Şimdi Ara

The Hunter™ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
4
Favori
99.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam haleettim..bu aralar bu oyunu oynayan yok heralde
  • ben oynuyorum da online işi ne alaka anlamadım. Birde sadece 1 silah var ve sadece 1 tür hayvan vurabiliyoruz offline olanı oynarım daha iyi
  • Martın son yarısında gekecek avlak yeri ve hayvan açıklandı. Hemneldalen-İskandinavya. Hayvan fikri ise çok yaratıcı. Boz Ayı. Zaten Kara Amerikan ayısı vardı bir de bunu koymuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayvanlar iyi tamam güzelde silah,lisans alamıyoruz ki her şey mi para bu dünyada
  • Arada girip kafa dağıtmak için birebir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\LocalLow ya da "C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming" içerisinde "TheHunterSettings_local.cfg" adını "TheHunterSettings_live.cfg" olarak değiştir.

Bunu yaptiktan sonra oyuna giriyor ama benim degistirdigimin altina kendisi yeni bir dosya olusturuyor eski halindekinin aynisini. Oyun acilirken ayarladigim gibi olmuyor ne tam ekran oluyor nede ayarladigim ayarlarda aciliyor bunu nasil duzeltebilirim ?
  • Behzat da benim nickim.
  • Multiplayer co-op geldi.

• oyun battı site yenilendiğinden beri sıkıntı var oyuna giremiyorum.
  • arkadaşlar ben oyunun sitesine giriyorum (oyunu felan indirdm) go hunting e de basıyorum aa sonra şöyle bir yaı çıkıyor

To start another game, close this window and click the HUNT NOW button again.

Was there a connection issue?

Having problems connecting to your friends in multiplayer? There can be many causes for this and not everything may be directly related to the game itself. Check out the connection issues section in the troubleshooting guide for more information.

Need more info on game features?

Can't find your prey? Stuck on how to use a specific piece of equipment? Wondering which hunting reserve might suit you best? Check out theHunter WIKI for more information. the WIKI is created and managed by the community, and if you can't find an answer to your question there, feel free to ask in the forum

Having other technical problems?

Was there a problem starting the game? Did you get some weird error message? Head on over to the troubleshooting guide, and if you can't find the answer to your problem, send a message to our support

Buying store items while playing!

If new items are bought in the store while playing you will need to restart the game for the new items to work correctly.

sonrada bekliyorum ama oyun gelmiyor

• Eskiden oyunun 2012 sürümünü indirmiştim şimdi aklıma geldi indiriyim dedim 2013 sürümü gelmiş fakat bunda hiç bişe vuramıyorum domuz kuş.. geyik bulmadım ama bakıcaz bide sitede görevler falan var o görevleri yapınca sana para veriyo o paraylada siteden lisas satın ala biliyorsun ama bu oyunun bi hilesi falan yokmu yahu illa paramı vercez
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar ilk mesajdaki tavsiyeler çok güzel olmuş ama 1-2 sorum var.
    1- Sadece geyik mi var oyunda?
    2- koskoca adayı sadece yürüyerekmi geçiyoruz? adanın diğer ucuna gitmek çok uzun sürmüyor mu?

Cok uzun sürüyor ve yanlızca geyik yok tavuskusu falan da gördüm ben
  • bende online olmayan 2012 versiyonu kasma yapıyor nedense. oyunun sitesinden indirdiğim versiyonda bi sorun yok neden acaba.
  • mesajım bulunsun...
  • Ya beyler Bişey sorucam ben oyuna site üzerinden giremiyorum 'Done hunting for now?' diyo ama girmiyo oyuna view hunt statics die bişi geliyo ona basıncada istatistiklere giriyo başka tuş da yok oyuna nasıl giriş yapıcam acill yardım edermisiniz
  • Ya beyler Bişey sorucam ben oyuna site üzerinden giremiyorum 'Done hunting for now?' diyo ama girmiyo oyuna view hunt statics die bişi geliyo ona basıncada istatistiklere giriyo başka tuş da yok oyuna nasıl giriş yapıcam acill yardım edermisiniz
  • ABD Louisiana eyaletinden esinlenilmiş bataklık rezervi ve yeşilbaş ördek geleceği açıklandı.

• Eskiden severdim de bir süre sonra hep aynı hayvanlar sıkmaya başlası. Bende internetten online'sini indirdim. Reklamlara basarak biraz para kazanıp
    şu büyük geyikler var ya. Onlardan aldım. Bir çeşit silah vardı. O silahta o geyikleri öldüremiyormuş. Bir tane buldum hayvandan. Aynı hayvanı kovalayıp kovalayıp ateş attım. Öldüremedim Sonra alt+f4
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.