Şimdi Ara

The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022 - ) | Amazon (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.761
Cevap
50
Favori
95.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zenci sauron olur diye düşünüyorum ama bir yandanda kötü zenci yapmayalım orta dünyayı kurtaran bir zenci yapalım demezlerse çok iyi.
    büyük ihtimalle zenci elf olacak.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Umarım saçma sapan eşcinsel ilişkiler olmaz. Netflix’te olsa kesin bir cüce ile elf eşcinsel ilişkiye girerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan umutluydum ancak bunlar da sjw kafasına girmekte beis görmeyecek gibi duruyor. Halihazırda İki Kuleyi okuyorum, sonrasında Silmarillion bekliyorum, evet okumak için çok geç kalmışım. Umuyorum Tolkien mirasına saygısızlık etmeyecek epik bir dizi görürüz. Bu arada Hobbit filminin göl kasabasında zenciler var, PJ dallaması da yapmış zamanında bir dallamalık.
  • Butun yazarlari kovmus amazon

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Butun yazarlari kovmus amazon
    wtf neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Butun yazarlari kovmus amazon
  • Yüzüklerin efendisi serisini kaç kere izledim. Bu dizi de biran önce başlasa
  • Dizinin çekimlerine ara verilmiş sebep corona.
  • Yıllar sonra ilk kez film ile ilgili öğrendiğim bir bilgi;

Biliyorsunuz filmde burada aragorn troll ile dövüşüyor(extended dahil) fakat orjinal çekim sauron ile bu şekilde yapılmış fakat sonra sahne saçma bulunduğu için sauron çıkarılmış yerine CGI ile troll yapılmış. Sauronlu sahne post productiona geçmeden iptal edildiği için tamamlanmamış bundan dolayı kötü gözüküyor.

Deleted scenes diye aratırsanız diğer silinmiş sahneleride görebilirsiniz, bunlar çekilip vazgeçilip silinmiş sahneler extendedlarda bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Mayıs 2020; 19:24:31 >

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Bunun dışında izlememiş isen kesinlikle extended versiyonu bulup izlemeni öneririm çok güzel sahneler var gerçekten kesilmiş, Ama bu gönderdiğin sahnenin kaldırılmış olması doğru bir karar olmuş bence'de.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Filmleri extended olarak izledim fakat bunun gibi silinmiş sahneleri yeni gördüm.

Arwen'in helms deepde savaşması, eowyn'in mağara giren uruklarla savaşması gibi ilginç sahneler var fakat vazgeçilip post productionı yapılmadığı için kötü gözüküyor hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Mayıs 2020; 19:44:52 >
    Aynen işlenmemiş görüntüler oldukları için pek iyi durmuyorlar, Belki filmlere eklenseler farklı düşünürdük güzelde olabilirdi.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Theoden ile aragornun birlikte at sürdüğü sahnede arkada bir sürü uruk kalıyor, her izleyişimde düşünmüşümdür bu arkada kalanlar mağaralara girer diye, o eowynli silinen sahne bu nedenle mantıklı olabilirmiş.

Fakat sauronu kaldırmak mantıklı olmuş yoksa herkes madem sauron yüzüksüz fiziksel formuna bürünebiliyor neden o zamana kadar fiziksel haline geçmedi diye sorardı.
    İşte tek sorun zaman hocam kesilmiş sahnelerle bile çok uzun film, Böyle mantıklı olabilecek sahnelerin hepsini koymaya kalksalar kim bilir ne kadar olurdu süreler o yüzden ben pek takılmıyorum bu sahnelere...

Sauron ayrı bir konu, İstediği zaman değilde ruhunun gücü çoğalınca fiziksel forma geçiş yapabilir sadece, Kitaplarda çok detaylı şekilde anlatılıyor aslında bu konular ama pek akılda kalmıyor üstünden geçmeyince.
  • Yüzüklerin efendisi üçlemesini kaç kere izledim bu diziyi de çok merak ediyorum
  • bu dizide daha kim kimi oynuyor galadriel den başkası belli değil. imdb de birkaç kişi var. daha full kadro belli değil çekimler başlamış öyle mi? bu gidişle 2023 te anca izleriz. bu arada dizinin kötüsü melkor mu souron mu ondan da emin değilim. dizi bence corona girince iyice sapa sardı.

• Dizi 2. çağda geçeceği için sanırım Melkor değil Sauron olacak. Muhtemelen Celebrimbor'un yüzükleri dövüşü sonra Sauron'un Elfler'e saldırısı, akabinde Numenore'un Endor'a gelişi, Sauron'u yenmesi, Numenore'un yok oluşu falan derken Son İttifak Savaşı'na kadar getirecekler olaylar silsilesini.

• Öyle bir yükün altına girdiler ki .

• Set çalışanları bile isyan etmiş dizideki aşırı cinsellik ve çıplaklığa. Maalesef bir gram umudun yok bu diziden.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.