Şimdi Ara

The System Has POSTed in safe mode Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün topladığım sistemde asus tuf gaming x570-plus wifi anakartına corsairin 2x8 3600 mhz CMW16GX4M2Z3600C18 ramini taktım.
    Ramler biosta 2666mhz olarak gözüküyordu ve internetten yaptığım araştırmada biostan bir ayarı açmam gerektiğini öğrendim ve bu işlemi gerçekleştirdim. Hata aldım ve ardından biosu en güncel versiyonuna yükselttim buna rağmen sonuç değişmedi. Yaptığım adımlar ve aldığım hataları aşağıda ss olarak paylaşıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    The System Has POSTed in safe mode HatasıThe System Has POSTed in safe mode HatasıThe System Has POSTed in safe mode HatasıThe System Has POSTed in safe mode HatasıThe System Has POSTed in safe mode Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordooMaavi -- 11 Mayıs 2020; 23:15:47 >

• Ramları a2 ve b2 de deneyebilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denedim sonuç değişmedi maalesef
  • anakart ram uyumluluk listesine bakın . anakartın desteklediği maksimum ram frekansını kontrol edin. Sonrasında ramin üretici sitesine girerek ram üreticisinin tavsiye ettiği geçikme ayarlarını ram voltajını ve frekansını bios ayarlarından manuel olarak girin.
  • hipnoa H kullanıcısına yanıt
    Hocam bu anakartın ram destek listesi sarı ile işaretlediğim benimki sanırım. Sonunda versiyonu bilmiyorum ama benim ramlerde herhang bir bilgi yok.
    Tam olarak da ramin sayfasındaki ayarlarla ayarladım özelliklerini.

Maalesef sonuç değişmedi.

• Önce
    Ram voltajı:1.35 volt
    Gecikme ayarı da :18-22-22-42 şeklinde ayarlanmalı
    sonra tekrar biosa girip ram frekansı 3600 mhz ye ayarlanmalı.
    Ayarları bu şekilde gerçekleştirip denediniz mi.

Profillerle hiç uğraşmadan ayarları bu şekilde manuel olarak ayarlayıp dener misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipnoa -- 12 Mayıs 2020; 20:22:10 >
  • hipnoa H kullanıcısına yanıt
    Yarın deneyip haber veririm hocam bugün pcye erişimim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.