Şimdi Ara

The Umbrella Academy (2019) | Netflix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
5
Favori
7.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlenir mi yoksa yine netflix çöplerinden biri mi?
  • İlk bölümü izledim ama ilk bölümden birşey söylemek zor. Dizinin atmosferini ve kullanılan müzikleri sevdim birkaç bölüm daha izlemek lazım karar vermek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 15 Şubat 2019; 14:17:7 >
  • elen pageyi gene
    lezbiyen diye arka plana atmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 16 Şubat 2019; 3:55:46 >
  • .ilk bölümü izledim..çok güzel başladı..Umarım,büyük beklentiyle izlediğimiz ama hüsranla biten netflix dizilerinden olmaz..
  • İlk 2 bölümü izledim, çok da merak uyandırmadi bende.
    Hele Arrow kılıklı olani hiç sevmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölümü izledim güzel gibi bakalım ne olucak

7 numaranın bi gücü çıkıcak diye düşünüyorum 5 numarayı beğendim hem gücünü hemde karakteri

• 7vanya sanırım
    grubun lideri olacak ilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 16 Şubat 2019; 3:56:21 >
  • 4 bölüm izledim ne iyi ne kötü diyebilirim ortalama bir dizi. Yönetmen iyi iş çıkarmış dizinin atmosferi ve çekim kalitesi bence çok iyi ancak senaryo zayıf. Karakter dramasına çok fazla yer veriliyor ve ana hikaye çok ağır ilerliyor. Kötü değil ama beklentilerin altında kaldı. 4 bölüm izlemişken sezonu bitiririm muhtemelen ancak çokta merak etmiyorum.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    O avrat lezbiyenmi lan olamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

O avrat lezbiyenmi lan olamaz
    4-5 sene oldu açıklayalı baya geriden geliyorsun
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Beyond two soulsdan belliydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 bölüm izledim, şu bölüm iyi olmuş diyemedim. Çekimler çok iyi ama kurgu senaryo zayıf.

7 numaranın yanında takılan herif, adamın tipinden belli kötüyü oynadığı, üçkağıtçı tipli herif. Zaten onu başka bir dizide daha gördüm diye hatırlıyorum.

• İlk iki bölüm itibari ile sevdim, ilginç bir yapısı var izlenmeyi hak ediyor diye düşünüyorum.
  • 1x10

güzel bitti bakalım 2. sezona nasıl bağlayacaklar.

ellen pageye böyle roller yakışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 16 Şubat 2019; 22:37:41 >
  • 6. Bölümü izledim ve sonuyla ilgili tahminimi söylüyorum, aslında şapkadan tavşan çıkarmıyorum:)

Kıyameti 7 numara babasına ve ailesine olan
    dışlanmışlik hissinden doğan ofkesiyle gerçekleştirecek, onu sakinleştirmeye calisacaklar

• Luther 1.96 boymuş

• s01e06

inception 'dan etkilenmiş yönetmen, dedim bi an binalar da eğilecek üstüne doğru

• konu ve işleyiş çok zayıf. 1. sezon puanım 7/10

• Diziyi komple izledim. İlk 4-5 bölüm müzikleri iyiydi. Eğlenceli bir dizi beklerken aradığı bulamadım. Bence olmamış bir dizi tavsiye etmiyorum. Netflix çöplüğünde bir çöp daha gibi. 2. sezonu kesin gelecektir muhtemelen izlemem.

Umbrella Academy'nin 7 üyesinin hikayesi yerine yan hikaye Hazel ve Cha Cha, daha merak uyandiriciydi. Hic bir karakteri beğenmedim. Keş olan ve Hazel karakterleri benim için daha ondeydiler. Dizide de on plana koyulan duygusal gelişimlerini tamamlayamamis kişilerin hikayesiydi cidden. Kıyametin ayın patlamasıyla olacağı aklıma gelmemişti benim için bir twist idi. 2. sezonda son sahnede herkes çocukluğuna dönüyordu, bunların çocukluk halleriyle daha güzel bir dizi çıkar. Bunu izleyeceğinize DC Doom Patrol'u falan izleyin daha güzel gözüküyor, Cyborg hariç:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tur1st -- 17 Şubat 2019; 14:11:1 >

• ilk bölüm gayet iyiydi ama sonrasında durdu..6.bölümde artık pes ettim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.