Şimdi Ara

The Strain (2014) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
28
Favori
31.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen, çok önemli bir değişiklik değil sonuç olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk çok da önemli değil, arka plandaki bir oyuncu sonuçta. En önemlisi dizi kalite olarak baya iyi duruma gelmiş.
  • Bizim evde izlenirken en çok arıza çıkaran dizi ben seviyorum eşim sevmiyor bu diziyi. Bu sezon yine ben beğendim o beğenmedi bu bölümü. Diğer izlediklerimizde sorun yokken bunda niye görüş ayrılığına düşüyoruz anlayabilmiş değilim.
  • İyi başlangıç yaptılar sezona. Böyle devam ederler umarım
  • Başlangıç iyiydi bu sezon için.
    Açıkcası efendinin nasıl dev gibi olduğunu görmüş olduk şimdi yeni bir vucut arayışına girecek herhalde koskoca efendi güneş ışığında zorlanıyor arkadaş. O diğer 7 kadimin sonuncu üyesi sanırım kendisini onlardan çekmiş gibi diğer kadimlerde iyi hoş değiller anlaşma oldu ama Abraham bence uymaz gibi bu sezon gider gibi geliyor ama seviyorum adamı. Çocuk değişmiş çok önemli olmasada biraz daha agresif bir zack gelmiş gibi.

O en sonda yapılanı anlamış değilim arkadaş.
  • Efendiyi kadin yapacaklar iyi oldu bence ceki duzen gelir kiyafete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt

Nerden biliyorsun ben öyle düşünmedim hiç bence kadını zack için kullancaklar veya Eıchorost gibi maske takabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Başlangıç iyiydi bu sezon için.
    Açıkcası efendinin nasıl dev gibi olduğunu görmüş olduk şimdi yeni bir vucut arayışına girecek herhalde koskoca efendi güneş ışığında zorlanıyor arkadaş. O diğer 7 kadimin sonuncu üyesi sanırım kendisini onlardan çekmiş gibi diğer kadimlerde iyi hoş değiller anlaşma oldu ama Abraham bence uymaz gibi bu sezon gider gibi geliyor ama seviyorum adamı. Çocuk değişmiş çok önemli olmasada biraz daha agresif bir zack gelmiş gibi.

O en sonda yapılanı anlamış değilim arkadaş.

Hocam en sonunda yanılmıyorsam enfeksiyon kapan 2 adam için 'onlar bize lazım' dendi. Değişim sürecini inceleyip çözüm bulmaya çalışacak işte.

• Yok ben kadının yaptığını sormuştum. Kadını koz için kullancaklar ama ne için acaba?
  • quote:

Yok ben kadının yaptığını sormuştum. Kadını koz için kullancaklar ama ne için acaba?

Efendi'nin çocuklarının anası olacak sanırım.
  • quote:

Yok ben kadının yaptığını sormuştum. Kadını koz için kullancaklar ama ne için acaba?

Ben başta efendi o vücudu kullanacak diye düşünmüştüm ama öyle olmayacağı anlaşıldı. Sanırım 2 yancısı gibi maskeyle vb. normal insan gibi gözükecek, içlerine sızacak.

• Bende öyle düşündüm bakalım ne olcak efendi tahminimce kendisine bir beden bulur diye tahmin ediyorum ama bu başka biri olur.
  • quote:

Bende öyle düşündüm bakalım ne olcak efendi tahminimce kendisine bir beden bulur diye tahmin ediyorum ama bu başka biri olur.

eski kadim bizim deve nasıl içinde ne varsa aktarıp onu efendi yaptıysa şimdi de bu efendi içindekileri kadına aktarıp onu efendi yapacak, kendi vucudu çürüdü bitti.

• gayet güzel dizi yeni başladım beğendim
  • Güzel başladı.
    Bence ihtiyarları öldürmediler çünkü tedaviden ziyade yok etmenin yollarını arayacaklar lakin bölüm boyunca bunla ilgili sinyaller verdiler. Efendi bitti eto bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Temmuz 2015; 4:59:41 >
  • Çok güzel gidiyor..
  • güncele yetiştim, gayet güzel ilerliyor dizi. şu canavar makyajlarına falan biraz daha özen gösterseler fena olmaz ama
  • Güzel bölümdü yine.
    Bu popo merakı nedir çözemedim erkeklerin hep popolarını gösteriyorlar arkadaş. Sanırım tedavi konusunda bazı somut yaklaşımlar var bakalım ne olcak annede oğlunu bulmaya yakın gibi.
  • İlk sezonun son bölümüne kadar izleyebildim ama son bölümü izleyemedim. Senaryo berbat, hele de şu canavar kostümleri.. Kişisel tercih ama nasıl izleyebiliyorsunuz anlamış değilim? Hayranı olduğum diziler iptal olur, sevmediğim diziler devam eder nedense..
  • Şu dizide kaos ortamını, insanların korkusunu, sokakları ne ara göreceğiz merak ediyorum. İşe ordu el attı hala gidiyor bi kaç kişi toplanıp basın toplantısı yapıyor. Hı hı...
    Ayrıca gerek kadimlerin gerekse de efendinin o kostümleri berbat. Üstüne giydikleri kumaşların kırışıklığı belli oluyor yahu biraz dikkat...

Neyse başladık bakalım 2. sezona. İzleyelim bi kaç bölüm.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.