Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
15
Favori
20.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan bu yeni kral ne kanı bozuk namussuz bir adammış ya. Ultred götünü keser inş. Tabi ondan önce danlar kesmezse o salak papazlarla fazla yaşamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonlara doğru coştu bölüm. Bizimkinin başı dertten kurtulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 25 Mart 2017; 20:14:27 >
  • Müthiş bölümdü hakikaten, hikaye hiç beklemediğim bir şekil aldı neler olacağını çok merak ediyorum.
  • Harika ve ters köşe yapan bir bölüm oldu, kalitesi çok üst düzey. Gerek oyunculuklarıyla, gerek atmosferi, doğası, şehir ve köylerin kurulumu ile kendinizi gerçekten tarihin içinde hissettiren bir yapım. Gelsin S02E03!
  • Arkadaş bir dizi bu kadar mı güzel olur!

utred köleliğini çok uzatmamaları çok güzel oldu hiç sıkmıyor dizi

ayrıca ilk defa utred kazandı her ne kadar alfred derebeyi tekrar olmak zorunda kalsada eninde sonunda bebbunbergü alacak bence

dizi mükemmel ilerliyor
  • Şu başlığı değiştirir mısınız artık 2.sezonun ortasına geldik millet başladığından bile haberi yok

• Çok akıcı başarılı bir bölümdü, film gibiydi denir ya tam öyle hatta dizinin en iyi bölümü bile olabilir.
  • Çok akıcı bir bölümdü , olayları uzatmadan gösteriyor olmalarını taktir ettim . Dizi böyle çekilir işte dedirtti tabii ki kendi klasmanı için .
  • Bu sezon muhteşem gidiyor aman nazar değmesin

• İzledim ve dizinin en iyi bölümüydü bence. Belgesel kıvamında film izliyorsunuz gibi hissediyor insan. Bence daha fazla izlenmeyi hakediyor. Takibe devam

• Kalite olarak vikingsden oldukça ilerde olduğunu düşünüyorum umarım böyle devam eder

• 3.bölümde işlenen konuları 1 sezonda işleyen diziler var. Yine muazzam bir bölümdü.
  • Nazar degmesin masallah günü yaklasiyoooor

• Çılgın bir bölüm daha... Dizi tüm algıları yıkıp geçti resmen, 3 ve 4. bölümde işlenen konudan GOT yapımcıları 4 sezon çıkarır.
  • Dizi o kadar hızlı gidiyordu.Kardeşini kurtarması bile bana çok geç geldi.(Oysaki başka dizi olsa 4.sezonda anca kurtarırlardı) Böyle dizileri izlemek cidden keyif veriyor film gibi dizi tek kötü yanı 1 hafta beklemek
  • Oooooooooohhhh içimin yağları eridi güzel bölüm oldu

• Bu bölümü izlerken nedense aklıma game of thrones geldi yılın en underrated dizisi olabilir

• Yine çok iyi bölümdü. İzlemesi keyifli gerçekten. Bu dizi daha çok izlenmeyi hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 8 Nisan 2017; 13:38:54 >
  • Yine muazzam bir bölüm. Diziye söylenecek söz bulamıyorum.

Bölüm hakkında

Kjartan'ın sezon finalinde ölmesini beklerken adam 4.bölümde öldü.
  • Bu diziye bu kadar az yorum yapılmış olması ve az izlenmesi , yapımın kalitesine göre hakikaten çok az, tam anlamıyla "underrated". Uzun zamandır bu kadar kaliteli yapım izlememiştim, o günlere çok iyi ışık tutan, izleyiciyi içine çeken, "ulan bu bölüm ne ara bitti?" dedirten bir kurgu ya yönetmen kalitesi var. Ben herşeyden çok memnunum, inşallah çizgisini bozmaz, ki bozacak gibi de görünmüyor.

Bölüm ile ilgili tek göze batan olumsuz yanı ;

Ragnar'ı oynayan karakterin kılıç sanatına çok fazla hakim olmayışı, biraz sırıtıyor açıkçası, ben daha dominant bir yapı bekliyordum

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.