Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

The Killing | AMC (Suç-Dram)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
497
Cevap
8
Favori
16.720
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6356 Mesaj
      09 Ekim 2014 21:15:59
      Son sezonu dün bitirdim, olmamış son sezon kesinlikle. Sıralama yapacak olursam 1=2>2>4 olur. Dizi eski kanalında çekilmediğinden mi yoksa netflix çektiği için mi böyle kötü olmuş anlamadım.

Bir de bizim bildiğimiz Linden başkan gelip ona baskı yapmasına rağmen olayın ucu kendisine dokunsa da olayın üstüne gider o kızları Skinner'in öldürdüğünü anlatır, kendisinin de onun katili olduğunu itiraf ederdi. Başkan şunu yap diyecek Linden'a ters gelmesine rağmen Linden
      kendi bildiğini yalnız kalsa da yapmayacak. Cidden saçmalamışlar burada, hele sonunda artık ikisini sevgili yapmaları ayrı bir komedi.
      |
      |

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      25 Ekim 2014 05:04:25
      3. sezon şimdi bitti ilk 2 sezonun bende bıraktığı etkiyi bırakmasada yine de gönlümü almayı başardı.Özellikle
      son 2 bölümü bu etkide büyük pay sahibi onun dışında hapishanede geçen muhabbetleri başarılı bulmadım.Ray Seward karakteri çok kusurlu işlenmiş geldi bana polis memurlarına bir şey demiyorum gayet başarılılardı.lyric karakteri ise tek kelimeyle berbat :D çok uyuz oldum o kıza.hikayeye gelirsek önceki hikayedeki etkiyi bırakmadı yani the killing standartlarına göre bir tık aşağıdaydı ama emsallerine göre çok çok iyi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      640 Mesaj
      10 Mart 2015 02:22:39
      the killing'in gün gün ilerlemesi bana 24'ün saat saat ilerlemesini anımsattı hem bu yönden hemde katil kim? sorusunu çok güzel anlatması yönünden bence çok güzel bir dizi.
      |
      |

• Yarbay
      2796 Mesaj
      25 Nisan 2015 10:15:02
      Hort hort günaydın arkadaşlar. Bu ara bpşluktayım dizinin Forbrydelsen yani aslına başlayacağım. Burda bi yere kadar aynı gidiyolar demişler. US versiyonunu izlemeye gerek varmı orjinalinden sonra onu merak ettim ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      276 Mesaj
      10 Mayıs 2015 16:20:41
      arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlattım ama merak ettim geçen çarşamba tv2de bu filmi gördüm film sahnesinde yeşil ışıkta bir duvar gösteriyodu ve bir kıza işkence yapılıyordu kız yapma falan diyodu ve abla diye sesleniyodu acaba hangi bölüm bileniniz var mı? tv2 kanalini aradim malesef hangi bölüm olduğunu bilmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazyboy2099 -- 10 Mayıs 2015; 16:34:09 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      873 Mesaj
      18 Mayıs 2015 20:21:15
      Arkadaşlar bende bir soru soruyorum şu ara izleyecek düzgün bir birşey bulamıyorum bu dizinin Türk versiyonu Cinayet dizisini 5 bölüm izlemiştim şimdi Danimarka orjinal versiyonamı başlasam yoksa Us versiyonumu izlesem hangisini tavsiye edersiniz.

• Yarbay
      5901 Mesaj
      04 Haziran 2015 02:15:48
      şuan 3.sezon 8. bölümde.
      tv2de
      |
      |

i5 4460 || H81M S2PV || 8GB Corsair Vengeance DDR3 1600 C9 || SU650 _ WD10EZEX _ ST1000DM003 || Sapphire 5850 TOXIC|| Seasonic M12II-620
      Skystar 2.8A || XClio Nighthawk || HP 2310ei || Gigabyte M6900 & Inca 274qu || 40c6000 & Goldmaster HD 1045 & Digiturk 7103HD || Ixus 220HS || J200F
    • Yüzbaşı
      750 Mesaj
      31 Temmuz 2015 13:08:40
      çok özledim diziyi keşke devam etse çok güzel diziydi o puslu havası bile yeter sadece

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      31 Ağustos 2015 04:19:46
      quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

Arkadaşlar bende bir soru soruyorum şu ara izleyecek düzgün bir birşey bulamıyorum bu dizinin Türk versiyonu Cinayet dizisini 5 bölüm izlemiştim şimdi Danimarka orjinal versiyonamı başlasam yoksa Us versiyonumu izlesem hangisini tavsiye edersiniz.

