Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Godspeed'i 1 bölümde harcadılar. Umarım bu sezonun veya sonrakinin kötüsü olur da doğru düzgün bölümler izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 18 Nisan 2019; 14:3:59 >
  • godspeed veya rf farketmez önümüzdeki sezon asıl kötü olması. nasıl olsa iris pıçaklayarak sonunu getirir speedster ın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

5x18

Godspeed'i 1 bölümde harcadılar. Umarım bu sezonun veya sonrakinin kötüsü olur da doğru düzgün bölümler izleriz.

Godspeed mi geldi diziye? Onun kadar vasıfsız birine bir bölüm bile fazla. Ne sezon kötüsü, ne düzgün bölümü? Kostümüne baktım şimdi, komik saçma bir şey. Yapmayın şöyle şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: GREAT EMPEROR

Godspeed mi geldi diziye? Onun kadar vasıfsız birine bir bölüm bile fazla. Ne sezon kötüsü, ne düzgün bölümü? Kostümüne baktım şimdi, komik saçma bir şey. Yapmayın şöyle şeyler.

Alıntıları Göster

Godspeed abartıldığı kadar iyi değil biliyorum. Barry'den biraz daha hızlı sadece. Çizgi romanda da kötü değil sonra Wally'le takılıp takıma katılıyor ama diziyi biliyorsunuz. Her şeyi değiştirmeye çok meraklılar. Hikayesini daha farklı anlatabilirler.

• Zaman çizgisi yine değişti 2024'de kaybolacakken 2019'da kaybolacak. Yeni sezonda bunu görücez. Acaba son sezon mu olur?
  • Nihayet villain yine bir speedster olacak...Son 2 sezon kabus gibiydi..
  • sezon 2 den sonrası leş gibiydi ya keşke yeni sezon çekilmese şov iptal olsa ne sevinirim. benim fanatiklik olarak tuttuğum karakterin bu kadar içine edilmesi kaldırılamayacak birşey.
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Biraz açabilir misin? Yeni sezonda mı speedster bir villian göreceğiz?

Sadece diziyi takip eden biriyim de, çizgi romana dair pek bir bilgim yok :)
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Hocam
    reverse flash
    boşuna çıkmadı.Ben öyle tahmin ediyorum en azından..

• 6.sezon fragmanı altyazılı

• arkadaşlar biri beni ayıktırsın, şimdi; bu thawyne dingili zamanda yok olmamışmıydı?
    Bunun büyük dedesi yani, irisin eski sevgilisi kendisini vurup bu işi kökten çözmüştü değil mi? Peki nasıl oluyorda thawyne tekrar ortaya çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. Sezonu bitirmek üzereyim. Dizi resmen aynı laflar aynı kelimelerle dönüp duruyor. Her bölümde herkes birbirinden özür diliyor ve o senin hatan değil benim hatam sohbeti minimum 30 dk. Her bölüm mü olur bu nasıl bu kadar olabilir artık 5 dakikaya biri birinden özür diler diyorum 5 dakika sonra kesin biri ben hatalıydım tribine giriyor bi başladık diye izliyoruz bakalım ne zaman kurtulucaz

• yok mu devam eden ?

ortak bölümlerde smallville'den clark(tom welling) ve lois de olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yok mu devam eden ?

ortak bölümlerde smallville'den clark(tom welling) ve lois de olacakmış.
    smallville evreni geliyorsa izlerim o bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

smallville evreni geliyorsa izlerim o bölümü

Alıntıları Göster
    + kevin conroy da bruce Wayne olacakmış.

bu sene bu bölümlerle dizilerin rezaletini toparlayacaklar herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

+ kevin conroy da bruce Wayne olacakmış.

bu sene bu bölümlerle dizilerin rezaletini toparlayacaklar herhalde.

Alıntıları Göster
    + olarak okuduguma göre Tom Ellis Lucifer rolüyle kadroya girmiş.
  • 6x2'de geçen şu diyalog beni perişan etti.

Iris, Barry'i telefonla arar.

Iris: Esparanza karakolda, insanları öldürecek.
    Barry: Tamam hemen oraya gidiyorum.
    Iris: Hayır Barry, daha iyileşmedin.

Be güzel insan, o zaman neden yaralı adamı arayıp durumu haber veriyorsun? Barry'nin "He tamam siz halledin benim halim yok." demesini mi bekliyorsun? Ne saçma kurgu bunlar ya.

Tez vakitte final yapıp bu işkencenin sona ermesini diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allâme -- 20 Ekim 2019; 14:47:12 >
  • Bu dizi hersene daha berbat oluyor eskiden canavarlar karakterler fln heyecanliydi o goril olsun zoom olsun zevkle izlerdim hatta su sacma dizilerin arasinda tek izlenebilen flash derdim ama masallah CW yine mahvetti herseyi.
  • Allah rızası için biri şu kriz bölümlerinin ortak diziler içinde hangisinde başladığını söylesin.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.