Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black milk

vala bence bu oyun kısa ömürlü bir oyun. ada bir yerden sonra küçük geliyor ve oyun kendini hep tekrar ediyor. hele yamyamları öldürmenin kısa yolunu bulduktan sonra onlarla baş etmekte çocuk oyuncağı ayrıca oyunda bir sürü bug var ve optimizasyonuda iyi değil. açıkçası ben oyunu almayı düşünenlere tavsiye etmem oyunu kısa sürede tüketebiliyorsunuz bunu alacağınıza H1Z1 'e bir bakmanızı tavsiye ederim.

Ben tam aksini düşünüyorum, geleceği var. Son bir kaç ayda epey ilerleme kaydetti ama hala Beta bile olamadı. Benim asıl endişem ise bu oyunun hiç bir zaman tamamlanamayacağı. Yanlış duymadıysam 2 kişi tarafından geliştirilen bir oyun, kick starter projesi falan olsaydı şimdiye elli defa bitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Orijinalden alıntı: black milk

vala bence bu oyun kısa ömürlü bir oyun. ada bir yerden sonra küçük geliyor ve oyun kendini hep tekrar ediyor. hele yamyamları öldürmenin kısa yolunu bulduktan sonra onlarla baş etmekte çocuk oyuncağı ayrıca oyunda bir sürü bug var ve optimizasyonuda iyi değil. açıkçası ben oyunu almayı düşünenlere tavsiye etmem oyunu kısa sürede tüketebiliyorsunuz bunu alacağınıza H1Z1 'e bir bakmanızı tavsiye ederim.

Ben tam aksini düşünüyorum, geleceği var. Son bir kaç ayda epey ilerleme kaydetti ama hala Beta bile olamadı. Benim asıl endişem ise bu oyunun hiç bir zaman tamamlanamayacağı. Yanlış duymadıysam 2 kişi tarafından geliştirilen bir oyun, kick starter projesi falan olsaydı şimdiye elli defa bitmişti.

Bende 2 kişi tarafından yapılıyo diye biliyorum.

Oyundan beklentim oldukça yüksek ilk versiyonunu hatırlıyorum kayıttın bile olmadığı zamanları.Çok geliştirdi kendini oyun.Alıcaklar hiç zaman kaybetmeden alsınlar.Her 2-3 ayda bir girer şöyle bir bakınır biraz oynar çıkarım.Yavaş ama iyi ilerliyo umarım bu şekilde 2-3 yıl daha devam eder.Oyun bitince alırım gibisinden düşünmeyin.Adamlara para gitsin.Ne kadar çok para o kadar iyi oyun.

• arkadaşlar coop korsan oynamak istiyorum ama yüklediğin versionda sadece single oynayabiliyorm tek başına zor oluor yardımcı olacak varmı.
  • İncelemem okursanız sevinirim.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198075435462/recommended/242760/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 23 Ağustos 2015; 0:56:18 >
  • Arkadaşlar oyun genel anlam da güzel hala alpha da olduğu için ufak tefek kusurları oluyor bunu da belirli aralıklarla getirdikleri güncellemelerle düzeltiyorlar ilk çıktığı zamanı hatırladım alphanın önde bayrak sallayanıydı yavaş yavaş gelen güncellemeler le konu yani senaryo açısından ek taviyeler yapmaya başladılar bu iyi bir şey daha da ilgimi arttırdı ayrıca bundan önce mağara da yaşayan örümcek ve ahtapot denilen mutant larda gün yüzüne çıkıyor her ne kadar yavaş gibi görünse de sizi gafil avlayabiliyorlar hele o örümcek yok mu ani bir atlayışla dibinize kadar gelebiliyor demedi demeyin molotof yalan bomba yada dinamit bunların ilaçı diplerine fırlatırsanız 3 dinamit yada bombayla gidiyorlar daha sonra bulduğumuz incil,haç,resimler,dergiler var bunlar biraz biraz ana senaryo ile bağdaştırılacaktır nasıl bir senaryo çıkacak merak ediyorum gerçekten epik bir sonla bitecek oyun oyunda dediğim gibi incil,haç,dergi vb. Şeyler buluyoruz bunun yanı sıra kamp çadırları tekne daha doğrusu bir yelkenli mevcut yelkenliğe çıkmadan hemen arkada bir mezarlık eklemişler orda yelkenlinin resmi var altın da 1982 yazıyor demek ki burası bilinen bir yer öyle ya yelkenli,kamp çadırları walkman dergiler vb. Şeyler buluyoruz demek ki bu ada da gezmiş ayak basmış ilk insan siz değilsiniz o belli oyunda kaç yılında geçiyoruz bilmiyorum ama günümüz baz alındığında teknede bulduğumuz o 1982 yazan yelkenli fotosunu karşılaştırdığımız da adaya bayadır normal insanın inmediği belli aklıma şu soru geldi acaba bu yerliler kamp çadırlarında yaşayan teknede yaşayan kişilermiydi uzun zaman ada da kaldıkları için kişilikleri mi değişmişti hayır bunu çürüten delili bulacağız yine 80 lere ayit bir foto ispatlıyor foto da örümcek o 4 ayaklı dişinin fotosu var şipşak makinesinden çıkmış bir foto demek ki bu ada da olan şey daha eski eski eski de bu adamlar daha önce buraya demir atıklarına göre burası biliniyor demek ki ..... Oyunda walkman var kasetle virleştirince müzik çalıyor lisanslı müzikler değil o yüzden 80 den meşhur birilerinin sesini duymqyı beklemeyin müzikler 80lerin müziklerinin tınısıyla yapılmış duyar duymaz çakozluyorsunuz durumu tabi o dönemi yaşayanlar bilir.... Oyundan şunu anlıyoruz ki 80 lerde bir dönem insanların geldiğini acaba o insanlara ne oldu hepsi mi öldü ileride senaryo gelişirse bir insan ile karşılaşıcakmıyız benim teorilerim çöpü mü boylıyacak görücez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyuna uzun süredir girmemiştim (hiç değilse 8-9 ay var girmediğim) pc yi satmış olduğumdan. Dün yükledim baya değişikler var ama insan sıkılıyor biraz hem bayadır takip etmiyorum diye ne var ne yok bilemedim, grafikler düzelmiş galiba, hangi aktiviteleri yapabilirim oyunda, önerisi olan var mı ? Ev yap, mutant öldür insanı sıkıyor bir süre sonra. grafikler mediumda.

