Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
35
Favori
120.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayo3327

Bu oyunu mütecavız zorluğunda 500 gün oynayanlar nasıl yapıyorlar cidden merak ediyorum. Hile falan mı yapıyorlar acaba bilen var mı?

Benim 10 güne cesedimi bulamıyorlar
  • Koruyucu zorluğunda 40 gün hayatta kaldım diye çikolata dağıttım çoluk çocuğa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Kurdu oluyor oyunun. Belirli bölge dışına çok nadir çıkıyorlar ve genelde rozetle başlıyorlar (hani daha az donma daha az vs vs gibi rozetler açılınca onu devreye sokup yardırıyorlar)
    Bence en zorda esas sıkıntı yeme içme değil, eşyaların alayını elle yapmakta.. O harbi dert oluyor. Ayı gördün mü de bas adrenalini kaç o derece
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Evet bence de en zor elle eşya yapmak ok başı için tav ocağına gitmek lazım mesela o da anladığım kadarıyla 2 haritada var sadece oraya gidip gelmek bile ölüm. Bir anda tipi çıkar ya da gitmen gereken yolda kurtlar fink atar geçemezsin bir türlü çok sıkıntılı kısacası

• Bir sorum daha olacak YouTube’da bazı oyuncular eşyalarını güzel bir şekilde sıralamış. Ben herhangi bir eşyayı ya elime alıyorum ya da yere atıyorum nasıl isteğim yere koyabilirim? Ps 4 den oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayo3327 -- 5 Ocak 2018; 23:8:23 >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    PC de yok Bu ozellik

• Episode 3 ne zaman belli mi ?

• Arkadaşlar nolur yardımcı olun Boz ananın son görevinde Sandıktan halat ve tırmanma takımlarını aldım fakat 2 dk sonra ölünce hepsi kayboldu tekrar alamıyorum yakın bir Save dosyası olan varsa burdan atabilir mi acaba
  • AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Var.
  • oyunu 4 gündür oynuyorum.
    2.bölüm tuzakçıdayım hayatta kalma okulu görevlerini yapmaya başladım.bitmesine az kaldı.
    3-4-5. bölümler ne zaman gelir acaba tam tarih var mıdır? yaza kadar çıkar mı güvenelim mi firmaya?
    hikayeden sonra mücadele mi hayatta kalma mı tavsiye edersiniz? oyundan kopmak istemiyorum baya sevdim.
    tüm zulaları buluyorum haritada gözükmeyen yerlere bile gidiyorum baya keşfetmek için.
    2. bölüm bitince üzülceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

merhaba oyunun başında astrid kutusunu tıkladıgımda siyah ekrana kalıyor video girmesi lazım ne kadar denediysem geçmedi
    not: tüm yazılımlarım günecel
    hocam halledebildiniz mi
  • The Long Dark Survival Mode Updated to v1.33 [37608] — VIGILANT FLAME

https://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/2513453569787023915

Güncelleme : 1.1 GB

• Güncelleme özellikleri.
  • hikaye modunda avcı adam git mantar topla dedi ama ben mantarları o adamla tanıştıktan hemen önce bulup kendim için kullanmıştım, mantar nereden bulabilirim? hikaye kaldı öyle mantar aramaktan sıkıntı bastı.

• https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=530202531

verdiğim linkte haritalar mevcut ,çok tavsiye etmiyorum oyun zevkini kaçırıyor ama ben de bazen kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 19 Haziran 2018; 16:40:21 >
  • sağol, hikaye ilerlemiyordu mecburen baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

arkadaslar oyuna yenı basladım nasıl kar erıtıp su yapıcam anlatırmısınız kamp atesı yakıp space e basıyorum ama kar erıtme falan gelmıyor? you tube da vıdeolara baktım farklı bır ekran gelıyor mıllette bulamadım o ekranı ben?
    Aynı dertten müzdaribim çözen varmı ya

• ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Kart eritme olayı değiştir. Kab bulup yapman lazım.
  • Psde başladım bu oyuna story moddan. Survival moduna da biraz baktım ancak kafa karışmasın diye ikisinden biriyle devam edeceğim sadece, sizce ilk başta story modunu oynayıp sonra Survival haritalarına geçmek daha mı doğru? Story dediklerine göre herhalde belirli bir sonu var sonuçta. Fakat story oynadıktan sonra Survival modunun belli bir süre sonra sıkıp sıkmayacağını merak ediyorum? Ayrıca survivalde yürüyerek göçebe şeklinde diğer haritalara yani bölgelere geçmek mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • story bir nevi oyunu öğretiyor aslına bakarsan amelelik yapıyorsun, yaşlı kadına odun topla, avcı adama bitki topla vs.

survival modu bir süre sonra sıkacak, oyun ilk çıktığında aldım, 1 hafta oynadıysam 1 ay oynamadım, sürekli oynanacak bir oyun değil kafan bir şeye bozulursa aç oyna, ilk orta zorlukta oyna oyunu haritaları iyice öğren sonra zorda oyna.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.