Şimdi Ara

The FINALS 2013: Şampiyon MIAMI HEAT! FMVP: Lebron James! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.268
Cevap
4
Favori
22.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

The FINALS 2013: Şampiyon MIAMI HEAT! FMVP: Lebron James!

(En Son Oy Tarihi: 9.9.2015)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hilarious

forumda ne çok spurs taraftarı varmış.

Ondan ziyade Duncan'a duyulan saygı var. Yoksa Spurs taraftarı bu forumda fazla değil.
  • parker'ın şutu dehşetti valla,yok öyle bir şey
  • quote:

Spurs taraftarından ziyade, Lebron antipatiliği, Miami antipatiliği, Ray Allen antipatiliği, Duncan'a duyulan saygı hepsi birleşince herkes Spurs'u tutuyor. Tabi ayrıca safkan Spurslüler de var.

Ben anlamadım Wade'e giydirmiş herkes, Wade napsın daha? kötü oynar giydirilir iyi oynar topu vermedi denir. ben de bu maçı izledim ve öyle topu elinde tutup harcadığı pozisyon hatırlamıyorum belki 1-2 tane vardır ama hatırlamıyorum. Bu maçı kaybetmemizin tek nedeni tamamen Lebronun 12 sayıda kalmasıdır. TD yaptın eyvallah tamam ama biraz daha agresif olman gerekiyor o son dakikalarda gereksiz bir üçlük attı mesela hiç gereği yoktu önü de boş değildi ve dengesiz yükseldi, son dakikalarda boş bulunmadığı sürece üçlük atılması bana mantıklı görünmüyor açıkçası.

Dış atışlarımız iyidi Ray Allen iyi başladı, Mike Miller da oyundayken üstüne düşeni yapmaya çalıştı, Chalmers zaten bildiğimiz gibi. Indiana serisine göre herkes bildiğimiz gibiydi Wade daha iyi oldu tek fark Lebronun sayı üstüne yüklenmemesiydi bana göre. Ha o halde bile 4 sayı farkla kaybettik bu da iyi bişi aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Spurs taraftarından ziyade, Lebron antipatiliği, Miami antipatiliği, Ray Allen antipatiliği, Duncan'a duyulan saygı hepsi birleşince herkes Spurs'u tutuyor. Tabi ayrıca safkan Spurslüler de var.

Ben anlamadım Wade'e giydirmiş herkes, Wade napsın daha? kötü oynar giydirilir iyi oynar topu vermedi denir. ben de bu maçı izledim ve öyle topu elinde tutup harcadığı pozisyon hatırlamıyorum belki 1-2 tane vardır ama hatırlamıyorum. Bu maçı kaybetmemizin tek nedeni tamamen Lebronun 12 sayıda kalmasıdır. TD yaptın eyvallah tamam ama biraz daha agresif olman gerekiyor o son dakikalarda gereksiz bir üçlük attı mesela hiç gereği yoktu önü de boş değildi ve dengesiz yükseldi, son dakikalarda boş bulunmadığı sürece üçlük atılması bana mantıklı görünmüyor açıkçası.

Dış atışlarımız iyidi Ray Allen iyi başladı, Mike Miller da oyundayken üstüne düşeni yapmaya çalıştı, Chalmers zaten bildiğimiz gibi. Indiana serisine göre herkes bildiğimiz gibiydi Wade daha iyi oldu tek fark Lebronun sayı üstüne yüklenmemesiydi bana göre. Ha o halde bile 4 sayı farkla kaybettik bu da iyi bişi aslında.

Ben en az 7-8 tane gordum. Topu 15-20 saniye elinde tutup, sacma sapan atis kulladigi veya son saniyede birilerine pas verdigi. Direk macin sonundan ornek vereyim gitti topu elinde tuttu tuttu sonra kosedeki Chalmers a sacma sapan gereksiz bir pas verdi. Sonuc ne oldu Chalmers elinden topu cikaramadi 24 saniye oldu. Mac icindede Kaan Kuralin en az 3-5 kere duydum Wade elinde topu cok tutarak hucumu harcadi dedigini. Lebron bu arada 18 sayiyla bitirdi maci 12 degil ama pasifliginden dolayi maci kaybettigimize katiliyorum.

Wade de artik oyle bir noktaya geldiki 17 sayi attiginda millet iyi oynadi diyor. Atmasin 17 sayi boyle surekli topu elinde tutup hucumlari harcayacaksa. Bu mac ilk yari skor olarak iyi bir yari gecirdigi icin surekli topu elinde uzun tutup gereksiz isler yapti. Yararli birsey yapamiyorsa tutma topu elinde 15 saniye arkadas ver pasi az ball movement olsun. Haydi tutup atsa birsey demiyecegim 50 kere son 2-3 saniye kala sut atar gibi kalkip birilerine pas veriyor zor pozisyonda son saniyede sut attiriyor.

--------------------------------------------------------------------

Kimse Lebron iyi oynadi diyede hikaye okumasin. Dunyanin en iyi oyuncusuysa oyle oynasin. 3.5 periyot boyunca pasif oynayamaz. Fiziksel olarak gelmis gecmis en yetenekli adam belkide. Onu tutabilicek bir adam olmadigini hepimiz biliyoruz. Dun resmen skoru mac sonuna kadar nerdeyse hic dusunmedi. Zorlamadi bile bildigin pas vermek icin oynadi maci. Artik karisinda Hibbert ve West yok. Vurucaksin gidiceksin potaya. Wade-Lebron ve Boshin Duncan macin basinda foul problemindeyken surekli potaya gitmesi lazimdi. Bosh efendi sut atmakla, Lebron efendide pas vermekle mesguldu tabi.

