Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
5
Favori
28.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu 2 kere bitirdim. Atmosfer ve gerilim unsurlarında ilk oyundan çok daha geride ve kolay yapılmış bir oyun. Değişen renk paleti ve crafting sistemi yenilik olarak kabul etsek bile yetersiz düşman çeşitliliği beni hayal kırıklığına uğrattı. Yinede ilk oyunu oynadıysanız mutlaka bu oyunuda oynamanız şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oyunu 2 kere bitirdim. Atmosfer ve gerilim unsurlarında ilk oyundan çok daha geride ve kolay yapılmış bir oyun. Değişen renk paleti ve crafting sistemi yenilik olarak kabul etsek bile yetersiz düşman çeşitliliği beni hayal kırıklığına uğrattı. Yinede ilk oyunu oynadıysanız mutlaka bu oyunuda oynamanız şart.

Nightmare de bitirdin mi oyunu? İlk oynayış için önerir misin? Yoksa çok mu zorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oyunu 2 kere bitirdim. Atmosfer ve gerilim unsurlarında ilk oyundan çok daha geride ve kolay yapılmış bir oyun. Değişen renk paleti ve crafting sistemi yenilik olarak kabul etsek bile yetersiz düşman çeşitliliği beni hayal kırıklığına uğrattı. Yinede ilk oyunu oynadıysanız mutlaka bu oyunuda oynamanız şart.

Nightmare de bitirdin mi oyunu? İlk oynayış için önerir misin? Yoksa çok mu zorlar

İlk oyunun survivor modu ile bunun nightmare modunu aynı tutabiliriz. İlk oyun tam bunalımdı. 10 metrede bir kapan, bomba v.s nasıl bitirdim anlamıyorum. Ama bu oyun çok daha iyi gerçekten.

• Oyun kolay arkadaşlar, Classic Mod bile kolay geldi bana.Bir hafta kiralık aldığımdan 12.bolumde bıraktım

• 7.bolumdeki hayalet kadın aynaların olduğu bölümün olayı nedir. Bir türlü gecemedim 1 saattir dolanıp duruyorum. valla sınır oldum. Işıklar kapılar mantığını tam çözemedim yardımcı olacak var mıdır

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Hocam aynaya baktığın zaman,ışığın önündeki nesneye bak ona göre kapıyı bul ve aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Hocam aynaya baktığın zaman,ışığın önündeki nesneye bak ona göre kapıyı bul ve aç

Anlamadım hocam yazdiginizi.

Mesela aynı anda iki ışık yanıyor birisi sabit birisi böyle kiprasiyor. Bazen de sadece yukarıdaki yanıyor kapının olduğu yerin ışığı yok.

Kapının önünde ne vardı ki hiç dikkat etmedim

• Aynaya bak hangi kapının üstündeki lamba yanıyosa o kapı doğru kapı. @lyldz
  • Bu kadar miydi ya

• Oyunu bitirdim ama 23/24 memories, 38/40 not buldum. Yazık oldu 2 trophy kaçtı. Bir de Survivor'da bitirdim ama NG+ da oyun iyice kolaylaştığından Nightmare'e geçtim.

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Hocamız yazmış fakat aynaya baktığında hangi kapı olduğunu kestiremiyorsun o yüzden kapının önünde hangi nesneler var ona bakmani öneririm, cift taraflı serum vardı mesela perde vb. şeyler.

Yanlış açarsan kapı değişiyor bir sonraki sefer

• The Evil Within 2 - Free Trial – Available Now! | PS4

• Casual modda oyunu görmek için bitirdim su an survival moddayim. Chapter 7 oldum ama mermi sıkıntısı yaşıyorum oyun tikandi.

Siz nasıl oynuyorsunuz arkadaslar? Skill ağacında neler onceliginiz

• Şu oyunun az satması o kadar üzücü ki chapter 6'dayım oyun tam bir sanat eseri mükemmel ötesi bölüm tasarımları var fotoğrafçı tam bir piskopat tüm boss'lara kafa tutar savaşmasan bile seninle uğraşması germesi seninle alay etmesi bile başlı başlı bi olay ilk oyunun üzerine çok koymuş

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Casual modda oyunu görmek için bitirdim su an survival moddayim. Chapter 7 oldum ama mermi sıkıntısı yaşıyorum oyun tikandi.

Siz nasıl oynuyorsunuz arkadaslar? Skill ağacında neler onceliginiz

bıçaklama yakın saldırı ile ilgili skilleri geliştir özellikle
    tabanca ve pompalıyı upgrade et diğerlerine çok yüklenme
    ok mermilerinden patlayıcıya çalış
    biraz sakin oyna arkadan yaklaş bıçakla
    yoksa çok sıkıntı çekersin mermi öyle fazla olmuyor oyun boyu
  • 74 liraya inmiş oyun şaka gibi vallahi satışlar çok az bir daha gelmez bu oyun :(

• Yahu adamlar online oyun çıkarsa haklı 74 liraya düşmüş oyun.

Her ne kadar bizim için uygun olan fiyat bu olsa da insan üzülüyor.

Hikaye odaklı oyun çıkaran firma kalmadı adam gibi. Çıkaranlar da riske giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 neslinde neden az hikaye oyunlar çıkıyor diyen arkadaşlar vardı sebebi bu oyunun hazin sonu işte. On numara oyun ama gel gör ki satışlar ilk oyunu bile geçememiş oysa oyun ilk oyundan daha kolaydı zorlamadı beni ve oyunun üzerine çok koymuş adamlar gerçekten çok güzeldi severek oynadım ama birdaha tango gameworks bu oyunu devam ettirir mi? orası muamma..

Wolfenstein 2'de az satmış. AC Origins ile Horizon Zero Dawn bu yıl en çok satan oyunların arasında (Nintendo oyunlarını saymazsak tabi)

Prey, Wolfenstein 2, The Evil Within 2 bu yılın en az satan oyunların arasına girdi.
  • Cidden kötü ise satışları yazık oldu derim şu güzelim oyuna !! İsmi lazım değil abuk sabuk oyunlar milyon satıp , böylesine gerçek bi oyun bir deneyimi sunup herşeyden önce oyuncuya değer veren yapımlar hak ettiği yere ulaşamıyorya !!! ne diyim bitmiş oyunculuk

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Multi oyunlar single oyunları bitiriyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.