Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel konuşuyorum, bu oyunu beğenmeyip klasik hayatta kalma ve zombi oyunu işte diyip klişe diyenler.
    Bu oyundan sonra dizi ve filmlerin zombi karakterlemesi ve sesi resmen taklit edildi kaç kere. Oyun dünyasını bir kenara bırak, Tüm Dünya’da bu türe resmen yön verdi, ve kalkmışlar bu oyun klişe diyorlar. Oyun resmen çığır açtı. Elbetteki kusursuz değil ama 100 üzerinden 97.

Tek korkum ki öyle de olacak, ikinci oyunda beklenti aşırı yüksek olduğu için hayal kırıklığına uğramak. En azından kendi adıma konuşayım ben o duruma düşücem.
    İlk oyunun gameplay videosunu hatırlayın grafik ve oynanışı izlerken ağzımızın suyu akmıştı ve beklenti yüksekti, oyun çıktı beklenende fazla olunca öve öve bitiremedik ki haketti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last of Us'ın büyüklüğü çıkışında örnek aldığı eserden de geliyor. 2009 yılında çıkan "the Road" filmi post-apokaliptik dünya hissini içinde herhangi bir yaratık olmadan çok başarılı vermiş bir filmdir, izlemeyenlere tavsiye ederim. Ayrıca küçük bir detay da vereyim, TLOU'nun son sahnesi bu eserin son sahnesine saygı duruş niteliğindedir. Oyunun birden pat diye bitmesine anlam veremeyenler için aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.

• Vay vay vay eğer böyle bir şey olursa oyunu kulaklıkla oynamak zehir olur korkudan yerimde duramam ben ama güzel düşünülmüş 2.oyun yine çok özgün bir oyun olacak gibi duruyor bu arada fotoğraf kesin değil ama bence olası acaba nasıl sneak alacağız bunları

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için rdr 2 ile birlikte kusursuza yakın oyunlardır anismasyon,hikaye anlatımı,verdiği duygu ve vuruş hissiyatı günümüzde hâla çoğu oyunda yok bu kadar yüksek puan almış ve %90 lık bi kesim tarafından sevilmişse oyunu sorgulamaya çok gerek yok herkesin zevki farklıdır tabi sevmeyenler olucaktır iyi ki böyle yapımcılar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Genel konuşuyorum, bu oyunu beğenmeyip klasik hayatta kalma ve zombi oyunu işte diyip klişe diyenler.
    Bu oyundan sonra dizi ve filmlerin zombi karakterlemesi ve sesi resmen taklit edildi kaç kere. Oyun dünyasını bir kenara bırak, Tüm Dünya’da bu türe resmen yön verdi, ve kalkmışlar bu oyun klişe diyorlar. Oyun resmen çığır açtı. Elbetteki kusursuz değil ama 100 üzerinden 97.

Tek korkum ki öyle de olacak, ikinci oyunda beklenti aşırı yüksek olduğu için hayal kırıklığına uğramak. En azından kendi adıma konuşayım ben o duruma düşücem.
    İlk oyunun gameplay videosunu hatırlayın grafik ve oynanışı izlerken ağzımızın suyu akmıştı ve beklenti yüksekti, oyun çıktı beklenende fazla olunca öve öve bitiremedik ki haketti.
    Bana kalırsa ilk oyundaki histen ve olaylardan çok farklı olacak ikinci oyun.Yeni bir soluk getirecek,benim tahminimce Ellie, Joel ile arası nasıl olacak artık ölecek mi yoksa son sanhedeki yalan yüzünden mi bilmiyorum fakat yalnız kalacak ve bir şekilde annesinin hayatta olduğunu ölmediğini öğrenecek ve annesiyle ilgili bir şeyler arayacak.İkinci fragmanda tarikat üyeleri tarafından bir hamile kadını asıyorlardı(büyük olasılıkla Ellie'nin annesi) ve üçüncü video gameplay videosundaki Ellie'ye "Wolf" diye seslenen,saldıran tarikatla aynı.ikinci oyun Seattle'da geçecek ilk oyunun sonu Jackson'da bitiyordu iki şehrin arasında çok fazla yol var bu yolu gitmesi için gerçekten büyük sebebi olması gerekiyor.Bence ilk oyun kadar bizi etkileyici güzel bir oyun çıkacak.

