevirmeyi düşünüyormusun?

---
    Düzenleme: 2.sayfayı görmemişim. Başlamışsın eyvallah, çok teşekkürler. Diğer arkadaşların özel günü heralde miss gibi türkçe olarak oynuyorduk. Bölüm 3 çıktı. Hemen millet çeviriyi onlar yapıyor diye kapılarını tutmuş. Abi bölüm 3 gelecekmi demiş.
    Cevap bu: EKİP OLARAK ÇEVİRMEME KARARI ALDIK. Millet neden diyor? EKİP OLARAK ÇEVİRMEME KARARI ALDIK. LOL. Özel günlerindeler heralde. Bir kapris bir şey, ilginç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxx9 -- 29 Mart 2017; 18:29:29 >
  • xxx9 X kullanıcısına yanıt
    çevirmekteyim dostum :) son hızla devam ediyor, biraz mola tabii :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

çevirmekteyim dostum :) son hızla devam ediyor, biraz mola tabii :)

Teşekkürler başkan. Eline koluna parmaklarına gözlerine beyin löplerine. Dil bilgine sağlık.
  • Kolay Gelsin Guardian Of The galaxynin cevirisini yapacakmisiniz? Telltalenin Yaptigi Oyun
  • Kolay gelsin hocam,iyi bari malum kişi dadanmamış konuya
  • Sahil00 S kullanıcısına yanıt
    dostum filmi hoşuma gitmişti, toolu çıkarsa ve başka çeviren olmazsa, düşünebilirim :) ama henüz net bir şey söylemek için erken
  • @SergeantDuffin konunda tartışma çıkarmak veya konuyu amacından saptırmak istemediğimi belirtmek istiyorum öncelikle.

@xxx9, Ekip olarak çevirmeme kararı aldık diye cevap yazıyoruz insanlara. Neden yazıyoruz biliyor musun peki? Çünkü insanlar üşeniyor. O yorumu yazdığı sırada hemen altındaki arkadaşın yorumuna verilen cevaba baksa, neden "ekip olarak çevirmeme kararı aldığımızı" da görebilir aslında. Valla direkt olarak size demiyorum bunu yanlış anlamayın o yüzden. Eğer insanlar cevapları aramakta üşeniyorsa, bende cevap vermeye üşeniyorum.

Şimdi sen veya bir başkası yine üşenir ben bu meseleyi kökten çözeyim en iyisi, tam "1 ay önce" vermiş olduğum cevap:

The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR!

• hocam eline sağlık kolay gelsin bekliyoruz episode 3 türkçe yamasını orjinal aldım indirimle beraber bu çeviri haberinin üstüne iyi bi sigara gider
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.