Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
35
Favori
120.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun biraz zor mu? ya da bana mı öyle geldi?

Başta yanıma sıhhiye kutusu ile yiyecek kutusunu almadım diye böyle oldu heral, paso ölüyorum sağı solu araştırayım derken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Oyun biraz zor mu? ya da bana mı öyle geldi?

Başta yanıma sıhhiye kutusu ile yiyecek kutusunu almadım diye böyle oldu heral, paso ölüyorum sağı solu araştırayım derken.
    Zor, diğer oyunlara kıyasla zor ama internetten yardım almadan oynamak çok daha keyifli, bir sürü şeyi keşfediyorsun. Ayıyla güreşmiştim, kurda tuzak kurup öldüm bu tarz şeyler yaşayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Zor, diğer oyunlara kıyasla zor ama internetten yardım almadan oynamak çok daha keyifli, bir sürü şeyi keşfediyorsun. Ayıyla güreşmiştim, kurda tuzak kurup öldüm bu tarz şeyler yaşayabilirsin.

Alıntıları Göster
    Ben böyle hayatta kalma oyunlarına bayılıyorum desem yalnış olmaz. Çok keyif alarak oynarım. Ancak bunda uçak düştükten sonra sağa sola bakmaya pek zaman olmuyor yerdeki eşyaları toplarken öldüm 2 3 kez.

• quote:

Ben böyle hayatta kalma oyunlarına bayılıyorum desem yalnış olmaz. Çok keyif alarak oynarım. Ancak bunda uçak düştükten sonra sağa sola bakmaya pek zaman olmuyor yerdeki eşyaları toplarken öldüm 2 3 kez.

Alıntıları Göster
    Bu oyun özellikle çok keyifli, 5 yıl falan oldu alalı adamlar sürekli oyunla ilgileniyor, zombi cart curt yok tam böyle hayatta kalma oyunu, bu yüzden gerçekten düşmüş gibi davranmak lazım. Umarım bunun adalısını da yaparlar.

• Oyunu pilgrim seviyesinde oynarsanız kurtlar ve ayılar sizden kaçıyor baya komik olmuş
  • quote:

Bu oyun özellikle çok keyifli, 5 yıl falan oldu alalı adamlar sürekli oyunla ilgileniyor, zombi cart curt yok tam böyle hayatta kalma oyunu, bu yüzden gerçekten düşmüş gibi davranmak lazım. Umarım bunun adalısını da yaparlar.

Alıntıları Göster
    Oyunu 5 6 saat kadar keyifle oynadım ancak 30 kilo olan çanta yükü 22 kiloya kadar düştü fazlasını alamıyorum şuan fazlasını aldıkça çanta ağırlığı düşüyor bu neden böyle oldu. Tamir etme filan da göremedim

• quote:

Oyunu 5 6 saat kadar keyifle oynadım ancak 30 kilo olan çanta yükü 22 kiloya kadar düştü fazlasını alamıyorum şuan fazlasını aldıkça çanta ağırlığı düşüyor bu neden böyle oldu. Tamir etme filan da göremedim

Alıntıları Göster
    Yorgun musun, yaralandın mı?
  • Update i görünce yeni bölümmü diye heyecanlandım biran
  • Yeni sezon ne zaman acaba özledim oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yorgun musun, yaralandın mı?

Alıntıları Göster
    Uyuyunca düzeldi ilginç oldu biraz. daha önce böyle olmamıştı hiç, yaralı da değildim.
  • dışarda kurtlar yemiyormu ayı etini ?
  • quote:

Uyuyunca düzeldi ilginç oldu biraz. daha önce böyle olmamıştı hiç, yaralı da değildim.

Alıntıları Göster
    O uyku, açlık barlarına dikkat etmen lazım. Uykusuz kalınca kendin i bile zor taşır insan.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Bu çantanın kapasitesini artırma yolu yok mudur? Oyunun birimci bölümünde 35 kilo olmuştu, ikinci bölüm başlayınca 30a düştü tekrar. Var mıdır çaresi. Intetnetten baktım ama göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çantanın kapasitesini arttırma yolu yok böyle daha gerçekçi, yeni güncellemede taşlardan malzeme koymak için yer yapıyoruz, gidip geldiğin yol üzerinde bir noktaya kurarsın.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Amerikan geyiğinden çanta yaparsan +5 veriyor , 72 saat karnını tok tutarsan +5 perk veriyor.
  • Jutdxx kullanıcısına yanıt
    Düzenli olarak uyuyup, beslenip, içersek o zaman otomatikman yük kapasitesi artıyormuş dediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 31 Mayıs 2020; 2:41:7 >
  • Oyunu yeni bitirdim, çok güzeldi.

4. sezon çabuk çıkar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 2 Haziran 2020; 22:44:3 >
  • 360. günde miyim neyim 362 sanırım , geyik eti deri ,ok , kap kacak zulalamışım oh ne güzel , hani turlamadan kafadan 50 gün yetecek kadar et ,odun kibrit şu bu var , muntazam bir şekilde lootlamışım 2 haritayı ,

gizemli göl aşağı taraftaki avcı kulübesini ana ev yapmıştım,
    yeterince ok başlığım olmasına rağmen bataklığa gidip biraz demir döveyim dedim ....Bu arada
    gece saat 2.30 -3.00
    bilgisayar başında uyuyakalmışım , karakter de sizlere ömür açık alanda donmuş.
    gitti 360 gün , bir sürü malzeme de cabası ,
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Uffff..
    Bu risklere girmemek için her uzun oynayışımda kayıt yedeği alırım ben, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

360. günde miyim neyim 362 sanırım , geyik eti deri ,ok , kap kacak zulalamışım oh ne güzel , hani turlamadan kafadan 50 gün yetecek kadar et ,odun kibrit şu bu var , muntazam bir şekilde lootlamışım 2 haritayı ,

gizemli göl aşağı taraftaki avcı kulübesini ana ev yapmıştım,
    yeterince ok başlığım olmasına rağmen bataklığa gidip biraz demir döveyim dedim ....Bu arada
    gece saat 2.30 -3.00
    bilgisayar başında uyuyakalmışım , karakter de sizlere ömür açık alanda donmuş.
    gitti 360 gün , bir sürü malzeme de cabası ,
    Ne yaptım böyle eyvah eyvah

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.