• İlk oyun çıktığında öğrenciydim, bir an önce oyunu bitireyim de zarar etmeden satayım düşüncesinde olduğum için oldu bittiye gelmişti. O yüzden midir bilmiyorum ama TLoU bana hiç insanların bahsettiği kadar mükemmel oyun gibi gelmedi. Acaba hazır PS4 Pro'da varken ilk oyunu yeniden oynasam mı diye soruyorum kendi kendime. Belki de hikaye yerine oyunu bitirmeye focuslandığım için beni etkilememiş olabilir. Öyle içimi dökeiym dedim. Teşekkürler.
  • bir bakayım ne kadar mükemmelmiş diye başladığınız bir oyun büyük ihtimal beklentiniz altında kalır zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

İlk oyun çıktığında öğrenciydim, bir an önce oyunu bitireyim de zarar etmeden satayım düşüncesinde olduğum için oldu bittiye gelmişti. O yüzden midir bilmiyorum ama TLoU bana hiç insanların bahsettiği kadar mükemmel oyun gibi gelmedi. Acaba hazır PS4 Pro'da varken ilk oyunu yeniden oynasam mı diye soruyorum kendi kendime. Belki de hikaye yerine oyunu bitirmeye focuslandığım için beni etkilememiş olabilir. Öyle içimi dökeiym dedim. Teşekkürler.
    PS3 de ilk oyunu adam akıllı oynadım ve 1 kere bitirdim. PS4 PRO alınca LAST OF US REMASTERED olarak aldım ve GERÇEKÇİ zorluğunda 1 kere daha bitirdim. REMASTERED versiyonu GERÇEKÇİ modunda bitirmeni şiddetle tavsiye ederim.

• Oyunun çıkış tarihi 22 mayıs 2020 olarak dolaşıyor.
    https://gamingintel.com/the-last-of-us-part-2/release-date-rumor-suggests-very-long-wait/

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Mayıs olmasın o da 22 şubat olsun inşaallah

• Gamescom'da büyük ihtimal açıklayacaklar yoksa çok sızıntı oluyor

• Şubat dedikoduları baya yükseldi redditte felan hadi hayırlısı.

• Söylenti: Naughty Dog, Playstation 5 için yeni bir IP geliştiriyor!

Sektörün en başarılı firmalarından biri olan Naughty Dog'un geliştirmiş olduğu bu IP ile ilgili ilk dedikdular da ortaya çıkmaya başladı. 4Chan ve Reddit gibi platformlardan gelen haberlere göre Naughty Dog ve Sony yetkilileri bir süre önce bir araya gelmiş ve bu oyunun geliştirme aşaması hakkında konuşmuş. Yine gelen bilgilere göre oyunun kod adı Stray's Cross olarak belirtilmiş durumda.

Oyunun hikayesinin kıyamet sonrası bir dönemde geçeceği ve Steampunk bir atmosfere sahip olacağı söyleniyor. Firmanın bu oyun ile birlikte ilk defa FPS kamera açısına sahip bir oyun yapacağı da rapor edilmiş. Ayrıca oyunda yetenekli bir bilim kadını ile birlikte haksız bir şekilde hüküm giymiş bir suçlunun hikayesine odaklanacağı söyleniyor. Hikayenin bu ikiliyi bir araya getireceği ve sonrasında yaşanan olaylara tanıklık edeceğimiz belirtilmiş.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

Kaynak: Merlin'in Kazanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 27 Temmuz 2019; 16:53:34 >

• StativeDread kullanıcısına yanıt
    Ps exclusive + FPS olmuyor arkadaş ya umarım öyle bir hataya düşmezler

• Steampunk diyince Dishonored ve Bioshock akla geliyor. Ps2 döneminde Darkwatch vardı oda güzeldi.

Naughty Dog farklı tarza kayması güzel aslında. Yine kıyamet sonrası ve en dikkat çekici kadın karakter. Hikâye de şuan ilgimi çekti. Atmosferik sağlam şeyler ortaya çıkar kesin.

• Bu hafta sonu Manchester Comic-Con'da konuşan yıldız Troy Baker, beklediğimiz şeylerle ilgili bazı haberlerde iştahımızı açmayı başardı. Oyunda Joel'i oynayan oyuncu çok fazla ayrıntıyı paylaşmak konusunda çekingen davranıyordu - ancak projeyle ilgili şunları söyledi:

“Size şunu söyleyebilirim: Bu, Naughty Dog'un şimdiye dek kesin olarak yaptığı en iddialı oyunun elleri.” Diye itiraf etti, bu haftaki Push Square'de yayınlanacak daha büyük bir röportajın parçası olarak . “Mümkün olacağını düşündüğümden çok daha büyük bir oyun.”
    Kaynak:Push Square
    Yabancı forumlarda oyunun mayıs ayına ertelendi gibi dedikodular vardı,çıkış tarihini bilmeden ertelenme ? Ne manyak oyun ya...

• Days Gone çöpünü geride bıraktık çok şükür. LoS: Part II ve Death Stranding çıksa da konsolumuz kaliteli oyun görse.

• çıkış tarihi gamescomda da verilmeyecek galiba paris game week konsferansında kesin verilir artık.
  • Acaba? THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.