The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavadovich928 -- 22 Ağustos 2015; 18:02:05 >

• Merhabalar, benim sorunum oyunu vegan modda açtığımda survival book rusça kalan oyun İngilizce oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Lütfen cevaplayın. oyunun tamamının İngilizce olup kitabın rusça olması beni deli ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.ozkan

sakın oynamayın ne berbat bi oyun arkadaş o mutantların ben enson 7 sene önce korku filmi izledim ilk defada böle korkunç bi oyun oynadım gerçi oynayamadım
    korkusu olan oynamasın

hocam ana menüde vegane yazınca canavarsız oyun oluyor
  • gunler oyunu aldığımdan beridir 14 gündür hayattayim evet son guncelleme ile buglar giderildi şimdi küçük 1 2 tiyom var öncelikle ağaç ev yapımı gayet korumalı bir kale gibi neden çünkü yamyamlar yukarı gelemiyor (asagidaysaniz sizinde yukarı cikmaniza izin vermezler aman dikkat ona) geceleri ateş yakmanizi tavsiye etmem yamyamlarin dikkatini çekiyor molotof ve flaregun gayet sağlam silahlar kullanın ve sandıklar yenileniyor haberiniz olsun (Bavullari kastettim) evet şimdi mutantlara gelelim 3 adet mutant var çok bacak malesef olumsuz gibi birsey 5 molotof ve +80 balta derbesinden sonra yinede ölmedi çok kol dikkat edin baya yıkıcı duvarlari yikabiliyor 2 tane bomba attim paramparça oldu son tur mutant hakkinda bir bilgim yok rastlamadim
    Iyi oyunlar

• Isterseniz detayli bir içerik ve tiyo konusu açabilirim

• Şöyle geniş incelememi bırakayım, okursanız sevinirim.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198075435462/recommended/242760/
  • Arkadaşımla bu oyunu almayı düşünüyoruz sizce alınır mı? Yani hiç takip etmedim yeni gördüm oyunu, daha önce arkadaşa dayz aldırmıştım pişman olmuştuk. Bu oyunda öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşımla bu oyunu almayı düşünüyoruz sizce alınır mı? Yani hiç takip etmedim yeni gördüm oyunu, daha önce arkadaşa dayz aldırmıştım pişman olmuştuk. Bu oyunda öyle mi?

Oyun yarım kalmaz ve güncelleme hızı artarsa güzel oyun olacak kesinlikle. Şimdi alpha'da olmasından dolayı yapılabilecek şeyler kısıtlı, bu haliyle tabi ki bir süre sonra sıradanlaşıyor oyun ve sıkılıyorsunuz.
  • Çocuğu bulan var mı? Tavaf ettim tüm adayı ve mağaraları tık yok
  • Oyunu aldık bakalım umarım iyi çıkar.
  • son durum nedir, alınır mı bu oyun?

long darkı aldım 2hafta sonra falan iade ettim steam saolsun kabul etti
    erken erişimlerde iade için süre sınırı var mı?
  • beyler ekran kartım gt630m var açarmı bu oyunu steamdan almayı düşünüyorumda
  • Birader bu nedir? Hala net bir çıkış tarihi yok sanırım. Ben artık ciddi ciddi bu oyunun hiç çıkmayacağını düşünmeye başladım =)
  • Birlikte oynamak isteyenler steam ϟϟSchutzstaffelϟϟ ekleyin.
  • 30 günden sonra adada herkes size abi muamelesi çekmeye başlıyor. gelene geçene geçiriyorsunuz çok rahat. açıkçası odun toplamak dışında şu an pek bir şey yapmıyorum. oyunu ilk çıktığında almıştım. sanırım dünyanın en uzun alpha statüsünde kalan oyunu olacak.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.