Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyi gidiyor dizi çizgi roma tadında ilerliyor

5x02

Bob ısırıldı bencede ondan ağlıyordu ama ölmeden adamın bacağıda yedi herifler acıdım valla herife hatta görünce bastım küfürü direk biraz şaşırttı beni pederde bişeyler gizliyor bi sonraki bölümde ortaya çıkar bakalım 2. bölümdede güzel bi çizgi yakaladılar böyle giderse bu sezon çok iyi olacak gibi ayrıca Morgan gözüksün artık
  • 2. bölümde bence güzeldi.

O zaman bölümün başından beri onları takip eden en sonda Bob'u yakalan adamdı. Gabriel'i de bu adamlar Rick'lere tuzak kurması için tehdit etmiş olabilir.
  • İndirdiğim 720p sunumlar niye yeterli kalitede değil. Oysa bunun sunumları 2 gb diğer dizilerin 1 gb. Görüntü hiç tatmin etmiyor. Neyseki dizi güzel gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

mamunda'dan torrenti indirdim gece olmasını bekliyorum izlemek için fakat altyazıyı bulduğunda 'ş,ğ,y' harfleri farklı yazılmış. divx'ten altyazıyı indirdim, elle attım yine aynı. bu sorunu nasıl çözebileceğimi bilen biri var mı? bsplayer otomatik buluyor ama bahsettiğim harflerde sıkıntı var.

Hocam hangi video oynatıcı ile izliyorsunuz?

BsPlayer. Her zaman otomatik altyazıyı bulup öyle izlerim. bugün yine buluyor fakat dediğim gibi 'ş,i,y,ğ,ü'gibi harflerde sıkıntı var. kaldırdım tekrar kurdum sorun düzelmedi. 1080p indirmiştim ne güzel. mecburen online sitelerin çamur görüntüsüyle izleyeceğim.

• aynı arrowda olduğu gibi çok durağan bir 2.bölüm izledik.

adamların zaten yamyam olduğunu biliyorduk ondan son sahne fazla bi etki vermedi bana tek düşündüğüm bu bob ısırıldı galiba ağlıyordu en son eğer ısırıldıysa bunlar da onun etini yedi dönüşürlermi acaba ?
  • Kılıçlı maşone Yüzünden izliyordum kıloçsıZ o bir hiç :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • web-dl sürüm alyazısını beklemekten canım çıktı.hadi artık.
  • Bu arada
    Tyreese adamı öldürmemiş, Bob uyanırken önündeydi. Hatta Bobu bayıltanda o galiba

The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 20 Ekim 2014; 20:13:49 >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum görüntü kalitesi kötü.
  • quote:

quote:

quote:

mamunda'dan torrenti indirdim gece olmasını bekliyorum izlemek için fakat altyazıyı bulduğunda 'ş,ğ,y' harfleri farklı yazılmış. divx'ten altyazıyı indirdim, elle attım yine aynı. bu sorunu nasıl çözebileceğimi bilen biri var mı? bsplayer otomatik buluyor ama bahsettiğim harflerde sıkıntı var.

BsPlayer. Her zaman otomatik altyazıyı bulup öyle izlerim. bugün yine buluyor fakat dediğim gibi 'ş,i,y,ğ,ü'gibi harflerde sıkıntı var. kaldırdım tekrar kurdum sorun düzelmedi. 1080p indirmiştim ne güzel. mecburen online sitelerin çamur görüntüsüyle izleyeceğim.

Altyazı dilini türkçe yapma yok mu ? Yoksa bile bs altyazıyı kaydediyo kendin değiltirebilirsin

• Sağlam tespitler yaptığım dizidir.

Biz şimdi bazen diyoruz ya hani bu yaşananlar Rick'in gördüğü kabuslar diye.

5. Sezon 2. Bölüm'de Bob Rick'e ne dedi? "Bu sadece bir kabus Rick, uyanacaksın, çünkü kabuslar biter." Buna karşılık Rick ne dedi? "Gerçek bu!"

Sanırım Rick bir "kabus" görüyor ve gördüğü kabusu gerçek sanıyor

Gelelim 5/2'ye.Gayet kaliteli bir bölümdü bana göre.Özellike son sahneler çok çarpıcı öğeler içeriyordu.

Daryl,Beth ve Carol'un da akıbetleri merak konusu.

Ve ek olarak bu Rahip'in terminus halkına çalışıyor olması da ihtimaller içerisinde.Gördüğünüz gibi çok korkak,kendini savunacak bir hali yok gibi duruyor ve "pirzola" olmamak için bu Terminus'a hizmet ediyordur.Ve ek olarak Terminus yıkılınca rahip korumasız kalmış ve kayaların üstünde Terminus'tan biri gelmeyince ölümü bekler hale gelmiş olabilir.Carl'ın da bulduğu izler ve o yazı da buna delil olabilir.Yoksa o Rahip'in böyle bir yaşam sürerek hayatta kalması hiç mantıklı gelmiyor bana.-Tabii işin altından başka meseleler çıkmazsa-

Terminus halkının yaptığı gibi insanları Kilise'de bir süre ağırlayıp Terminus vahşilerine veriyordur.

Yukarıda yazdıklarım komplo teorisi ancak bana şimdilik mantıklı gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwird 1 -- 20 Ekim 2014; 20:27:16 >

• 3. bölüm fragmanında
    Sasha'nın "We're being watched." demesi Person of Interest'i hatırlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Bu arada
    Tyreese adamı öldürmemiş, Bob uyanırken önündeydi. Hatta Bobu bayıltanda o galiba

harika tespit

acaba gece ormanda dolanan morgan mıydı ki ?

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Bs içindeki altyazı dilinden bahsediyorum. Kodlamayla alakalı olan

• Bölüm sonu fenaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PReSTiJ_

aynı arrowda olduğu gibi çok durağan bir 2.bölüm izledik.

adamların zaten yamyam olduğunu biliyorduk ondan son sahne fazla bi etki vermedi bana tek düşündüğüm bu bob ısırıldı galiba ağlıyordu en son eğer ısırıldıysa bunlar da onun etini yedi dönüşürlermi acaba ?

Bende öyle düşündüm de sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 20 Ekim 2014; 21:23:48 >

• Sonu nasıldı öyle ya resmen korktum be
  • quote:

quote:

quote:

Hocam aynı sorun bende de oluyordu.
    VLC veya Gom playerla açınca düzeliyordu denemeni tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Bu arada

harika tespit

acaba gece ormanda dolanan morgan mıydı ki ?

Rick'in dediğini yapsalardı hiçbir sorun olmıcaktı bırakıp kaçtılar

• Harika bir bölümdü.
    İnşallah Bob'u yiyerek bitirirler.Rick demişti bunları öldürelim her zaman Ricki dinlemek gerek aslında.Rahibede hiç güvenmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.