Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flash Argus'a girerken kendini değiştirmişti aynı cihazla HR ve Iris yer değişti ve yeri söyleyen aslında Iristi. ölen de HR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre845

Flash Argus'a girerken kendini değiştirmişti aynı cihazla HR ve Iris yer değişti ve yeri söyleyen aslında Iristi. ölen de HR.

Mantıklı geldi nedense. İhtimaller arasında olabilecek bir teori.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanda dikkat ettiniz mi bilmiorm ama caitlin geri gelecek sanirsm killer frostun gozleri buyuor.

• En saçma bölüm bu olsa gerek

Zaten önceki bölümlerde yaşanacak şey oldu. Hiçbir şey yapamadılar. Artı Joe mal mal baktı kızı ölürken. Böyle mallık olamaz. Sonraki bölüm ne olur bilmiyorum ama ölmezse de en saçma sezon bu sezon olacak.

• Sezon finalinde HR ile ilgili biseyler olacak bence cunku eski bolumlerin birinde o caddede HR da vardi diye hatirliyorum

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

ÇR'de olan bitene bakınca ölmüyor...

bence IRIS düşmanları boşuna sevinmesin...
  • Son bölümden sonra tepkim

Fİnally...
  • quote:

Flash Argus'a girerken kendini değiştirmişti aynı cihazla HR ve Iris yer değişti ve yeri söyleyen aslında Iristi. ölen de HR.

muhtemelen öyle olacak erken sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam o hr biraz salak oldugu için onuda kabul edebilir yapabiliriz.

hatta Dizi başında bir kaç saçma sapan öneri verme sahnesinin konma sebebi bence bu adamın tam bir salak olduğunu vurgulamak içindi. Tüm sezon boyunca bir tek bu adamın iq'su ayak numarası kadar denmedigi kaldı

E2 Wells buna mal dedi gömdü baya o zaman kızmıştım ayıp etti diye ama az bile yapmış
  • quote:

Hr neden böyle bişey yapsın Tracy ile daha yeni tanışmışken, keyfi yerindeyken... ve hr beden değiştiyse demekki yeri söyleyen ırıs ve ırıs yeri söyleyecek kadar salak olmayacağına göre
  • Bu sezon için de şuana kadar ki en güzel bölümdü. Duygusallığı iyi verdiler gerçekten. Şarkı seçimi de baya iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 18 Mayıs 2017; 2:45:50 >
  • Finalde %100 time travel olucak ya. Olmassa kendimi keserim.

• HR'in irisle yer değiştirmesi çok mantıksız,HR yerini söyledikten sonra savitar hemen irisi alıp gidiyor zaten ne ara yer değiştirecekler hadi değiştirdiler diyelim savitarın bundan haberi olmayacak mı?

Öldürülen HR, tuzağa düşüp yerini söyleyen İris diyorsunuz ama o kendini suçlama sahnesinde direkt HR'in hareketlerini,mimiklerini görüyoruz kezban iris olsaydı anlaşılırdı zaten.

Bilmiyorum bu teori çok mantıksız geldi,kezban irisin zaman kalıntısı olma ihtimali daha güçlü umarım öyle olur da barry salağı gelecekte bir kadın savitarla da uğraşmış olur.

Eğer HR ölürse ve iris kezbanı yaşamaya devam ederse veya salak barry yine zamanda geriye gidip irisi kurtarmaya çalışırsa senaristlerin arkasından çok küfredilecek,ve böyle bir şey olursa bu diziyi izlemek için bir sebep kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladies and gentlemen -- 18 Mayıs 2017; 12:18:8 >

• E2 Wells'te de yüz değiştirme teknolojisi falan varsa Iris yerine ölmeyen bir meta koymuş olabilir aslında. Hem Barry'nin haberi olmamış olur hem de Iris ölmemiş olur. Böylece her sezonun klişesi olan zaman yolculuğunu da görmemiş oluruz.

