Şimdi Ara

The Hunter™ (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
4
Favori
99.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de üyeyim eklemek isteyen olursa nickim raiddx.
  • Arkadaşlar 3 yıldır oynuyorum bir konuda yardıma ihtiyacım var.12 GA Blaser F3 Game O/U Shotgun (Custom Grade V) diye bir silah var,The hunter magzada satılmıyor.parekende satan sitelerde satılıyormuş bir türlü bulamadım konuyu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pehleeone

Arkadaşlar 3 yıldır oynuyorum bir konuda yardıma ihtiyacım var.12 GA Blaser F3 Game O/U Shotgun (Custom Grade V) diye bir silah var,The hunter magzada satılmıyor.parekende satan sitelerde satılıyormuş bir türlü bulamadım konuyu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorun

Amazon.de den The Hunter 2014 kutulu alacaksın. Bu arada oyuna tavşan eklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun steam'e geldi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Oyun steam'e geldi sanırım

Bende indirdim the hunter . Steamden .
    8 oyuncu ile oynayinca guzel oluyor ama bir hayvan bulana kadar baya zaman geciyor ya :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

8 oyuncu ile oynayinca guzel oluyor ama bir hayvan bulana kadar baya zaman geciyor ya :/

İşte orada sabır devreye giriyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

İşte orada sabır devreye giriyor

Oyun parasi denilen bir mantik yok ya :/ hep reklam veya gercek para

reklamlarada guvenemiyorum :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatımda oynadığım en anlamsız oyundu.. 3-4 saat boş boş gezdim, 1-2 hayvan vurdum sonra ne yapıyorum ben deyip çıktım
  • Basic Membership denen olay için 9.99 dolar yükledim fakat bunu nereye harcıyacağımı bilmiyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Basic Membership denen olay için 9.99 dolar yükledim fakat bunu nereye harcıyacağımı bilmiyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi ?

Membership alacaksın.
    En aşağı membership 14.99$ ama.

• Nickname ve avatar kısmında nickname giriyorum not available diye uyarı veriyor ne yapmak lazım ne yazdıysam kabul etmedi.
  • kardeş sıkıntın ney yardımcı olayım
  • Oyunu steam'dan indirdim ama oyunda silah ve avlanacak hayvan çok kısıtlı bunun için lisans hilesi gibi birşey var mı ? yada hangi sürümünde kısıtlama yok ( Eski yeni fark etmez )
  • lisansli arkadaşlar varsa beraber avlanalım
  • selam arkadaşlar Predator_12 benim gelen olursa bekleriz oyun gerceğin aynısı sanal zeka tamamen nerdeyse gerçekle aynı 6gb lik grafiğiylede tek kelimeyle mükemmel nekadar ekran kartınız iii grafik okadar ii iii oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc_xx -- 12 Aralık 2014; 14:39:47 >
  • Arkadaşlar the hunter da nasıl em ve lisans alıcaz yardımcı olur musunuz mobil ödeme ile denedim olmadı
  • Oyunun kendi sitesinden visa veya kredi kartı ile alabilirsin. Eğer steamdan oynuyorsan ordaki üyelik paketlerinede göz at

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanguru eklendi

• Türkiye sayfası olmaması çok kötü aslında aynı nick ile beni oyunda bulabilirsiniz.
  • ücretsiz oyun die yükledim fakat ne geyik nede her hangi bir haywan vurabiliyorum lisansa ihtiyacın var diyip duruyor ? hiç bir haywan vuramıyormuyuz??
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.