Şimdi Ara

The Secret Life of Walter Mitty (2014) | Ben Stiller - Kristen Wiig - Adam Scott

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fantezi dünyasında yaşayan bir ofis çalışanı olan Walter orada kendini bir maceranın içinde bulur. Bir iş arkadaşıyla flört etmeye başlamasının sonrasında kendisini daha da farklı bir dünyanın içine girmiş bulan Walter, bu değişik dünyanın içinde her ikisinin de düzeltmesi gereken bir sürü şeyle karşı karşıya kalacaktır, çünkü işleri tehlikededir.

Ben Stiller'in aynı zamanda hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı filmde baş rollerini Kristen Wiig, Adam Scott ve Sean Penn ile paylaşıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 6 Mart 2014; 17:06:11 >

• Kristen Wiig filmin oyuncu kadrosunda
  • Filmin fragmanını izlemek için buraya tıklayın
  • önce orjinalini izleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apeka -- 13 Ağustos 2013; 19:51:05 >
  • Ben Stiller adamım benim.. tüm filmlerini izledim. bu filminide izlerim kısmet olursa.
    Filmin görsel efektleride güzelmiş bu arada..
  •  The Secret Life of Walter Mitty (2014) | Ben Stiller - Kristen Wiig - Adam Scott

The Secret Life of Walter Mitty (2014) | Ben Stiller - Kristen Wiig - Adam Scott

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2013; 23:15:52 >

• New York Film Festivali'nde gösterilen dramatik komedi, değişik tepkilerle karşılandı.

20th Century Fox stüdyosu, iki yıldır New York Film Festivali'ne yüksek bütçeli, bir sürü özel efekt dolu, gerçek ve fanteziyi karıştıran ve seyirciyi ikiye bölen filmler getiriyor. Geçen sene bu kategoriye giren film Ang Lee'nin yönettiği Pi'nin Yaşamı (Life of Pi) idi. Bu sene ise Ben Stiller'ın yönetip başrolde olduğu Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı (The Secret Life of Walter Mitty), festivalde gösterildikten sonra benzer tepkiler aldı.

Sıkıcı bir yaşama sahip olan bir adamın, kafasındaki fantastik dünyada saklanarak yaşamla başa çıkması etrafında oluşan film, geçen cumartesi sabahı eleştirmenlere gösterildikten sonra çoğunlukla negatif tepkiler aldı. Fakat cumartesi akşamı düzenlenen prömiyerde seyircinin filme tepkisi daha pozitif oldu, hatta finalde sonra ayakta alkışlandı. Filmin Oscar'larda en az bir kaç kategoride aday olması bekleniyor. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise şimdilik 3 Ocak 2014.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2013; 23:16:36 >

• Gelsin gelsin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2013; 23:15:55 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2013; 23:16:58 >
  • Ben Stiller'ın hem yönetip, hem oynadığı fantastik komediden yeni altyazılı fragman dün itibariyle paylaşıldı.

Geçtiğimiz hafta yeni fragmanı yayınlanan Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı (The Secret Life of Walter Mitty) filminin altyazılı Türkçe fragmanı da paylaşıldı. Filmden farklı sahnelerin de yer aldığı 3 dakika videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini ve başrolünü Ben Stiller'ın üstlendiği dramatik komedi, gerçek yaşamında çekingen bir karakter olan Walter Mitty'nin kafasında yarattığı fantastik dünyaya beyazperdeye taşıyor. Hayal etmeyi bırak, hayatı yaşa mottosuyla yola çıkan filmde Stiller'a Kristen Wiig, Adam Scott, Patton Oswalt ve Sean Penn gibi isimler de eşlik ediyor. New York Film Festivali'nden sonra ilgi odağı olan yapımı Tiglon dağıtımcılığında 3 Ocak 2014'te vizyona girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2013; 23:17:10 >

•  The Secret Life of Walter Mitty (2014) | Ben Stiller - Kristen Wiig - Adam Scott

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 20 Kasım 2013; 23:02:00 >
  • Ben Stillerı severim bakalım bu nasıl olacak. Fragmanı beğendim.
  • Kendi adıma konuşuyorum, bu filmde çok büyük potansiyel görüyorum. Beklentilerim çoook büyük. Hadi hayırlısı.
  • Guzel olacak gibi hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedense bu adamı hep flimlerde yanında farklı komik kişilerle gördüğümden bu flimde garip geldi bana
  • The Secret Life of Walter Mitty’den 6 Dakikalık Tadına Doyulmaz bir Fragman

Ben Stiller’ın hem yönettiği hem başrolünde oynadığı uyarlama film The Secret Life of Walter Mitty‘den gelen her fragman filmle ilgili heyecanımızı biraz daha arttırıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 3 Aralık 2013; 22:28:45 >

• Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı'na Tanık Olun!

Amerikan popüler kültürünün en önemli ikonlarından olan Walter Mitty'nin şaşkınlık veren hikayesi özel bir uyarlama ile çok yakında sinema salonlarında olacak.

James Thurner'in tarihteki en ilham verici hikayelerinden biri sayesinde beyazperdede izleyeceğimiz Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı (The Secret Life of Walter Mitty) filmi vizyona girmek üzere. Yönetmenliğini komedi filmlerinin olmazsa olmazı Ben Stiller'ın yaptığı film, LIFE Dergisi'nde "Film Negatifleri Amiri" olarak çalışan Walter Mitty hayallerin dışına taşan hikayesini anlatıyor.

Yönetmenlik koltuğuna oturan Stiller aynı zamanda filmin başrolünde de yer alıyor. Bu ünlü komedi oyuncusuna eşlik edenler arasında ise Sean Penn, Kristen Wiig ve Shirley MacLaine gibi isimler de mevcut. Sıkıcı ve fazlasıyla gerçek olan yaşantısından kaçmak için farklı bir hayal dünyasına gidip, gerçeklik arasında yolculuk yapan Walter Mitty, bizlerle sadece bir komedi hikayesi değil, aynı zamanda hüzünlü bir serüveni de paylaşıyor. Hatta film ekibinin genel kanısı, filmin nerede ise hiç bir türe tam olarak uymadığı şeklinde.

Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı filmi 3 Ocak tarihinde Türkiye'de vizyona girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 28 Aralık 2013; 11:24:25 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.