Şimdi Ara

The Umbrella Academy (2019) | Netflix (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
7.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum en son 6. bölümü izledim finali tahmin edebiliyor gibiyim bu bölümde az çok belli oldu ama devam edesim gelmiyor içimden. Bölümleri 1 saat yapmak yerine 30 dakika falan yapsalarmış bari bazı sahneler gereksiz uzatılmış resmen 6. bölümün sonundaki dans sekansı (spoiler değil) ne kadar gereksiz ve uzundu.

Başlamayı düşünenlere tavsiye etmiyorum dizinin çekimlerini çok beğensemde görüntü yönetmenliği açısından senaryo kötü, çok ağır ilerliyor ve bölümler gereksiz uzun.
  • Güzeldi bence, sonu da fena değildi yeni sezon için merak uyandırdılar, izlenir.
  • Ben beğendim. Son 4 bölüm çok daha iyiydi çoğu şey açığa çıktı. 2. sezon gelirse yine ilk haftadan bitiririm.
  • 6.bölümdeyim. Dizi ağır işliyor fakat müzikleri EFSANE. Çok güzel yerlere oturtmuşlar efsane müzikleri. Sırf bunun için izlenir bence. Ama 1 saat yerine 40dk olabilirdi bölümler o zaman efsane dizi derdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl dizi arkadaşlar izlenir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 gunde bitirdim.ben cok begendim cekim kalitesi,mekanlar,muzıkler bayagı adamlar hakkını vermis.comic bookdan cevrilme oldugunu sonradan ogrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gofret2132

Nasıl dizi arkadaşlar izlenir mi ?
    aşırı bir beklentin olmazsa güzel dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

O avrat lezbiyenmi lan olamaz
    Ben de şaşırmıştım daha geçen gün öğrendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 5 bölüm orta, son 5 bölüm güzel olmuş. Karakterler çok salak olsa da sonlarda düzeldiler. Pek beklentim yoktu son bölümlerin hatrına 7.5/10 veririm
  • Cok vasat bir dizi. The Good Doctor bile daha atraksiyonlu geciyor. Ayrica Ellen Page her projesinde ayni rolu oynuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rancorous

Cok vasat bir dizi. The Good Doctor bile daha atraksiyonlu geciyor. Ayrica Ellen Page her projesinde ayni rolu oynuyor..
    Ellenin kaç projesini izledin bilmiyorum, şahsen 2006 dan beridir takip ederim
    piskopat
    tarzı rolü lolipoptan beri oynadığını hatırlamıyorum.
  • Hiç beklentim olmadan izledim. Hoşuma da gitti açıkçası. Number Five karekteri favorim.

Beyond two souls oyununda Ellen Page yine böyle olağanüstü bir gücü kullanıyor gibiydi. Bu dizide de oyunda ki gibi yeteneklere sahip. Bilerek mi Ellen Page'e bu rolü verdiler acaba?
  • soundtrackler için

https://open.spotify.com/album/604e2Fbswe2x1F4A9KzyKs?si=kqn_cCiuQBalj3xyvj6__A

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm itibarıyla ısınabildiğim tek karakter Klaus oldu. Şu Number Five için keşke daha sempatik bir oyuncu seçseydiler,
  • Son bölümleri güzeldi. Fena değil izletiyor kendini. Finali de tahmin edilebilir zaten. Sorun şu ki 2. sezon ebesinin nikahı süresinde geleceği için bölümler gelene kadar unutacağız her şeyi.
  • Keman çalan kiz için izledim ilk defa bir yapımda kemanin bu kadar ön planda tutulduğunu gördüm fakat ne bilim cok acemice geldi keman calisi klasik bir parca duysaydik darkside a gectiginde bi Paganini calsaydi cok mu sey bekliyorum 😂😂 Keman sadece görüntü olarak vardi malesef daha iyi müzikler olsa idi fark katabilirdi gerçi yine hosuma gitti .
    Hem bilim kurgu hem violin olmasi,dizi tam benlikti yine de vasat bir yönü vardi hep zaman yolculugu konusu var elinde ama yine tek esprisi jon f Kennedy ve wietnam war.Biraz derinliği olsaydi keşke.Maymun arkadaşın da her olaydan sonra ben aslında biliyordum bunu demeleri de can sıkıcıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 22 Şubat 2019; 1:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek oturuşta bitti. Çok beğendim.

• Bir kere dizi potansiyelinin altında kalmış, çizgi romana tamamen sadık kalınmamış. Karakterlerin özelliklerinden tutun da, sezon finaline kadar bir sürü değişiklikler yapmışlar.

Mesela Klaus çizgi romanda çok daha güçlü bir karakter. Ölüleri çağırmanın yanı sıra uçabiliyor ve objeleri kontrol edebiliyor. Vanya ise dizideki kadar güçlü değil, sadece sesleri kontrol edebilen bir karakter.

Çizgi romanda o tiyatro sahnesinde Five kafasından vuruyor Vanya'yı, dizide ise silahı tutan Allison ve sadece kulağının dibine ateş ediyor. Ha bu arada Five, Vanya'yı vuruyor ama Vanya ölmüyor, yaşamaya devam ediyor. Ay yine parçalanıyor ancak Klaus objeleri kontrol edebildiği için dünyaya çarpmalarını engelliyor.

İkinci sezon umarım daha iyi bir iş çıkarırlar.

• 6.5/10 konuyu güzel işleyememişler bence. yine de idare eder çok sıkmıyor
  • 5.bölümü bitirdim izlememek için kendimi zor tutuyorum.Bazılarıysa izlerken sıkılıyormuş.Diziyi izleyenlerin küçük bir kısmı ortalama derken diğer iki büyük kesim diziyi ya vakit kaybı ya da harika olarak görüyor.
    Ha birde izleyenlerin çoğu luther ve alisson varken klausa ısınmış ne bileyim biraz garibime geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.