Şimdi Ara

The Mentalist (2008- ) | 7.Sezon Başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.011
Cevap
19
Favori
74.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mentalist güzel bir dizi reytingleride yüksek
  • Bu diziyi duymamıştım. Dün dizi beğenimiz hemen hemen aynı olan (lost, pbreak, heros, HIMYM, big bang vs vs ) bir arkadaşım tavsiye etti ve mutlaka izle dedi. Ama ilk bölümü seyredip kesip atma , takip et dedi . Onun tavsiyesi üzerine bu diziyi deneyecegim, bakalım neymiş ne değilmiş görelim
  •  The Mentalist (2008-    ) | 7.Sezon Başladı
  • indiren herkes neden ilk 3 bölümünü indiriyor ilk 3bölümde bişimi var?
  • Çok güzel bir dizi takip ediyorum
  • Ben pek beğenmedim,kendini tekrar ediyor bir süre sonra.Tavsiye edeceğim diziler arasında sayılmaz açıkcası.
  • Sezonun son bölümü gerçekten sağlamdı.
    Red John'a ulaşma imkanı son sahnede yok oldu gitti.
  • Her bölüm tek bir konu bir süre sonra sıkmaya baslıyor. Red John konusuna daha sık deginseler bence daha iyi olacak. Simon Baker da gercekten cok bsarılı bir oyunculuk sergiliyorlar.
  • Simon Baker Adamın oyunculuk 10 numara

Dizinin ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum. İkinci sezonda artıkRed John ile tanışmak istiyorum. Kimdir? Neyin nesidir?
  • 2. sezon da başladı sonunda, ben cuma başlıcak sanıyodum ama dün düşmüş nete. alt yazı çıksın yumulmak lazım.
  • ya gerçekten 10 numara dizi ..oyuncular iyi hele ki Simon Baker adamın dizide gerçekten çok sempatik bir kişiliği var ..Adam filmin drama olduğunu unuttur gibi,sık sık gerek yaptığı hareketlerle gerekse mimikleriyle izleyici kitlesini güldürmeyi başarıyor bence ... konuya gelirsek dizinin konusuda sarıyor gerçekten çok iyi bir yapım olmasada iyi bir dizi .. 2.sezonun ilk bölümü indi ama altyazıyı beklemekteyim şuanda
  • henüz bir sezon olmuş bu diziyede başlamayı düşünüyorum konusu güzelmiş
  • ya arkadaşlar hala altyazısı çıkmadı .TürkçeAltyazı ve DivxPlanet'e baktım yok ...
  • Yarın torrent başlatıyorum ilk sezonu biter
    S02E01 çeviri divxplanette %95 şuanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

Yarın torrent başlatıyorum ilk sezonu biter
    S02E01 çeviri divxplanette %95 şuanda

oo iyi sağol hocam
  • evet arkadaşlar 2.sezonun ilk bölümünün altyazıları çıktı ve ben izledim .. ben ilk bölümü Red John ile ilgili olur diye düşünüp büyük umutlarla beklemiştim ama öyle değilmiş ! Sizin 2.sezonun ilk bölümüyle ilgili görüşleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet.58

evet arkadaşlar 2.sezonun ilk bölümünün altyazıları çıktı ve ben izledim .. ben ilk bölümü Red John ile ilgili olur diye düşünüp büyük umutlarla beklemiştim ama öyle değilmiş ! Sizin 2.sezonun ilk bölümüyle ilgili görüşleriniz nelerdir ?

Sıradan bir bölümdü. Sezon basşlangıcı için özel birşeyler bekledim ben de ama ne yazıkki...

• Diziye başlayalı iki gün oldu şuan 4.bölümdeyim yavaştan alıyorum patrick jane ise Michael Scofield'dan sonra beni zekasıyla etkileyen aynı zamanda esprili süper bir karakter gerçekten harika bir dizi iyiki başlamışım diyorum
  • Mentalist'te ana konun üzerin de fazla durulmuyor malesef anakonu üzerine de yogunlaşılsa süper dizi olcak gerçi yinede süper de daha süper olur...

Patrick Jane gerçekten harika bir karekter

Bu Amerikalılar karekter seçimlerin de nasıl olupta 12'den vuruyor gerçekten anlamıyorum izlediğim tüm dizi karekterleri o dizi için yaratılmış resmen
  • forum olmasa yeni sezonun başladığından haberim olmayacak, bu diziyi çok seviyorum, hemen indirmeye başlayayım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.