Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

önceki bölümü öyle bitirdiler ki Glenn, Rick ne durumda diye merak ederken araya alakasız bölüm sokmaları saçma geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E03'ü tekrar izledim.

Gleen altta kalıyor ve göğsünden bağırsak çıkıyor.

• Morganı anlatan bölüme sıkıcı, boş diyen kesim genelde ergen ve genç arkadaşlar sözüne katılıyorum. Gidin başka bir şey izleyin ya da zombi oyunu falan satın alın habire zombi kesersiniz. Çok iyi anlamlı bir bölümdü. Katil kendisiyle yüzleşti.

• Dizi nasıl gidiyor düzeldi mi aynı mı hala 5.sezonu zor bitirdiydim 6 ya başlayayım mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Dizi nasıl gidiyor düzeldi mi aynı mı hala 5.sezonu zor bitirdiydim 6 ya başlayayım mı

6. Sezon ilk 4 bölüm izlediğim en iyi bölümler olabilir hocam. Başlayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakkr

yeri hiç değil ama twd episode1-5 400 days'ten sonra çıkan oyunu oldu mu biraz uzak kaldım :(

1.sezonun bitiminde,400 days denilen 5 karakterin kaderini çiziyosunuz,sonrasında 2.sezona a geçiyorsunuz o sezonda da zaten 400 days paketindeki karakterler ile karşılaşıyorsunuz bir şekilde..

• son iki bölümü şimdi izledim.
    Glenn önemli bir karakterdir nedeni de 1. sezondan beri dizide olan nadir karakterlerden biri ve bence böyle bir karakterin ölümü böyle olmaz, yani kimse görmedi ve Rick bile anlamadı cevap vermemesini önemsemedi. Bilmiyorum eğer öldüyse bile bana tuhaf geldi. Morgan'ın bölüme gelince, Eastman'in ölmesine daha çok üzüldüm adam ne güzel hayat yaşıyordu ta ki Morgan gelene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Dizi nasıl gidiyor düzeldi mi aynı mı hala 5.sezonu zor bitirdiydim 6 ya başlayayım mı

1.sezondan sonra en sürükleyici sezon olacak gibi

4.bölüm biraz ağır tempoda o kadarda olsun :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.Bölümü izlemedim henüz izleyenler çok iyi yorumlar yapmadı birde tek kişi üzerinden gidince sıkılırım diye düşündüm :)
  • 4. Bolum cok iyiydi. Ben boyle geri donusleri, bu adam bu yuzden boyle degisti tarzi bolumleri cok severim

Bu sezon cok iyi gidiyor.

• Son 1 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 8 Kasım 2015; 18:39:40 >
  • Saatler kaldı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durgun bölümdü önümüzdeki bölüm biraz heyacanlı olucak bol bol daryl izliyeceğiz gelin spoiler yağdırıyorum.

Haftaya daryl'nin yakalanmasını izleyeceğiz 6 sezon trailerin'den biliyorsunuz zaten. Yakalayan grupda'ki erkek olanın dwigth karakteri olduğundan bahsediliyor ki Grubunun önündeki tek tehlike wolwes değil farklı gruplar var.

Ki eğer bu kişi gerçekten dwight karakteri ise abrahamın yakınlarda ölümünü izleyeceğiz. 2 veya 3 bölüm içerisinde.

Glenn olayına gelince glenn hakkında yarı sezon finaline kadar hiç birşey beklemeyin o dizinin heyacanı bile bile bekletirler o olayı hemen pişirip vermezler birşeyler. Ki bu bölümde gleen'in isminin silinmesi filan ölümüne gerçekten bi kaç vurgu yapıldı döneceğini bende pek zannetmiyorum bi şekilde ölüsünü , zombiliğini göstericekler duygusal bir sahne ile.

• 6 bölümden bir kaç fotoğraf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Durgun bölümdü önümüzdeki bölüm biraz heyacanlı olucak bol bol daryl izliyeceğiz gelin spoiler yağdırıyorum.