Ayrıca ARGUS'a saklama fikri cidden mantıklı bir fikir keşke öyle yapsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

HR'in irisle yer değiştirmesi çok mantıksız,HR yerini söyledikten sonra savitar hemen irisi alıp gidiyor zaten ne ara yer değiştirecekler hadi değiştirdiler diyelim savitarın bundan haberi olmayacak mı?

Öldürülen HR, tuzağa düşüp yerini söyleyen İris diyorsunuz ama o kendini suçlama sahnesinde direkt HR'in hareketlerini,mimiklerini görüyoruz kezban iris olsaydı anlaşılırdı zaten.

Bilmiyorum bu teori çok mantıksız geldi,kezban irisin zaman kalıntısı olma ihtimali daha güçlü umarım öyle olur da barry salağı gelecekte bir kadın savitarla da uğraşmış olur.

Eğer HR ölürse ve iris kezbanı yaşamaya devam ederse veya salak barry yine zamanda geriye gidip irisi kurtarmaya çalışırsa senaristlerin arkasından çok küfredilecek,ve böyle bir şey olursa bu diziyi izlemek için bir sebep kalmayacak.

O teori şöyle olabilir; HR, iris'in yerini söyledi ve iris öldü buraya kadarını izledik zaten sonra HR büyük suçluluk duyup Barry'den onu tam Savitar, iris'i almadan öncesine götürmesini istemiş olabilir sonra da yer değiştirirler. Böylece iris'in değil aslında kendi yerini söylemiş olur. Bu teorinin zayıf yönü de Barry bunu biliyorsa Savitar da biliyordur yani bu hali bile pek tutarlı bir teori değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

HR'in irisle yer değiştirmesi çok mantıksız,HR yerini söyledikten sonra savitar hemen irisi alıp gidiyor zaten ne ara yer değiştirecekler hadi değiştirdiler diyelim savitarın bundan haberi olmayacak mı?

O teori şöyle olabilir; HR, iris'in yerini söyledi ve iris öldü buraya kadarını izledik zaten sonra HR büyük suçluluk duyup Barry'den onu tam Savitar, iris'i almadan öncesine götürmesini istemiş olabilir sonra da yer değiştirirler. Böylece iris'in değil aslında kendi yerini söylemiş olur. Bu teorinin zayıf yönü de Barry bunu biliyorsa Savitar da biliyordur yani bu hali bile pek tutarlı bir teori değil

Son yazdığın cümleye gelmeden savitar da bunu bilir diyecektim sen de yazmışsın. Sezon finali fragmanında HR gözüküyor fakat E2'deki Wells mi yoksa E19'daki HR mı bilmiyorum.Nerden baksan mantıksız tarafı var bu yer değiştirme olayının. Ayrıca sızan videoda Barry'nin speedforce'ta olduğu görülüyor.kezban yine orda

• Hayatımda bu kadar saçmalık ve ve mantık hataları ile dolu dizi izlemedim

Yani yazmaya bile üşeniyorum bu kadar salakça bi dizi olamaz karakterleri öyle bi tasarlıyorlar ki yeri geliyor 15 yaşında çocuğun yapmayacağı salaklıllar yapıyorlar. Sırf bu bölüme özel değil hep böyle

sezon finalinden sonra daha izleyeceğimi sanmıyorum sırf flash karakteri için katlanıyordum zaten çerezlik olarak

Cw nin dc uyarlamaları çöp ötesi cidden

• Aslında argusa gitmelilerdi. Flash dizisinde ne olursa olsun final bölümleri ve öncesi mükemmel oluyor.

• Ya bu Iris'i neden Argus'un en dayanıklı bölümüne koymuyorlar da saçma sapan plan yapıyorlar. Hız gücü orada işlemiyor nasıl olsa

• wells ler aralarında anlaşıp buna benzer bir şey yapmış olabilirler bence de.bu aptal olan wells in şak diye iris in yerini söylemesini açıklar.sonrasındaki vicdan azabı da herkesi inandırmak için oyunsa oldu bitti
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.