Orjinal yapimin biraz sıkıcı oldugunu soyluyorlar.Bunun yaninda us versiyonu çok güçlü yani para için yapılan dandik uyarlamalardan değil.ben senin yerinde olsam us versiyonu izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      987 Mesaj
      07 Ağustos 2016 14:30:59
      quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

çok özledim diziyi keşke devam etse çok güzel diziydi o puslu havası bile yeter sadece

Iptal mi edildi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1422 Mesaj
      07 Ağustos 2016 15:54:33
      Her bölüm farklı konu mu yoksa 1 sezon boyunca tek bi konu üzerinden mi gidiliyor? Eğer tüm sezon boyunca aynı hikayeye odaklanıyorsa izlerim fakat ayrı ayrı bölümler bana kopuk geldiği için izleyemiyorum. Bi aydınlatında başlayalım diziye

|
      |

• Yarbay
      6356 Mesaj
      07 Ağustos 2016 16:07:01
      İlk iki sezon aynı konu, 3 ve 4. sezon farklı konular, ilk iki sezon gayet iyi.

|
      |

• Yarbay
      2222 Mesaj
      18 Ekim 2016 18:02:39
      Arkadaşlar breaking badi 4. cü kez bitirdim .
      Bu dizi kesermi bizi.

|
      |

• Binbaşı
      1813 Mesaj
      04 Aralık 2016 09:42:13
      İlk 2 sezonunu 4,5 kere izlemişliğim var 3. Sezonu yarım yamalak izledim sarmadı, 4 ü hiç izlemedim. İlk 2 sezon efsanedir! breaking bad ve the killing bu dizileri senede 1 kez tekrar izlemeden edemiyorum resmen.

• Binbaşı
      1821 Mesaj
      04 Aralık 2016 17:22:59

Polisiye alaninda efsane dizilerden
      Bana polisiye oneri isteyen butun arkadaslarima the killingi oneriyorum
      Gercekten super bu arada 4. Sezonh var miydi ya hatirlayamadim

Sanieim 4 u izlemedim ben 4 un konusu neydi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red alert2 -- 4 Aralık 2016; 17:25:11 >
      |
      |
      Nathan_Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1813 Mesaj
      05 Aralık 2016 01:54:44
      quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

Polisiye alaninda efsane dizilerden
      Bana polisiye oneri isteyen butun arkadaslarima the killingi oneriyorum
      Gercekten super bu arada 4. Sezonh var miydi ya hatirlayamadim

Sanieim 4 u izlemedim ben 4 un konusu neydi hocam?

3. sezon linden ın eski picasso kid soruşturmasıyla geçiyordu hatırladığım kadarıyla 4 ü hiç izlemedim.
      Bu arada bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim ilk 2 sezon sadece bir cinayetle ilgili geçiyor yani 3 ve 4. sezonu izlemenize gerek yok ben öyle yaptım çünkü 3. sezonu pek beğenmedim ama ilk 2. sezon için kesin olarak izlenmesi gereken bir dizi.

• Binbaşı
      1821 Mesaj
      05 Aralık 2016 02:18:32

Eyv hocam

Aynen ilk 2 sezon efsane

|
      |
      Nathan_Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2617 Mesaj
      03 Eylül 2017 03:57:44
      Hort yapayım True detective üzerine çok iyi gidiyor yanımda not defterim bende not almaya başladım gördükleri mi. Xd

|
      |

Reklamlar
Paykasa
son dakika
web tasarım
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.