Haftaya daryl'nin yakalanmasını izleyeceğiz 6 sezon trailerin'den biliyorsunuz zaten. Yakalayan grupda'ki erkek olanın dwigth karakteri olduğundan bahsediliyor ki Grubunun önündeki tek tehlike wolwes değil farklı gruplar var.

Ki eğer bu kişi gerçekten dwight karakteri ise abrahamın yakınlarda ölümünü izleyeceğiz. 2 veya 3 bölüm içerisinde.

Glenn olayına gelince glenn hakkında yarı sezon finaline kadar hiç birşey beklemeyin o dizinin heyacanı bile bile bekletirler o olayı hemen pişirip vermezler birşeyler. Ki bu bölümde gleen'in isminin silinmesi filan ölümüne gerçekten bi kaç vurgu yapıldı döneceğini bende pek zannetmiyorum bi şekilde ölüsünü , zombiliğini göstericekler duygusal bir sahne ile.

Ben farklı düşünüyorum Dwight bence Abraham'ı değil Daryl'ı öldürebilir atın ölümü arpadan olsun gibisinden, dizide bazen değişiklikler yapıyorlar çünkü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Durgun bölümdü önümüzdeki bölüm biraz heyacanlı olucak bol bol daryl izliyeceğiz gelin spoiler yağdırıyorum.

Ben farklı düşünüyorum Dwight bence Abraham'ı değil Daryl'ı öldürebilir atın ölümü arpadan olsun gibisinden, dizide bazen değişiklikler yapıyorlar çünkü :)

Hocam daryl'yi öldürmelerine güç yetmez. O adamın ölmesi demek izleyici kitlesinin % 80'den % 50 lere gerilemesi demek. Daryl'in ölümü glenn'e benzemez daryl'e aşırı şaşalı bir ölüm yapmaları lazım ki oda öyle dizinin final zamanına denk gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 9 Kasım 2015; 10:06:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: yakkr

yeri hiç değil ama twd episode1-5 400 days'ten sonra çıkan oyunu oldu mu biraz uzak kaldım :(

1.sezonun bitiminde,400 days denilen 5 karakterin kaderini çiziyosunuz,sonrasında 2.sezona a geçiyorsunuz o sezonda da zaten 400 days paketindeki karakterler ile karşılaşıyorsunuz bir şekilde..

hmm o zaman bir an önce başlamak farz oldu :), epey keyifli bir oyundu... teşekkürler.
  • Rickler var mı bu bölüm ?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    var+ bölüm hiç sarmadı beni

• 1- Glenn ölmemiştir, bölümün adı teşekkür ederim, adam tetiğe basmadan önce Glenn'e teşekkür ediyor.Ayrıca Glenn'i bu kadar salakça öldürmezler. Ya altta kaldığı için kurtulur, ya da çöpün altına falan girer. Gürültü olur zombiler oraya döner falan. Sonuçta öldüğünü düşünmüyorum
    2- Abicim bu Rick hiç doğru karar vermez mi ya. Zombiler zaten çukurda onları çıkarıp şehir turu attırmak neyin kafası. Çukurun etrafını güvenliğe al ya da çukurda patlat hepsini. Rick tam Karadeniz fıkrası gibi adam
    3- bu dizide anlamadığım diğer konu. Şimdi bu zombiler yakaladığını dalağına kadar yiyor. Yedikleri tek parça halinde zombimi oluyor, yedikleri olmuyor dersek ısırdıkları oluyorsa zombiler adam mı seçiyor zombiye dönüştürmek için. Açlık çekiyorlar açlıktan ölmüyorlar. O kadar Zombi sadece ısırılıp dönüşen seçilmişler mi :) hadi virüsle bulaştı şanssızlara, lan bunlar herkesi yiyor sayılarının sürekli artmaması gerekmez mi ..
    4- yine de izleniyor işte.. Sonuç olarak saçmalıkları olsa da güzel dizi

• 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.