Şimdi Ara

The Terror (2018) | AMC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
5
Favori
6.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smyrna

Yeni sezon 2019'da başlayacakmış. Artık moda oldu her dizide farklı sezonlar farklı hikayeler izliyoruz. The Terror da öyle olacak.
    kaliteli olsun da, her türlü izlenir.

ama ilk sezonun, geçmişi yapılabilirdi mesela. çünkü hikaye nasıl başladı göremedik bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Ağustosta ikinci sezon başlayacakmış. İkinci dünya savaşı döneminde geçen bir korku hikayesi olacakmış. İlk sezon bence çok ciddi vakit kaybıydı. Oyunculuklar dışında elle tutulur hiçbir şey yok dizide.
  • İlk sezon sinematografi bakımından iyiydi bakalım 2. sezon nasıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up'layalım , tarih yaklaşıyor.
  • 2. sezon trailer

• 2.sezona basladim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2.sezona basladim bakalim
    2.sezon çıktı mı ya?

amazon prime video'ya geldi mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

2.sezon çıktı mı ya?

amazon prime video'ya geldi mi acaba

Alıntıları Göster
    İzledim 1.bolumu bugun onceki sezona gore daha guzel bence. Onceki sezonun oyuncu ekibi efsaneydi de beni sarmammisti.

• İlk sezon güzeldi ikiye de başlarız.

• 2. sezon ilk bölüm düşmüş. puan düşük ama, tahmin ettiğim gibi,konu çok sapmışsa, seyirci de gereken tepkiyi göstermiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

2. sezon ilk bölüm düşmüş. puan düşük ama, tahmin ettiğim gibi,konu çok sapmışsa, seyirci de gereken tepkiyi göstermiştir
    Bu sezon konu bambaska

• 2.bölümü de az önce izledim. İlk sezona oranla sanırım forumdan pek takip eden kalmamış.

Bana kalırsa bu sezon daha etkileyici önceki sezon kadro yönünden efsane olsa da konusu beni sarmamıştı. Bu sezon kimseyi tanımıyorum ama konu ve işlenişi daha çok kendine çekti beni. Bir de 2.Dünya Savaşı dönemlerini seviyorum kıyafet, ortam vs vs
  • Tek sezonluk dizi olarak biliyordum ikinci sezonu görünce şaşırdım, gerçi konu farklıymış..

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    3 bölüm izledim. Bence ilk sezon efsaneydi ancak bu da fena gitmiyor. Dediğiniz gibi olayın 2. dünya savaşı döneminde olması da ayrıca bir artı. Konu da ilgi çekici. Umarım böyle devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

3 bölüm izledim. Bence ilk sezon efsaneydi ancak bu da fena gitmiyor. Dediğiniz gibi olayın 2. dünya savaşı döneminde olması da ayrıca bir artı. Konu da ilgi çekici. Umarım böyle devam eder.
    Valla ben bu sezonu biraktim. Bir ara komple sezonu izlerim.

Bu sezon daha guzel bence ama yine de pek sarmadi bu dizi beni. İlk sezon oyuncular harikaydi ama isinamadim.

• Benim 2.sezonu da hoşuma gitti izliyorum ama altyazı çıkmadığı için mecburen dizi sitelerinden takip ediyorum.
  • Jared Harris olmadığı için izlemek istemedim.1.bölüme bakmıştım ama sarmadı.

• İlk sezonun ilk bölümünü izledim çok iyi başladı atmosfer şahane 4K da izliyorum aşırı keyif aldım gizemi-gerilimi ilgimi çekti. Kadro şampiyonlar ligi gibi maşallah Jared Harris, Tobias Menzies, Ciarán Hinds.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 25 Haziran 2020; 22:4:58 >
  • İkinci sezon da aslında iyiydi. Birinci sezonun yerini tutmasa da en azından izlediğimiz korku filmlerinden farklı bir konuydu. Üçüncü sezon olursa yine izlerim mutlaka.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.