Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon arası finali bile tam bir facia....
  • 10x1 izleyeyim dedim yok gitmiyor arkadaş, o kadar klişe o kadar yavan ki. Eski sezonların hatrı olmasa şu diziyi izlemem selena izleme ihtimalimle aynı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin izlenilmediğini ben şuradan anlıyorum: Bana sürekli PM'ler gelirdi, konuyu bana devret, ilgilenemiyorsun, başlığı güncelle vs diye.. Şimdi ne yazan var, ne kızan var, ne söven var

Başlık 9. sezonda kalmış, gelmişken güncelliym bari
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    23 Şubat'ta devam edecek hocam dizi, yani yaklaşık 2 ay. Sebebi de tüm bir yılı TWD evreni ile doldurmak. TWD bittiği hafta anında Fear The Walking Dead'i yayınlamaya başlıyorlar, ona denk getirmek için iki dizi de ara veriyor sezon içinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk mesajın fotoğrafındaki karakterlerden bir tanesi bile yoklar şimdi.
  • konu düzenlemese diziyi unuttuk valla

en son 9x6 da kalmıştım, sırf diziyi yarıda bırakmamak için devam ederim diye düşünüyorum.
  • 10. Sezonu en baştan izleye bileceğiniz bir yer var mı internette

• 10x4 de bıraktım, benden bu kadar
  • netflixden 9. sezonu bitirdim. 10'u izleyecek yer bulamadım :) yorumlarda baya kötü gibi. bu kadar izledikten sonra da bırakamıyor insan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozz89 -- 21 Aralık 2019; 13:21:45 >
  • yeni sezon netflix de olcakmı
  • 10. sezonuda bitirdim izlemeye devam ederim ama sezon arası finali bile çok boştu.
  • Bu çöpü hala izleyen var mı ?

• İlk bölümünü 31 Ekim 2010 CNBC-e de izlemiştim, 6 sezonda bırakmıştım zombiller azalınca siz iyi izlemişiniz 10 sezon.

Zamanında bu konu en popüler konu olurdu, got bile olamazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 2 Ocak 2020; 10:2:56 >
  • vay be 10 sezon oldu izlemeye devam..
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Bence bunun sebebi diziyi izleyen nesiller büyüdü ve artık çoğuda diziyi izlemiyor. Yemi nesilde twd izleyen yoktur heralde. Zaten son sezonlar özellikle beni sarmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testhesap -- 27 Ocak 2020; 11:1:24 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2472D2B0E -- 24 Ocak 2020; 2:27:39 >
  • Offf 8.sezonu izlerken taşikardim tuttu resmen sıkıntıdan.Nasıl çökmüş bu dizi böyle? Adını çok duydum diye baştan başlayayım dedim 7 sezon heyecanla izlemiştim ama 8.sezondan sonra bozmuş anlaşıldı.Özellikle Eugene ve Morgan'a aşırı derecede uzun ve sıkıcı replikler vermeleri bitirmiş diziyi bence.10.sezon reytinglerine bakınca ilerde de öyle olduğunu farkettim.

Ayrıca 8.sezonda çekim tekniğini mi değiştirmişler anlamadım.Bazen bazı karakterler konuşurken 80 ler filmleri gibi zoom in yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2472D2B0E -- 23 Ocak 2020; 19:46:18 >
  • The Walking Dead (2010 - 2022)

• 10 sezon dizi izlemek nedir agalar. Bordo bereli misiniz siz? Uzadıkça kabak tadı vermiş zaten yorumlara bakılırsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Çok doğru. Öyle ki daha doğru anlatılamazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.