Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20922093209420952096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nazo82 çok güzel çevirirdi. Hatta çeviri notlarına ilginç kelimelerin anlamlarını falan da yazardı ama sağolsun şimdi başka arkadaşlar da el atmış ve çeviriyolar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Nazo bıraktı.Malum sitedeki altyazılar ise çok yetersiz...
    O zaman kanaldan takip etmek lazımmış neyse sezon arasına girince tekrarlarına başlarlar.Veya duruyorsa blu tv üyelik başlatırız aylık ,oradan izleriz.
  • 8. sezonun başında bıraktım. bu dizide ki umutsuzluk ve aşırı şiddet durumu beni diziden soğuttu.. daha önce de yazdım burada, iş güzar kalitesiz bir üye bilerek spoiler verdi bana.. ne zaman bu derdin dermanını bulurlar bunu bilirsem o zaman kaldığım yerden başlayacağım çünkü kabak tadı verdi bu dizi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 2 Kasım 2019; 19:47:46 >
  • Little pig,little pig let me in!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse sezon ortası finali olacak adam gibi tek bir bölüm yok.Yine bomboş bir bölüm daha.Bu sezonun ilk 5 bölümünün en güzel yanı,bu bölümdeki Lucille'in geri dönüşü ve Negan'ın meşhur deri ceketi...Daha ne diyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 3 Kasım 2019; 19:54:5 >
  • 4 dkde bitti bölüm, son sahne 2 dk, diğerlerine de birkaç saniyede zaten muhabbeti anlıyorsunuz. anlamasanız da olur, boş muhabbet

• web den izleyebileceğimiz yer var mı ? bir kaç yere baktım . eski bölümler var.. ??!!
  • 10x5

Sonunda Negan ile Fısıldayanlar buluştu bakalım nasıl olacak J D Morgan sen müthiş bir detaysın o son sahne ceketi sopası ile şovu ama Beta sümsüğü geçirdi resmen Ezekiel bu sezon kendi ecelinden gidici gibi sinyalini verdiler Fısıldayanlar içinde de çözülme var gibi Alpha Beta çatışması muhtemel bu sezon arası finalinde iyice görürüz sezon sonunda onların da defteri kapanır belki de kapanmaz bir daha sezona kalır film de geliyor bakalım neler olacak Darly Michone daha aktif olmalı bence Maggie de ikinci yarıdan sonra döner sezon sonunda büyük savaş patlar bence

• Yalnız Negan reisi özlemişiz.👍

• Başıma bir şey gelmeyecekse ben 5 bölümü de beğendim. Ezekiel, Rahip gibi sümsük karakterlere uyuz olsam da gerçekten keyif aldığım bir 5 bölüm oldu.
  • Sigara gibi ne onla, ne onsuz her bölüm bir heves izlemeye başlıyorum. Eski sezon kalitesi beklemiyorum ama TWD, FTWD alternatifi olan dizi yok. Zombi sevdasına Z Nation'ı bile kaç sezon izledim ama sonunda pes ettirdi. Hem gününü sayıyorum izleyeceğim diye hemde bitsin artık diyorum. Bitmemiş dizi izlemenin zararları ne yapalım. Ne olacak bende ki bu post apokaliptik ve zombi sevdası bilemiyorum Bitmesin be sallan yuvarlan izliyoruz

Ne olduysa Gamepro dergisinde Resident Evil 3 görselleri görünce başladı. Ne saplantıymış be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 5 Kasım 2019; 17:14:23 >

• 5.bölüm süperdi
  • Negan çıkınca başlığa bereket gelmiş...

Ama ratinglerdeki serbest düşüş devam ediyor.Beşinci sezon 16-17 milyon rating,10.sezon 3 milyon rating.
    https://tvseriesfinale.com/tv-show/the-walking-dead-season-10-ratings/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 5 Kasım 2019; 20:58:13 >
  • 10.sezon gayet güzel gidiyor bence,ne bekliyosunuz anlamadım, ayrıca negan
    yine sahalara döndü[,/spoiler]

Ayrıca 9*15 ne bölümdü yahu..
    yalnız alfa çok pis katliam yaptı neden hala öldürmediler onu anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 7 Kasım 2019; 11:51:56 >
  • Nihayet güzel bir bölüm.Yapımcılar yanlış ata oynadı.Daryl diziyi götüremiyor,bak bu bölümde Reis resmen döktürdü.Diziyi Negan'a emanet etselerdi kesinlikle şu anki halinden çoooook daha iyi olur.Reis varsa yeter de artar.
  • s10e06

falcao 'yu alıp kenarda oturtan gs gibi, yav oynat işte şu negan 'ı, bak ne güzel bölüm oldu.
    telsizle konuştuğu kimdi acaba, ordan da ekmek çıkar muhakkak

• The Walking Dead'i 7. sezon ortasında bırakmıştım, merak etmeyin kötülemeye gelmedim :D Tekrar başlayacağım zaten.

Buraya morgan hakkında konuşmaya geldim. Ftwd'yi izliyorum, bu adam geldi dizi çöktü neredeyse. İlk 3 sezonda birsürü insan öldü bu dizide ama bu gudubet adam geldi geleli bozdu herkesi. Geçen gün baktım, bu adam twd'de tam 32 adam öldürmüş. Aralarında bağırsağını çıkarttığı, zombilere yem ettiği de var. Gelmiş bir de iyilik iyilik diye ortada dolaşıyor.
    Yav bu dizide askerlik zamanı onlarca insanı öldürmüş bir adam var, morgan gelmeden önce de 6 7 kişiyi öldürmüştü, morgan geldi bu adam da bozuldu.
    Hayır bi de morgana gerektiğinde adam öldürsün de diyemiyorum, bu sefer de gerekli gereksiz herkesi öldürüyor. Ortası yok adamın, saçmasapan bi karakter. Ölür inş

• Negan sürüklüyor diziyi. 10x6'da şu sahnede güldürdü.

The Walking Dead (2010 - 2022)
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Gelecek sezon işleyecekleri commenwealth diye 50.000 kişiden oluşan bir grup var büyük ihtimal rick ve maggie'nin gittikleri yer onlarla ilk teması kurdu negan bu sezon fısıldayanların sonunu getirecek.
  • ben de öyle düşündüm. artık o kadar yavanlaştı ki konular, tahmin etmesi zor değil.

• 
Sayfa: önceki 20922093209420952096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.