Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
15
Favori
20.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz bir dizi inanılmaz bir bölüm daha umarım bu dizide rome gibi bütçe sıkıntıları yüzünden harcanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi sıradanlaşmaya başladı. Yeni bölümleri merak ettirmiyor artık. Birinci sezonun yarısına kadar çok iyiydi. Sonradan bozuldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

Şu başlığı değiştirir mısınız artık 2.sezonun ortasına geldik millet başladığından bile haberi yok

Bende daha 2. Sezon bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjorn olayi agir fake :D

• İlginç bir bölümdü. Önceki bölümlere göre durağandı ama ilerisi için meraklandıran bir bölüm olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Dizi sıradanlaşmaya başladı. Yeni bölümleri merak ettirmiyor artık. Birinci sezonun yarısına kadar çok iyiydi. Sonradan bozuldu.

Kardeşim hiç alakası yok. 2. sezon gayet iyi gidiyor. Dizi kendinden beklenen aksiyonu, dramı yerinde veriyor. Tabi Vikings gibi dizilerle karşılaştırmayın bu diziyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Dizi sıradanlaşmaya başladı. Yeni bölümleri merak ettirmiyor artık. Birinci sezonun yarısına kadar çok iyiydi. Sonradan bozuldu.

Kardeşim hiç alakası yok. 2. sezon gayet iyi gidiyor. Dizi kendinden beklenen aksiyonu, dramı yerinde veriyor. Tabi Vikings gibi dizilerle karşılaştırmayın bu diziyi

Son bölümlerde dizi biraz açıldı tekrar. Ama bazen entrika ve tuzak uyduracağım diye saçmalayıp basitleşiyor. Uthred'in abartılı saçmalıkları da oluyor arada.

Bir ara kısır döngüye girmişti.

1- Uthred'e tuzak kurarlar.
    2- Uthred önüne gelen kıza aşık olur.
    3- Uthred tuzaktan nasıl kurtulacağını düşünür.
    4- Uthred intikamını alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Nisan 2017; 12:13:24 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet o konuda haklısın ama seyri baltalamıyor. Zaten 8 bölüm olduğu için onu fazla kafaya takmaya gerek yok. Üst klasman bir dizi değil ama basit de değil. Bazı bölümleri çok etkileyici. Mesela 2. sezon 3. bölümü çok beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 15 Nisan 2017; 14:39:37 >
  • Dizi çok iyi abi be helal olsun adamlara bekledikleri ilgiyi görmemelerine rağmen çok iyi bi dizi yapıyorlar

• Beyler dizi harika değil mi ya sizce de
  • Başlanır mı

• Kjartan olayı bittiği için dizide time skip olması çokta anormal değil. Bu geçen 3 yılda barış hakim olduğu için flashback sahneleri de büyük ihtimalle olmayacaktır.

Uhtred'e oyun oynanıyor. Sihtric durumu anlattıktan sonra Uhtred olayı lehine çevirecektir.

@mavilcwaikikiposeti Başlanır.
  • Dizi güzel gidiyor hiç bir sıkıntı yok sadece uhtred makyajı dışında, özellikle göz bölgesine yapılan makyaj çok abartıldı.
  • 4 günde 1.sezonu devirdim. şu anlık iyi gidiyor, umarım çizgiyi bozmadan ilerler.

• Dizi biraz kopuk ilerliyor ve doyurmayan bir şeyler var onu çözemedim. Çok çabuk zaman atlaması yapılıyor, konudan konuya atlıyor. Uthred'in neler yapacağı belli değil.

Adam ben Dan'ım diyor ama Dan kesip duruyor. Hadi bunu geçtim, Dan'lar hala bu adama saygı duyuyor. Adam kendini yetiştirenlere ihanet edip (1. sezonun sonu), Alfred'le beraber kardeşinin ordularını mağlup ediyor, Alfred tarafından Brida'yla beraber senelerce esir tutuluyor ve Ragnar buna hala saygı duyuyor, hiçbir şey olmamış gibi kardeşim tatavaları falan yapıyor. Anlamadım ben bu işi. Senaryo senaryo değil bence.
  • Yorumlarınız bayağı iyi. Dizi arayışındaydım başlıyorum.

• ulan alfred sinir ettin kendine herkesi
  • 2x6

Vay arkadaş ne bölüm çekmiş adamlar, soluksuz izledim. Kelimeler ile tarif edilebilecek gibi değil muhteşemdi.
    Hele o son birkaç dk da verdikleri gerilim çok fenaydı, özellikle kuzeylilerin bağırışlarından gittikçe yaklaşıyor olmalarını resmen hissettirmişler, diğer bir yandan yaratılan kargaşa, kadınların kaçmaya çalışması gerilimi katlamış, sahneler yüksek bütçeli filmlerden fırlamış gibiydi.

• Bu hareketli kamerayı son (got) piçlerin savaşında kullanmışlardı burda savaş olmasada o gerilimi adım adım yaşadık. Dizi alfred dışında güzel işliyor gerçi alfred ikna olsa anlatılacak pek birşey kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.