Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

webisode ları izledim. altyazıya gerek yok. muhabbet az. anlıyosun az çok biliyosan ingilizce

Ben de şimdi izleyebildim. Bu seneki ler
    gercekten az ve kötü olmuş sadece son bölümün sonunu izlesek bile yeterdi herhalde.
  • sadece 3 bölüm mü çıkarmışlar?
  • bilmem daha varsa da benim haberim yok ...
  • bu diziyi sırf atmosferi diğer dizilerden farklı diye izliyorum yoksa izlenecek bir dizi değil bunun yerine gidin hell on wheels izleyin western atmosferinin dibine vurun boşa vakit kaybetmeyin bu diziyi izleyerek
  • Yazdan önce bu diziyi izledim 3 sezonu şimdi 4.izliyim diyorumda diğer sezonları unuttum yahu noldu ne bitti diziyle aklımda bişey kalmadı
  • webisodeler için alt yazı yapan site falan yokmu
  • Nathan_Drake N kullanıcısına yanıt
    hell on wheels izleyeceğinize her pazar trt izleyin daha iyi :) twd nere western nere.... twd episode u tüm dünyada 7. trend video..bu kadar adam boşuna mı bekliyor bu diziyi...paraysa para efektse efekt.....twd blut atlası revolution gibi derlemeler İnsanoğlunun başıboş felaket yaşadığında ne kadar aciz olduğunu gösterirler. Bu yüzdendir lostun bu kadar sevilmesi vs....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

hell on wheels izleyeceğinize her pazar trt izleyin daha iyi :) twd nere western nere.... twd episode u tüm dünyada 7. trend video..bu kadar adam boşuna mı bekliyor bu diziyi...paraysa para efektse efekt.....twd blut atlası revolution gibi derlemeler İnsanoğlunun başıboş felaket yaşadığında ne kadar aciz olduğunu gösterirler. Bu yüzdendir lostun bu kadar sevilmesi vs....

twd nere western nere derken aslında dediğin ilk bakışta doğru ama değil çünkü ikiside normal dizilerden farklı yapıda eğer farklı atmosfer istiyorsan tdw yerine git hell on wheels izle. Zaten izledikten sonra twd dizisinin tamamen ikili diyaloglardan ibaret bölüm başına 2 dk aksiyondan fazla birşey olmadığını görürsün rick hershel ile falan konuşur iki kızını sever iki hanisülasyon görür bide 2,3 zombi öldürme sahnesi al sana twd bölümü ve bir yanda western atmosferinde demiryolu inşaa etme macerası

• Webisodesler ülke sınırlamasında başka nerden izleyebilirim?
  • Webisodes çöp, tıpkı 2. 3. ve büyük ihtimalle 4. sezonun da çöp olduğu gibi. Yazık ettiler güzelim diziye, çizgiromana devam...

Şimdi gelir bu dizi, dram dizisiciler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Webisodes çöp, tıpkı 2. 3. ve büyük ihtimalle 4. sezonun da çöp olduğu gibi. Yazık ettiler güzelim diziye, çizgiromana devam...

Şimdi gelir bu dizi, dram dizisiciler...

Aynen.Ayrıca dram yönüde güzel baya çizgiromanın.Çizgiromana göre gitseydi ne muhteşem sahneler görecektik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 3 Ekim 2013; 21:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

4.Sezon trailer.

abi o sondaki adamın sesi ne kadar karizmatik ya duyunca bi tuhaf oluyorum coşuyorum falan keşke benimde öyle karizmatik sesim olsaydı

İmkansız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

4.Sezon trailer.

abi o sondaki adamın sesi ne kadar karizmatik ya duyunca bi tuhaf oluyorum coşuyorum falan keşke benimde öyle karizmatik sesim olsaydı

Yok artık

• Sabırla bekledik sadece 10 gün kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Webisodelar yayımlandı!

Harika . altyazı cıkarsa daha da güzel olur.

Az önce izledim 3partı nefis olmuş gerçekten toplam 24 dakika gibi birşey ancak TWD bazı bölümlerden daha çok heyecanlandırdı.
    Türkçe altyazı için LİNK

• ya videoları alıntılayarak mesaj yazmayın nasıl insansınız?

haberdar et butonu diye birşey var forumda!
  • webisode lar gayet güzel. zaten fx yönetmeni çekiyor onları...adam sanatını konuşturmuş...
    michone u ilk gördüğümde; bu bayan çift samuray kılıcıyla ne kafalar koparacak demiştim ama olmadı :)
  • sayfa açılcak diye bilgisayar çöktü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

sayfa açılcak diye bilgisayar çöktü

Mobilden yazsan daha inandırıcı olurdu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

sayfa açılcak diye bilgisayar çöktü

Mobilden yazsan daha inandırıcı olurdu

hesap makinem citizen marka kardeş ordan yazıyorum

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.