Şimdi Ara

The Secret Life of Walter Mitty (2014) | Ben Stiller - Kristen Wiig - Adam Scott (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • filmi izledim, çok hoş filmdi yani izlenir tavsiye ederim
  • İzledim ve beğendim.

Bende bazen hayallere dalıyorum Walter reyiz gibi
  • Ben de 1-2 hafta oldu izleyeli.Hoşuma gitti izlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 26 Nisan 2014; 19:45:39 >
  • Guzeldi doga manzaralati enfesti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi 3 gün önce izlemiştim. Konusunu görünce yorum yazayım dedim. İlk başlarda sıksa da sonlara doğru kendini gösterdi. Yüzümde tebessümü eksik etmediğim tatlı bir filmdi.
  • Felsefesi ne kadar anlamlı olsa da iyi bir şekilde işlenememiş kurgusu başarısız bir film.
  • Beğendiğim filmlerdendi, konusu ve müzikleri çok iyiydi , Walter'ın gittiği mekanlar ise birer doğa harikası. Çok harika bir film olmasa da yinede izlenebilecek iyi bir yapımdı bana göre....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

İzledim ve beğendim.

Hepsini geçtim.Benim hayatımı ne zaman film yapmışlar? Keşke sinemaya gitseydim dedim izlediğimde.Adamlar bana sormadan filmimi yapmışlar

10/10 Herkes kesinlikle izlemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

İzledim ve beğendim.

Hepsini geçtim.Benim hayatımı ne zaman film yapmışlar? Keşke sinemaya gitseydim dedim izlediğimde.Adamlar bana sormadan filmimi yapmışlar

Sende de mi oluyor aynısı
    Ben derste bir dalıyorum bir baktım ders bitmiş

Tabii ben o kadar olmuyor. Kafama tiner kutusu atılacak kadar dalmıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

İzledim ve beğendim.

Sende de mi oluyor aynısı
    Ben derste bir dalıyorum bir baktım ders bitmiş

Tabii ben o kadar olmuyor. Kafama tiner kutusu atılacak kadar dalmıyorum.

Beni birileri uyarıyor sınıftan Sonra şakayla karışık laf sokuyorum Bu arada filmdeki o Dambıldor ve sakal olayı hayal miydi yoksa gerçek mi?

• Çok iyi filmdi kanımca. Bir kez daha kendi sağduyuma olan güvenim arttı. Ben Stiller'ın buradaki oyunculuğu epey hoşuma gitti.

Daha önemlisi filmin atmosferi hoşuma gitti. Manzaralar kareler harika. Kesinlikle sağlam bir 720p sürümünün aşağısında izlemeyin. Müzikleri de tam filmin atmosferine gidecek şekildeydi insanı canlı tutuyor. Yer yer duygusal yer yer de komik. Asansörde başlayan olaylar silsilesinde epey güldüm. Eğlenceli sahnelere de ev sahipliği yapıyor. Ayrıca bir tane sakat sahne olmamasından ötürü tam da aile içinde izlenecek bir film. Sadece bir yerde laf arasında g.t küfrü geçiyor bu da mısırın püskülsüzü o kadar olur diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Eylül 2014; 1:43:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Eğlenceli bir yol filmiydi.
    Gerçi belli bir süre hayal zannettim. Telefonla kurduğu güzel dostluğu sonunda pekiştiriyorlar ya o da güzel bir enstanteneydi.

Yol filmleri güzel oluyor. Bu da eğlenceli, komik, duygusal bir hikayeydi izletti kendini.
  • Filmi geçen izledim bence gayet hoş farklı bir havası var filmin izlemeyenler izlesin derim
  • Bu film şarkılarıyla olsun konusuyla olsun benim içimde çok büyük bir yere sahip. Malesef hakettiği ilgiyi görememişti
  • geçenlerde tv'den izledim. çok güzel filmdi gerçekten.

filmdeki en güzel sahnelerden biri de şuydu sanırım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 17 Mart 2016; 14:00:53 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.