Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. sezon ara verdikden sonra tekrar başladı mı ya da nezaman başlayacak?
    Bölüm numarası veremiyorum ara verdikden sonra okadar oldu ki kaçıncıda kaldığımı unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

2. sezon ara verdikden sonra tekrar başladı mı ya da nezaman başlayacak?
    Bölüm numarası veremiyorum ara verdikden sonra okadar oldu ki kaçıncıda kaldığımı unuttum

Başladı Semih8.bölüm yayınlandı.Bu hafta 9.bölüm yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertesma

quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

2. sezon ara verdikden sonra tekrar başladı mı ya da nezaman başlayacak?

Başladı Semih8.bölüm yayınlandı.Bu hafta 9.bölüm yayınlanacak.

Saol abi izleyeyim bakalım

• Adamların tipinden belliydi zaten pi* oldukları
  • 2.sezonu 8. bölümdeyken başlamıştım güzeldi 2 günde bütün bölümleri bitirdim.Simdi yeni bölümü beklemek çok zormuş
    .O adamları gruba alsalardı belki daha farklı ilerleyebilirdi.Ama belliydi adamların ... oldukları orda öldürmeseler çftlikte öldürürdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bustercyl -- 17 Şubat 2012; 22:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airBurN

Yazdıklarını spoiler içerisine alırsan izlemeyenler için iyilik yapmış olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyuss

quote:

Orijinalden alıntı: airBurN

Yazdıklarını spoiler içerisine alırsan izlemeyenler için iyilik yapmış olursun.

Çok pardon hemen alıyorum.Umarım izlemişsindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bustercyl -- 17 Şubat 2012; 22:17:25 >

• Az önce bitti bütün bölümler. Umarım yeni bölümlerde aksiyon, gerilim biraz daha artar. O Andrea varya filmi izlerken ne sövdüm o karıya. Tam şerefsiz kendini bişey sanıyo Darly i vurduğunda öldürdü sandım Allah tan sıyırdı kafasını. Hele son bölümlerden birinde(7 heralde) 2-3 tane zombiyi vurdu kafasından biyerleri kalktı karının arabaya binmek bilmiyo abanıyo silahına. Neyse yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 17 Şubat 2012; 23:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spiritbreakerr

Az önce bitti bütün bölümler. Umarım yeni bölümlerde aksiyon, gerilim biraz daha artar. O Andrea varya filmi izlerken ne sövdüm o karıya. Tam şerefsiz kendini bişey sanıyo Darly i vurduğunda öldürdü sandım Allah tan sıyırdı kafasını. Hele son bölümlerden birinde(7 heralde) 2-3 tane zombiyi vurdu kafasından biyerleri kalktı karının arabaya binmek bilmiyo abanıyo silahına. Neyse yeter.

Az önce bende aynı hatayı yaptım spoiler a alırsan izlemeyen varsa diye.
  • sayfa ful spoiler
  • spartacus gibi bunun yeni bölümüde düşeydi iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

spartacus gibi bunun yeni bölümüde düşeydi iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

spartacus gibi bunun yeni bölümüde düşeydi iyiydi.

Evet:D Ne güzel 4 gün erken düştü..
  • 8 bolum yine yavasdi.... ilerki bolumlerde hizlanacak dizi...

• Bence bar'a gelen adamların diğer arkadaşları bunları arayıp ölü cesedini bulduktan sonra çevreyi aramaya başlayacaklardır.Çiftliği bulup bi aksiyon olabilir.

• Şu Lori'yi yeselerde kurtulsak kaşardan :)
  • arkadaşlar benim bir fikrim war ,

başlıngıçta böle kareler gösteriyor ya karelerden bir taneside bu , kargalar kanlı bir şey yiyolar ayıcık filan ama kanlı , diyorumki kargalar yada hayvanlarda insalara yada canlılara saldırmaya başlamasınlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bana_Baba_De!

Cidden arkadaşlar yaa. ne güzel yeni birileri geldi diyodum :D Sevdim la o adamı ama öldü:D Lori desen kendisini hiç umursamıyorum.. Önemli olan ona bişey olmasın diye Rick, Shane ve Daryl (forever) bunun peşinden aksiyona girecekler.. Daryl dizi de çok önemli bir karakter değil.. senaristlerin onu öldüreceğinden korkuyorum...

arkadaşlar anlayamadım kim öldü yaww herkes öyle diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

Şu Lori'yi yeselerde kurtulsak kaşardan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

arkadaşlar benim bir fikrim war ,

başlıngıçta böle kareler gösteriyor ya karelerden bir taneside bu , kargalar kanlı bir şey yiyolar ayıcık filan ama kanlı , diyorumki kargalar yada hayvanlarda insalara yada canlılara saldırmaya başlamasınlar ?

Peace. O yedikleri de kedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 18 Şubat 2012; 14:59:26 >
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.