Dun maci izlerken bu kadar pasif oynamasina deli oldum. Ben bile elestiriyorsam yanlis birseyler var demektir. Bir sonraki mac eminimki boyle pasif oynamicak aradaki farki herkes gorucek. Bu adamin en iyi oldugu zaman atak modda oldugu zamanlar. Finallere gelmisiz cikip deli gibi saldirmasi lazim sonra istedigi kadar dinlensin. Bana mac basindan itibaren bir yer soyleyin Lebronun skor uretmek icin saldirdigi, pasif olmadigi. Mac sonu haric. LeBron kotu oynadida demiyorum. 2011 finalleri ile hic bir alakasida yok zaten bana gore sadece oynamasi gerektigi gibi oynamadi. Bana gore LeBronun skoru dusunerek oynamasi gerekiyor. Bu sekilde oynarken zaten yardim geldikce bos adamlari yillardir yaptigi gibi bulur. Oldugu yerden adam gibi zorlamadan millete pas dagitmasi bana gore bu serideki oynama stili hicbir sekilde olmamali.

Spoyada ayri sovmek lazim. Kalkip Bulls serisinde bile 2. yari tamamen oynattigi LeBronu kalkip 4. periyodun basinda 3 dakika oturtturuyor. Bunun yaninda Wade ide oturtuyor sacma sapan bir 5 le 4.periyoda basliyor. Rotasyonu bozmak niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baronious -- 7 Haziran 2013; 20:03:46 >

• bosh çok kritik bir üçlük kaçırdı. o kadar denedi ama hiçbiri girmedi. maç sonu belki daha farklı konuşulabilirdi

spurs 4 kısayla oynarken lebron hala asisti düşünüyordu
  • bosh tam d'antoni nin aradigi uzun sacma sapan 3 luk atiyo savunmasida uyuyor takas etsinler gasol ile iki takimda istedigini alsin
  • bir de spoelstra'nin parker'i lebron'la tutma fantezisinden vazgecmesi lazim. birincisi lebron parker'i ilk perdede kaçırıyor (ki onun sucu degil parker, westbrook, rose gibi adamlarin onunde kimse kalamiyor) ikincisi de bu savunma lebron'u gereksiz yoruyor. elinde norris cole var gayet iyi bi kisa savunmaci. chalmers kotu oynadı demiyim ama yaptıklarını cole da yapıyor ek olarak savunma katkisi verir.

wade 17 sayi atinca hakikaten skora buyuk katki vermis imaji oldu bende de ama hucumda resmen top eziyor (futbol deyimiyle). yine de miami icin bir sey bitmis değil. bosh yarin 2 üçlük sokar lebron kendine gelir mac alirlar yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

bir de spoelstra'nin parker'i lebron'la tutma fantezisinden vazgecmesi lazim. birincisi lebron parker'i ilk perdede kaçırıyor (ki onun sucu degil parker, westbrook, rose gibi adamlarin onunde kimse kalamiyor) ikincisi de bu savunma lebron'u gereksiz yoruyor. elinde norris cole var gayet iyi bi kisa savunmaci. chalmers kotu oynadı demiyim ama yaptıklarını cole da yapıyor ek olarak savunma katkisi verir.

wade 17 sayi atinca hakikaten skora buyuk katki vermis imaji oldu bende de ama hucumda resmen top eziyor (futbol deyimiyle). yine de miami icin bir sey bitmis değil. bosh yarin 2 üçlük sokar lebron kendine gelir mac alirlar yine.

sıkıntı yok diyosun yani

• 2. maç bugün dü değil mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evivva

2. maç bugün dü değil mi arkadaşlar ?

yarın gece
  • quote:

quote:

2. maç bugün dü değil mi arkadaşlar ?

yarın gece

5 saat sonra di mi ?

• quote:

forumda bi ara fena SAS haterlığı vardı noldu da şimdi herkes SAS'ı destekliyor yapmayın gençler 'son bi kez daha yüzük alsın' diye desteklediğinz Mavs hakkaten yüzük aldı yapmayın etmeyin yaşlılara bu kadar saygı fazla

onu başlatan bendim artık ben bile nefret etmiyorum. gerek yok yani, adamlar takır takır oynuyor. saygı duymak lazım.

• Maç 5 saat sonra mı ?

• quote:

Maç 5 saat sonra mı ?

Hayır
  • quote:

Maç 5 saat sonra mı ?

28 saat 30 dk sonra.
  • Tamam sağolun karışıyor :)

• San Antonio'dan selamlar...

Bizim veteranlar onur mücadelesi veriyorlar... Bize yaşlı diyorlar, veteran diyorlar, bir sürü şey diyorlar ama biz ona rağmen buraya kadar geldik, en iyisini yapacağız diyorlar...

Bizim locaya San Antonionun tanınmış simaları akın edince, ayrı bilet almak zorunda kalacağım galiba, tüm sezonu bedava izledikten sonra çocuk acısı gibi koyuyor.
  • Mac cnn den zupper

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.