Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

bunca yıl oldu kimsede demiyorki aga benzini mühimmatı nerden bukuyosunuz gerçekte olsa en fazla bir haftada yalan olur her şey ama dizide yıllardır devam ediyor bu kadarda saçmalık olmazki resmen izleyici aklıyla dalga geçiliyor bizde izliyoruz bitsin artık dizi

hadı benzın muhımmat depolana seyler, bıryerlerden depolardan buldular. elektırıgı nerden uretıyor ımansızlar.

o depolar hiçmi tükenmiyor acaba ben dizinin yapım şirketinede mail attım tınlmazlar gerçi biliyorum ama bayağı bi saydırdım elektrik zaten apayrı bi saçmalık normal hayatta elektirk 1 saat gidince deliriyoruz ama burda her şey güllük gülistanlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

quote:

bunca yıl oldu kimsede demiyorki aga benzini mühimmatı nerden bukuyosunuz gerçekte olsa en fazla bir haftada yalan olur her şey ama dizide yıllardır devam ediyor bu kadarda saçmalık olmazki resmen izleyici aklıyla dalga geçiliyor bizde izliyoruz bitsin artık dizi

hadı benzın muhımmat depolana seyler, bıryerlerden depolardan buldular. elektırıgı nerden uretıyor ımansızlar.

Jeneratör, güneş paneli

jeneratör sula çalışıyor galiba direk dereye bağlı olması lazım panellerin belli periyodik bakımları var bu bakımlar yapılmazsa o güneş panelleri işe yaramaz ki dizidede hiç görmedik bakım yapıldığını

• quote:

quote:

quote:

quote:

Jeneratör, güneş paneli

jeneratör sula çalışıyor galiba direk dereye bağlı olması lazım panellerin belli periyodik bakımları var bu bakımlar yapılmazsa o güneş panelleri işe yaramaz ki dizidede hiç görmedik bakım yapıldığını

Benzinle çalışıyor jeneratör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Jeneratör, güneş paneli

benzini nerden buluyolar

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Opensubtitles'e yüklenen altyazılara 1 gün içerisinde engelleme geliyor, subscene'de böyle bir engellemeyle hiç karşılaşmadım.
  • Hadi anladık senaryo kötü , herşey tekrara düşüyör, saçma sapan nedenlerle birileri tam bitti derken tekrar güçleniyor , karakterler nöbetleşe psikolojik tramvalar yaşıyor , senarist kafasına göre takılıyor vs. Bunlar yetmiyor oyunculuklar , sahnelerin kalitesi de yerlerde. Adamın önünde bomba patlıyor adam saçını düzeltiyor(p.çi neyseki kovmuşlar). Bu dizi benim için sigara gibi olmuş. sevmiyorum ama birakamiyorumda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Jeneratör, güneş paneli

benzini nerden buluyolar

Arabalardan

• quote:

Orijinalden alıntı: ChloeMC

Opensubtitles'e yüklenen altyazılara 1 gün içerisinde engelleme geliyor, subscene'de böyle bir engellemeyle hiç karşılaşmadım.

Ben de bu zamana dek sorun yaşamamıstım ama bıraz ara verdım ındırmedım seyretmedım sımdı hıc bulamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. sezon 3. bolumde kaldim nerden izlicez yaa link gonderen de yok, yardimm??

• atlayarak izlemeye başladım, bu kadar bölüm izledim o yüzden devam ediyorum. Arka sokaklara döndü dizi
    bulamayanlar bu adrese bir baksın 1337x . to bsplayer de otomatik indiriyor zaten altyazıyı
  • subscene.com bu adresten tum sezonlarin ve tum surumlere ait altyazilarini bulabilirsiniz dizinin yeni bolumlerde 1 gun sonra ekleniyor genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

atlayarak izlemeye başladım, bu kadar bölüm izledim o yüzden devam ediyorum. Arka sokaklara döndü dizi
    bulamayanlar bu adrese bir baksın 1337x . to bsplayer de otomatik indiriyor zaten altyazıyı

bende sizin gibi düşünüyorum koskoca dizide o kadar karakter var ama şu anda dizideki tek konu neganın yok edilmesi ve bunu bir türlü beceremiyorlar hadi negan öldü ondan sonra ne olacak peki dizide zombi olayı yok oldu artık

zombi sahneleri gelince ilerletmek istiyorum zombi sahnelerinde zombiler yavaş olduğu için oyuncularda aşırı yavaş hareket ediyor saçma sapan durduk yere düşmeleri topalamaları yavaş hareket etmeleri olayın gerçekliğini bozuyor nerede o eski sezonları dizinin

birde negan zor durumda iken nasıl kurtuldu eugene sayesinde kurtulduk deniliyor da bunu yeni sezon açıklayacaklardır umarım beni asıl merak ettiğim zor durumdan kurtulup nasıl bu kadar basit bir şekilde gücünü tekrar kazandı

rick önceden ihanete uğradığı kadına gidip tekrar yardım istedi ve sonuç ilk ateşli saldırıda gene sattılar

negan rickin mekanını çok rahat bir şekilde bombaladı neden bunu rick yapmadı onu geçtim neganı yakalayıp öldürecekti sezonun ilk sahnesinde adamı resmen kaderine bıraktı yani dizi 8. sezonda 1. ve 8. bölümü izlemek yeterli idi 6 bölümdü hiç bir şey olmadı dizi artık çete savaşında çıkar umarım

dizide artık olayın virüsün nasıl meydana geldiği ve bunun nasıl yok edilebilmesi için neler yapılması gerektiğini artık dizide bunların gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum yoksa negan ölmüş gene yeni kötü gelecekse sizinde dediğiniz gibi bu dizinin arka sokaklar yada türk dizilerinden ne farkı kalır ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 14 Aralık 2017; 0:43:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

atlayarak izlemeye başladım, bu kadar bölüm izledim o yüzden devam ediyorum. Arka sokaklara döndü dizi

BSPlayer olmadan bir çözüm lazım aslında.Bilgisayardan izlemiyorum pek.

• Carl ın geri dönme imkanı yok. Neden böyle bir şey yaptılar çok anlamlı gelmedi savaşta falan ölse mantıklıydı da bu şekilde olmasını sevmedim.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Telefon için Kmplayer var o da çevrimiçi altyazı buluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Telefon için Kmplayer var o da çevrimiçi altyazı buluyor.

Televizyon için yok ama Arayacağız mecbur bulana kadar bekleyeceğiz yapacak şey yok.
  • aynen hocam bir adamı öldürmek bu kadar zor olmasa gerek kurtlar vadisinde polat alemdar gibi ölmek bilmiyor namussuz
    çıplak seven abla sattımı yoksa geri gelecekmi o sanırım belirsiz, sanırım yeni sezon öğreneceğiz
    biz virüsun detayını merak ediyorduk olaylar nerelere geldi beklemeye devam yine bu kadar izledik yeni gelenleride bir şekilde sanırım izleyeceğiz

@eyoruk bsplayerin indrdiği altyazıyı tv ye atabilirsin ben hep böyle yapıyorum. en kolay yöntem bu arama derdi bitiyor.
  • sezonun devamı 25 Şubat'ta başlayacakmış
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    neden ara veriyorlar ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

neden ara veriyorlar ??

Daha ne kadar saçmayalacaklarını düşünmek için

• 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.