Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben biraz ironi yaptım mesajda ama son bölümde gözüken o yönde dediğim gibi ara flashpointde ne yaptığını gösterirler. Büyük ihtimal bir dahaki sezonda Wally'e odaklanacaklar.
  • barry siz flash olmaz, geri getirirler bir şekilde. sonuçta wally ve jay i de kurtardılar speedforcetan. şu gyps nin dünyasında bir speedster vardı o geçer barry nin yerine speedforce a muhtemelen
  • Çok başarısız bir sezonun berbat bir sezon finali.

Hız tanrısı Savitar tabanca ile vurularak ölüyor. Sezon 1 Barry bile kurşunu boynunda hissedip kurtulmuştu. Ondan kat kat hızlı Savitar'ın böyle ölmesi saçmalık. Black Flash de 3 saniyede harcandı. Seneye speedster bir villain yok, diziyi kapatıp gitsinler artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt

flashpoint paradox u izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

flashpoint paradox u izle

Hepsini izledim ve okudum, o harika hikaye ile dizide işleneni bir mi tutuyorsun ? Benzemiyor bile.

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Alakası yok sahne aynı diye söyledim

• Leş
  • Bu sezon diziyi hiç izlemeseydimde olurmuş. Zaten açık açık söyleyeyim, sezon boyunca iris i gördüğüm anda sahneyi geçtim.
  • Flash ı bıraktım an itibariyle 3 sezon iyi dayandık

Bütün karakterleri harcadılar çöp ettiler

Dizide sevdiğim iki karakter Joe ile Hr oldu onların da oyunculukları sayesinde

Bu kadar potansiyelli bi karakter anca bu kadar çöp edilebilir kezban iris tıpkı kezban felicity gibi bıraktırdı diziyi bana artık

• Grant diziden ayrıldı mı?

• Dizi sonunu , Lord of the Rings'in sonuna bağladılar resmen. Onlar da gemiye binip dinlenmeye gidiyorlardı, Barry de hız gücü ile gitti.
  • şu diziyi cnbc-e yayınlarken haftada 2 yada 3 kere izleyebiliyordum... şimdi sadece 1 kere bile zar zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Dizi sonunu , Lord of the Rings'in sonuna bağladılar resmen. Onlar da gemiye binip dinlenmeye gidiyorlardı, Barry de hız gücü ile gitti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Thinker'ın (DeVoe) 4.Sezon ana düşmanı olacağı onaylandı.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

• böyle sıkıcı bir sezon olamazdı o flash comiclerinin alayını takip ederim o derece flash hayranıyım (comic booka göre gitmiyor bu arada)en azından zoom daha iyidi nebileyim reverse flash ilk sezonda daha iyidi. onu bunu geçtim iris tarafından öldürülmesi çok saçma adama göre herşey slowmotion özellikle savaştayken kurşunu duyar arkasına döner gülüm nabion sen diyip kurşunu yakalardı nebileyim başka birşey yapardı. o speed forca gidişi ne abi tanrılar kurban istiyor moduna getirdiler. onu geçtim zaten flash eobard thawnenın yarattığı alternatif evrende yaşıyor (annesini öldürmeseydi herşey günlük gülüstanlıktı) bırakta annesini kurtarsın geleceği değiştirsin. özellikle reverse flash zaten flashın arc enemysi adam sadece bir kaç bölüm oynayabildi. herneyse bu kadar yazmayacaktımda sezon finalı vasat olarak bittiği için yazdım keşke 2ci sezon kalitesini yakalayabilselerdi diyordum vay arkadaş hunter zolomona bak neler yapıyor adam gibi villianlığın hakkını veriyor mesela şu sahne injustice 2 ye aithttps://www.youtube.com/watch?v=92eQgQ65WBQ yemin ediyorum CW nin 3 sezondur adam gibi yapamadığı reverse flash vs flash sahnesini bu kadar kaliteli çek(e)medi.

• Sezon finaline 3 bölüm kaldı izliyorum.

O kadar saçma mantık hataları var ki, çıldırmamak elde değil.

Bu senaristler, esrar mı çekiyor yazarken anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Sezon finaline 3 bölüm kaldı izliyorum.

O kadar saçma mantık hataları var ki, çıldırmamak elde değil.

Bu senaristler, esrar mı çekiyor yazarken anlamıyorum

Bu sezona hic baslamadim çünkü aşırı sacmaladilar. Gelecek sezon toparlarlarsa yeniden başlamayi Düşünürüm

• En son şu bölümde kaldım ama hangi bölüm olduğunu bilmiyorum

En son Barry'nin annesini öldüren profesör kendi zamanına gidecekken barry son anda onu durdurdu ve kavgaya başladılar.Sonra iris'in nişanlısı dedektif intihar edince profesör yok olmuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuralları Çiğneyen Adam K kullanıcısına yanıt
    Tarif ettiğiniz bölüm 1. Sezon finali bölümü

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.