Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Evet öyleydi fakat Orda kapıyı aralayınca onların zombiler tarafından yenildiğini gördü sonradan bir flashback geldi adamın dövmesi vardı ordada dövmeli bir şekilde zombi parçalıyordu. Herhalde ondan dolayı bıraktı.
  • konu alev almış bee :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: maccik

yamyamların hikayesini aksiyondan önce anlatsalar bence daha iyi olurdu
    hızlı giriş yapıp tansiyonu düşürecekler sanırım

hayır. aksiyon her bölüm daha da tırmanacakmış diyor yapımcılar. comin-con panellerini izleyin.
  • Volkanundead ( Volkan Undead )

Boyle okunuyor dimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Anlayamadım bunu

Flashback yapmışlar işte hocam, 4. sezondaki ekranda görünen sahnenin aynısı tekrar gözüküyor, Carol aynı cümleleri söyleyerek 4. sezona gönderme yapıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Bi ben mi begenmedim

Nesini beğenmediniz? Cidden anlamıyorum. Öyle hastası olduğum bir dizi değildir hatta diyalogların uzunluğu beni çok sıkar ama bu bölüm mükemmeldi, hakkını verin bölümün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 15 Ekim 2014; 20:35:12 >
  • ne zaman söyledi negan olmadıgını ben göremedim hic bir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Ben orayı kaçırmışım. Ne ara söylediler ki?

Bölümün hemen başındaki sahneyi kimse dikkatlice izlememiş.

quote:

Orijinalden alıntı: quduz_qunduz

Bu arada bölümün sonunda çıkan adam, ilk sezon Rick'i evine alan adam mıydı?

Aynen öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 15 Ekim 2014; 20:35:26 >

• Abi bölümğn sonunda ben niye kimseyi göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Abi bölümğn sonunda ben niye kimseyi göremedim

Credits sonrası geliyor.

Banshee'yi hatirlatti bana dizinin credits sonrası sahne koyması, hoş olmuş.

• Walking dead aksiyonu iyi yapıyor ama mantık hataları ile dolu oluyor hep. Kafaya takmamak lazım tabiki.
    5x1 spoiler

Mantık hatalarına gelirsek: Kafa kesme sahnesinde tam başrole sıra geldiğinde şans ile kurtulmaları. En önemlisi tabiki Carol'un tek başına ortalığı karıştırması. O kadar da organize olmuşlar, adamlar profesyonel çalışıyorlardı. Carol'ın yaktığı torpilin tam gazın olduğu yere uçması zaten büyük şanstı. Yine de güzel bir bölümdü. Zaten korkuyordum bütün sezon kaçmaya çalışacaklar diye. Washington'a gitsinler bir an evvel...

• Credits gelince ben kapatıyorum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Anlayamadım bunu

Flashback yapmışlar işte hocam, 4. sezondaki ekranda görünen sahnenin aynısı tekrar gözüküyor, Carol aynı cümleleri söyleyerek 4. sezona gönderme yapıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Bi ben mi begenmedim

Nesini beğenmediniz? Cidden anlamıyorum. Öyle hastası olduğum bir dizi değildir hatta diyalogların uzunluğu beni çok sıkar ama bu bölüm mükemmeldi, hakkını verin bölümün.

Bilmiyorum dexter cok izliyorum son zamanlarda sarmadı twd

• Yeni bölüm fragmanını veriyorlar normalde kimse izlemez zaten hocam Herkes için surpriz olmuştur ama credits sonrası sahne

Bu arada dizide mantık hatası bulan arkadaşlar; dizinin zaten kendi içinde özgün bir dinamiği var yani tamam illaki bir tutarlılık olmalı haklısınız da başrole gelince hemen bi' olay çıkması falan bunlar her dizide olan klişeler, büyütmeye gerek yok sanki

• Çok iyi başladı be!

Rahatsız edici olsa da, umarım daha çok şiddet sahneleri vardır
  • Bu dizinin ustune insan asil kaliteli dizileri izleyince bu dizi basit geliyor cidden ama buraya kadar gelmisken de birakilmaz tabii. İlk sezonunda aldigim hazzin hatrina izlemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Çok iyi başladı be!

Rahatsız edici olsa da, umarım daha çok şiddet sahneleri vardır

Arrow saçmalığından sonra ilaç gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozn.

Yeni bölüm fragmanını veriyorlar normalde kimse izlemez zaten hocam Herkes için surpriz olmuştur ama credits sonrası sahne

Bu arada dizide mantık hatası bulan arkadaşlar; dizinin zaten kendi içinde özgün bir dinamiği var yani tamam illaki bir tutarlılık olmalı haklısınız da başrole gelince hemen bi' olay çıkması falan bunlar her dizide olan klişeler, büyütmeye gerek yok sanki

Hocam ben normalde böyle şeyler olduğu için bitirdiğim oyunlar olsun filmler olsun hep sonunu kontrol ederim genelde bir şey çıkmaz ama takıntı işte. Ama bu sefer online izlediğim için o sahneyi bulamadim sonrasında buldum.

İlk sezon Morgan ve Rick in ayrılmasına çok üzülmüştüm ben. Geçen sezonda ha geldi gelecek derken bir 5 dk lik sahne ile kenarı ittiler Morganı. Hatırladığım kadarıyla Rickle son görüşmeleri pek iyi bitmedi acaba direk biz arkadaşız size yardım edeyim moduna bağlar mi merak ettim. Bir de Beth i yediler mi ne oldu hala bilmiyoruz. Terminusta bekliyorduk orda çıkmadı. Çoktan yemiş olmasınlar. Bu bölümde Rick in seni o bıçakla keseceğim dediği sahnede gaza geldim o fişek nasıl oldu direk hedefe gitti çok saçmaydı orası patlatma kadar ee bu havaya gidecek niye ateşledi ki dedim. Rickle değişim inanılmaz. İlk sezon Rick e bak bide şimdi. Eskiden ciddi kararlar alamıyor diye elestiriyorduk. Şimdi ailesi için insanları düşünmeden öldürüyor. Özellikle geçen sezon adamın boğazını disledigi sahnede gördük bunu. Bide Maggie de sormadı Bethi darylda birsey demedi. Bu işte bir şey var ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 15 Ekim 2014; 23:40:14 >

• selamlar.
    arkadaşlar

trnt liki bulamadım ..

takip ettiğim tr sitelerinde yok.

yabancı seed yüklsek link verebilirmisiniz.

mümkünse özelden. topiği okumak istemiyorum .
  • @NomadCRY
    Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.