Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine mantık hataları vardı da ilgi çektiler hiç değilse
    .Ama benim takıldığım şey ; aynı yere 2 kere saldırdılar.Rick kağıt üstünde karalarken hedefleri saldırı oldu bir yere.sonra bölüm sonunda oldu.Demek 3 farklı zaman işlediler.Bence gerçek zaman şöyle oldu ; Rick motive etti haydee gidiyoruz dedi.Gittiler giriş sahneleri de final sahnesindeki mekanı basmaları oldu sonra bir kaç olay daha oldu ve Rick gözü yaşlı ağlak halde olaylar sona erdi.Yani Negan bu zaman çizgisinde gösterilmedi.

Fakat biz nasıl öğreneceğiz anlayacağız gerçek olanları ? Bu bölümü böyle yaptılar artık böyle yapacaklarsa olmaz çok saçma olur bu dizi kaldıramaz zaten bu kurguyu bu saatten sonra.Sen 8 sezon topllamışsın koca 8 sezon 10 bölümün ancak var elle tutulacak ve böyle bir kurguya başlıyorsun..Olmaz.

• dizi sanki 90larda cekilmis gibi izlerken hic guncel bir dizi gibi gelmiyor.sanki diziyi ne kadar 1080p yapmaya calissanda hep 360pde sabit gibi. cekenlerde sikinti var heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negan'sız bu diziyi nasıl izledik o kadar sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 26 Ekim 2017; 1:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rick reyiz son sahnede merhametim gazabımı yeniyor diyerek müslümanlığa bir adım daha yaklaştı. Reyize de İslam dini yakışırdı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Diziler tarihinde sonradan girip Jeffrey Dean Morgan kadar etki eden kimse olmadı sanırım

Bir de Arka Sokaklar- Cevher Şanlı karakterini unutmamak lazım. Amerika'da uzun süre konuşuldu ve Emmy Ödüllerine aday gidecektik

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

3. sezondan bu yana en düşük açılış reytingine sahip sezon olmuş:

Season 5 (8.7, 17.29 million)

Season 7 (8.4, 17.03 million)

Season 4 (8.2, 16.11 million)

Season 6 (7.4, 14.63 million)

Season 3 (5.8, 10.86 million)

Season 8 (5.0, 11.4 million)

Season 2 (3.8, 7.26 million)

Season 1 (2.7, 5.35 million)

Sebebi belli üstad , 7 sezonun bokluğu. birde ölen çok sevilen bi karakter glenn.

• Beyler bilin bakalım bu önümüzdeki bölüm kimi göreceğiz 1 sezondan tanıyorsunuz

morales saviors'sun elemanı karakolların birine baskın verirken rick ile karşılaşıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 26 Ekim 2017; 14:19:23 >

• Arkadaşlar siz dizi izlemeyin ne olur adam diziyi aksiyon sahnesinden ibaret sanıyor daha adam diziye başlamadan dram olacak karakterlerin psikojisi üzerinde duracağız değişime nasıl ayak uyduracaklarını göreceğiz vs vs dedi siz hala neganın adamları nerde o kadar adam vardı saçma sapan yorumlar yahu neganın adamları zaten gezgin adamların hepsi karakollarda üs bölgelerde ne işi var neganın yanında ayrıca nick strateji uyguluyor oraya gidip baskın yapıp herkesi öldürmek istemedigini kaç kere söyledi bir kişiyi öldürmek yetecek diyor siz bu cümleden ne anlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 26 Ekim 2017; 14:47:47 >
  • Bildiğim bir spoilerdı.

Morgan kadar ses getireceğini sanmam. Zaten izleyicilerin çoğu hatırlamakta güçlük çekecektir.
    Rick onu gördüğünde ne olacak ben de merak ediyorum.
    https://twitter.com/JuanGPareja
    attığı tweetlerden de twd ailesine tekrardan dahil olduğunu görmek mümkün.

• The Walking Dead dizisini sezonlar halinde ele alırsak bir gerileme gördüğümüz gerçek.

gelmiş geçmiş en çok sevdiğim dizi olmasına rağmen son 3 sezondur alıştığım ve sevdiğim yerinden çok uzakta.

bu sezon gelecek yeni karakterler ve daha sağlam bir senaryo olacağını bildiğim için bu sezondan umutluyum.

ama eski twd havasını tekrar alabilir miyiz ondan emin değilim.

8.sezon başlangıcının bu kadar düşük olmasının en büyük sebebi de 7. sezon tabiki.

Bana göre açık ara en zevksiz sezonlardan biriydi 2 ve 7. sezonlar.

Negan da olmasa hiç çekilmezdi gerçekten. İşleyiş bakımından yavaştı ve ana karakterleri 4 5 bölüm falan izleyebildik.

Umarım bu sezon farklı olur ve tekrardan yükselişe geçer aynı sloganındaki gibi(Rise Up!).
  • beyler 8. sezonu nereden izliyoruz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Beyler bilin bakalım bu önümüzdeki bölüm kimi göreceğiz 1 sezondan tanıyorsunuz

morales saviors'sun elemanı karakolların birine baskın verirken rick ile karşılaşıyo.

hocam kimdi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast Rise

quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Beyler bilin bakalım bu önümüzdeki bölüm kimi göreceğiz 1 sezondan tanıyorsunuz

hocam kimdi bu?

Üstad birinci sezonda rick gilin o ormanda ki grupdaydı hatırlarmısın bilmem ama bunların grupları rick gilden ayrıldı gittiler

şöyle video bırakayım hatırlarsın belki

https://youtu.be/iJIEEA-8EYY?t=104

• Diziyi severek takip ediyorum fakat yeni sezon 1. bölüm iyi değildi hatta dizide izlediğim en kötü bölüm de diyebilirim.Sanki dizinin yönetmeni veya hikayeyi yazan kişiler diziden ayrılmış gibi geldi.İnşallah 2. bölümle toparlarlar.

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Hiç sevmezdm pek faydası dokunacağını sanmam

• Son zamanlarda bu kadar eleştirilip bu kadar izlenen başka bi dizi yoktur herhalde.

• 8x2 # sneak peek , bizimkiler yardırmaya devam ediyolar.

https://www.facebook.com/TWDFWORLDWIDE/videos/1615360331871473/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 26 Ekim 2017; 23:17:32 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Dizide her şeyin gerçek olmasını bekleyip eleştirenlere katılmıyorum çünkü dizinin konusu belli fakat dizideki potansiyeli görüp dizinin düşüşe geçtiğini söyleyen arkadaşlara katılıyorum.

• Nasıl bir başlangıç bu anlamadım açıkcası o kadar neganın adamı nerede ne arada hepsini birden yok ettiler anlayamadım demekki bu sezon son bölüme kadar neganla arasındaki savaşı sürdürmeyecekleri belli olmuş oldu burada. Yalnız sonda pederin o adama yardım etmesi çok saçma olmuş. Büyük ihtimalle sonu oldu.
  • Diziyi bıraktım burayı izliyorum,çünkü zombi dizisinde mantık arayan mı dersin,mermiye laf eden mi her tip var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Ekim 2017; 17:5:54 >
  • 
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.