Şimdi Ara

The North Face mi Jack Wolfskin mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dont2000

Güle güle kullan şık bir ceket

Teşekkürler, gayet güzel bir mont ama pahalı, ne yapalım bir kere kıydık paraya.
  • Evladiyelik ama
    Yalniz magazalarda falan denemek lazim..dneeyecksin modelini ogremeceksin internette ucuzza bulursan alacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Wolfskin al
    Yoksa Columbia
  • çakmadır onlar
  • JACK WOLFSKIN için link alabilir miyiz
  • 2 adet The North Face montum / 2 adet de çantam var, dördü de çok güzel ve kullanışlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

Jack Wolfskin

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/jack-wolfskin-gore-tex-jacket-2in1-mont-119522337

hocam bu ürün sizce sahte mi?
    Fiyatı çok uygun değil mi?

Sahte değilse çok iyi.

N11'de de gönderildiği yer Mardin Gerbegear mı ne öyle bi nickle satıyor sanırım 280 TL.
    Gittigidiyorda ankaraoutdoor 220 TL, yine gönderildiği yer Mardin.

Aynı kişiler diye düşünüyorum ama orjinal değil sanki?

Valla biraz önyargı gibi olcak ama. Mardin - The North Face Wolfskin falan alakasız şeyler. Kaçak desen değildir . Muhtelemen çakmadır...

resimdeki montu da yine gittigidiyorda aynı kullanıcı satıyor başka yerde bu modeli bulamadım en iyisi vazgeçmek

Morhipo gibi sitelere bakın hocam. Belki hoşunuza giden bişeyler bulursunuz. Hem de daha güvenilir olur

http://www.adrenalinoutdoor.com/The-North-Face-Highland-Ceket_18554.html#0

bu montu aldım arkadaşlar 343 TL'ye.

Zevk meselesi tabi sonuçta ama kaliteli mal alayım outdoor giyim olsun diye düşünüp görünüşü çok sıradan 50 liralık montlara benzeyen mala 350 lira vermişsin. Şehirde kullanacaksanız bu kadar kasmanıza gerek yoktu, yok yağmur geçirmesin, yok rüzgar geçirmesin, ısı yalıtımı vs. vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Germ

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

Jack Wolfskin

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/jack-wolfskin-gore-tex-jacket-2in1-mont-119522337

hocam bu ürün sizce sahte mi?
    Fiyatı çok uygun değil mi?

Sahte değilse çok iyi.

N11'de de gönderildiği yer Mardin Gerbegear mı ne öyle bi nickle satıyor sanırım 280 TL.
    Gittigidiyorda ankaraoutdoor 220 TL, yine gönderildiği yer Mardin.

Aynı kişiler diye düşünüyorum ama orjinal değil sanki?

Valla biraz önyargı gibi olcak ama. Mardin - The North Face Wolfskin falan alakasız şeyler. Kaçak desen değildir . Muhtelemen çakmadır...

resimdeki montu da yine gittigidiyorda aynı kullanıcı satıyor başka yerde bu modeli bulamadım en iyisi vazgeçmek

Morhipo gibi sitelere bakın hocam. Belki hoşunuza giden bişeyler bulursunuz. Hem de daha güvenilir olur

http://www.adrenalinoutdoor.com/The-North-Face-Highland-Ceket_18554.html#0

bu montu aldım arkadaşlar 343 TL'ye.

Zevk meselesi tabi sonuçta ama kaliteli mal alayım outdoor giyim olsun diye düşünüp görünüşü çok sıradan 50 liralık montlara benzeyen mala 350 lira vermişsin. Şehirde kullanacaksanız bu kadar kasmanıza gerek yoktu, yok yağmur geçirmesin, yok rüzgar geçirmesin, ısı yalıtımı vs. vs.

Daha ucuzunu bulsaydım alırdım hocam.
    Levis'in , Mavi'nin dandik montlarına 250-300 TL vermektense en azından hakeden bir şeye verdim diye düşünüyorum.
    Yazın daha ucuz oluyor bu mont türü şeyler gördüğünüz gibi indirimi de bitmiş.

• Yalniz dogrulul payi var yani..turkiye sartlarimda bu urunler biraz gereksiz kacabiliyor.
    Mavi tamam da levis dandik degil ama

Ben yagmurluk ruzgarlik tarzi birsey ariyorum gecen sene nike bir modelini gormustum com begenmistim amaa almadim salak gibi 129 liraydi. Tabi north face falan arasinda kalite farkinvar ama nike ruzgarliklari da etkilidir hani

• TNF ye iyi diyorlar diğerini bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yalniz dogrulul payi var yani..turkiye sartlarimda bu urunler biraz gereksiz kacabiliyor.
    Mavi tamam da levis dandik degil ama

Ben yagmurluk ruzgarlik tarzi birsey ariyorum gecen sene nike bir modelini gormustum com begenmistim amaa almadim salak gibi 129 liraydi. Tabi north face falan arasinda kalite farkinvar ama nike ruzgarliklari da etkilidir hani

Nike,Adidaslara baktım hocam fiyatlar çok yakındı hemen hemen kalın, kaliteli montlarında.
    Şikayetçisi de var memnun olan da var adidas,nike montlardan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.