Şimdi Ara

The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022 - ) | Amazon (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.761
Cevap
50
Favori
95.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında film uyarlamasından öncede filme çekilmesin berbat ederler deniyordu diye biliyorum. Bu istemezuk kafası nedir anlamıyorum. Diziyi Amazon un alması büyük bir şanş ayrıca. Diğer firmaların harcayamayacağı kadar büyük bir bütçeyle ve titizlikle yapılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Zamanında film uyarlamasından öncede filme çekilmesin berbat ederler deniyordu diye biliyorum. Bu istemezuk kafası nedir anlamıyorum. Diziyi Amazon un alması büyük bir şanş ayrıca. Diğer firmaların harcayamayacağı kadar büyük bir bütçeyle ve titizlikle yapılacak.
    ilk üçleme ters köşe yaptı ama hobbit büyük fiyaskoydu. silmarillion gibi risksiz, muazzam işler çıkartabilecek dizi formatına uygun bir eser varken sıfırdan senaryo çıkartmak da büyük risk. umarım altından kalkarlar da keyifle izleriz.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bence iyi olur. Aragorn çok sevilen bir karakterdi.
  • Söylenenlere göre dizi 5 sezonluk onay almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Söylenenlere göre dizi 5 sezonluk onay almış.
    Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi arasında 60 sene var üç aşşağı beş yukarı yanlış hatırlamıyorsam bu süre içinde 5 sezonluk nasıl bir hikaye çıkacak bilemiyorum, Gerçi GOT dizisine bakınca olabilir tabi ama bu arada bu kadar hareketli olaylar yok diye biliyorum, Umarım sırf para kazanmak uğruna aynı şeyleri izletip durmazlar uzata uzata.
  • Ben şöyle orta sıralardan yerimi alıyım bakıyım.
  • Dizi bence şimdiye kadar güzel haberlerle geliyor. Tek sıkıntı filmin oyuncuları çok çok iyiydi umarım dizi için de iyi bir oyuncu grubu seçilir. Yine de hiç bir Arwen Liv’in yerini tutamaz gibi geliyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle yeni bir haber verelim. dizinin yazarları belli oldu.
    JD Payne & Patrick McKay ikilisi diziyi yazacak.
    en bilinen işleri Star Trek 4, Jungle Cruise ve Escape

açıklama:
    quote:

“The rich world that J.R.R. Tolkien created is filled with majesty and heart, wisdom and complexity,”
    “We are absolutely thrilled to be partnering with Amazon to bring it to life anew. We feel like Frodo, setting out from the Shire, with a great responsibility in our care — it is the beginning of the adventure of a lifetime.”
  • Peter Jackson yaptığı açıklamada diziyi merak içinde beklediğini ve daha önceki filmleri çekerken işin mutfağında yer aldığım için izleyicilerin gözünden seyredemeyen tek kişi bendim. Bu yüzden birilerinin Tolkien dünyasıyla neler yapabileceğini heyecanla bekliyorum.
  • dedikodular göre dizide "renkli" elfler olacakmış.

zenci elflere hazır olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

dedikodular göre dizide "renkli" elfler olacakmış.

zenci elflere hazır olun.
    Bunu göze alamazlar bence aşırı fazla tepkiye yol açar böyle birşey.
  • Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosu ve senaryolarıyla ilgili son karara sahip olduğu için Peter Jackson diziyi yönetmeyecek. Jackson diziyi yönetmeyecek olsa da tasarımlarını Amazon’la seve seve paylaşacağını söylemiş. #LOTR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi ikinci çağda geçecekmiş.

Yüzüklerin yapılışını falan anlatacaklar zaar.

.

(
    )

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Bence aragorn'un gençliği yerine yüzüklerin yapılışı daha fazla ilgi çekecektir başlangıç için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bence aragorn'un gençliği yerine yüzüklerin yapılışı daha fazla ilgi çekecektir başlangıç için.
    Kesinlikle katılıyorum.
  • Ben ufaktan coşmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 7 Mart 2019; 19:50:12 >
  • Numenor'u koymalarının sebebi zaten Aragorn'un gençliğini anlatabilmek. Valar'a sadık kalanların soyundan geliyor Aragorn, kökenini başka türlü gösterme imkanları yok. Ancak Numenor'un dizideki yerinin sadece bundan ibaret olduğu kanısındayım, zira yüzüklerin yapılışına giderlerse iş Valar'a kadar uzuyor, içinden çıkamazlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.