Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1447. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

Bugüne kadar Steam'de ~150 , korsan olarak da kim bilir kaç saat Skyrim oynama sürem var fakat 1 mod bile kurmadım. Hep vanilla devam ettim. Son birkaç gündür heves ettim , grafikleri geliştirecek mod ve enb , bunlara ek olarak oynanışı çok fazla bozmayacak şekilde (UFO gibi) birkaç mod kurayım dedim. Yalnız ekran kartıma haddinden fazla güvendim galiba.(HD7870xt) Vsync açıkken sabit 72 fps olarak oynadığım oyunda saniyede 25-30 kareler görmeye başladım. Ama bu görselliğe görünce de eski haline dönemedim. Performansı bu kadar düşürmeden nasıl optimize ederim ?

http://www.elderscrollsturk.com/index.php çeşitli mod listeleri olan konular var kendi bilgisayarına uygun olanı seçebilirsin

• Beni gördüğü yerde saldıran thalmor askeri çıktı bir de. Sebebi ne bilmiyorum üzerinden kağıt çıktı işte gidin bunu öldürün çok tehlikeli diyor. Ama neden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , bakacağım.
  • bu oyunu indirip indirip sildim.pek beğenmedim yani oyun tarzı bana göre değil ama hep diyorum belki bu sefer oynayabilirim ama yok olmuyor.halbuki oyunun çıkış zamanındaki videosunu bile izlemiştim canlı canlı,aradan o akdar zaman geçmesine rağmen bir türlü ısınamadım.en son sneak archer zımbırtısını oynamıştım.konuyu görünce aklıma geldi yazayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Beni gördüğü yerde saldıran thalmor askeri çıktı bir de. Sebebi ne bilmiyorum üzerinden kağıt çıktı işte gidin bunu öldürün çok tehlikeli diyor. Ama neden?

Oyunda Fırtınapelerin tarafını seçtiysen Thalmorlarada otomatikman düşman oluyorsun. Ayrıca Thalmor elçiliğine gizlice girmek gibi görevler olduğundan onlarla sürekli düşmanlık halindesin. Ayrıca atıyorum X kişi ile tartıştın/bozuştun o kişi senin peşine kelle avcısı takabiliyor. Üzerlerinden çıkan notları okursan neden saldırdığını az çok anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

bu oyunu indirip indirip sildim.pek beğenmedim yani oyun tarzı bana göre değil ama hep diyorum belki bu sefer oynayabilirim ama yok olmuyor.halbuki oyunun çıkış zamanındaki videosunu bile izlemiştim canlı canlı,aradan o akdar zaman geçmesine rağmen bir türlü ısınamadım.en son sneak archer zımbırtısını oynamıştım.konuyu görünce aklıma geldi yazayım dedim.

Aynı hisleri Witcher için besliyorum şu an sanırım 6. kez oynuyorum mesele görsellik falan da değil hesap makinesi gibi pc olsa gene oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16F84A

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Beni gördüğü yerde saldıran thalmor askeri çıktı bir de. Sebebi ne bilmiyorum üzerinden kağıt çıktı işte gidin bunu öldürün çok tehlikeli diyor. Ama neden?

Oyunda Fırtınapelerin tarafını seçtiysen Thalmorlarada otomatikman düşman oluyorsun. Ayrıca Thalmor elçiliğine gizlice girmek gibi görevler olduğundan onlarla sürekli düşmanlık halindesin. Ayrıca atıyorum X kişi ile tartıştın/bozuştun o kişi senin peşine kelle avcısı takabiliyor. Üzerlerinden çıkan notları okursan neden saldırdığını az çok anlarsın.

Ne ana senaryo ne de iç savaşı oynuyorum.

Notta da sadece aldmeri domination için tehlikeli olduğum yazıyor. İlginç

• quote:

Orijinalden alıntı: 16F84A

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

bu oyunu indirip indirip sildim.pek beğenmedim yani oyun tarzı bana göre değil ama hep diyorum belki bu sefer oynayabilirim ama yok olmuyor.halbuki oyunun çıkış zamanındaki videosunu bile izlemiştim canlı canlı,aradan o akdar zaman geçmesine rağmen bir türlü ısınamadım.en son sneak archer zımbırtısını oynamıştım.konuyu görünce aklıma geldi yazayım dedim.

Aynı hisleri Witcher için besliyorum şu an sanırım 6. kez oynuyorum mesele görsellik falan da değil hesap makinesi gibi pc olsa gene oynarım.

Witcher'ida ayni sekilde oynayamadim.oyun turu olarak bana uymuyor diye dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu oyuna bugun basladim nord irki secerek ama imperial irkindada aklim kaldi siz ne onerirsiniz hangi karakterle oyunun zevki daha iyi olur? Olmadi yeniden basliyim ilerlemeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • secokul S kullanıcısına yanıt
    Zevk konusunda çok bir farklılık yaşatmaz kanımca ırk seçimleri

Sizin önereceğiniz özel bir ırk var mı ?@Obsidian One

• Oblivion çevirisi vardı ne oldu ona? Yılı yarıladık neredeyse çıkmadı. Güya Ocak ayında çıkar diyorlardı.
  • @secokul

Zevk konusunda;oynadığın sınıfa göre değişen birşey bu,bazı ırklar bazı sınıflarda daha iyi ona göre seçmen daha iyi olur.

@SonictheHedgehog-MZ

P.S;konuyada bakmayalı baya oluyordu.
  • Aynısı benim içinde geçerli

Bir ara tekrar başlayacağım oyuna, o ara daha aktif olurum burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 1 Mayıs 2017; 22:1:22 >
  • O zaman nord olarak devam etmemde sakınca yok :). Ya bu tip oyunlar sevmedigimi saniyordum witcher i bitirene kadar. Simdi ise diger oyunlardan keyif alamiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: secokul

O zaman nord olarak devam etmemde sakınca yok :). Ya bu tip oyunlar sevmedigimi saniyordum witcher i bitirene kadar. Simdi ise diger oyunlardan keyif alamiyorum :)

Ortaçağ oyunları böyledir hocam sevmediğinizi sanırsınız ama aslında seversiniz :)

bir ara vikings leride izleyin derim yabancı bir dizi
  • Valla indrdim isten vakit bulsam izlicem. Tam benlik dizi gbi duruyo. Hayat ne adaletsiz calismiyo olsam sevdigim seyleri yapicam. Sevdigim seyleri yapmak icin de para kazanmam lazim. Bir cikmaz ki sorma

• Arkadaşlar oyuna vampir olarak devam ederken görevler gereği kurtadam oldum. Şimdi de bir türlü kurtulamıyorum. Ysgramor un mezarına gidip cadı kafasını mavi alevin içine atıyorum etkinleştir diyorum hiç bişi olmuyor. Hile ile yapayım dedim; player.removespell 00092c48 yaptım canavar bedeni kaldırıldı diyor ama değişen bişi yok. Evimde 8 saat uyuyorum canavar kanın yüzünden bonus alamazsın diyor.
    Hile ile vampir yaptım (player.setrace woodelfracevampire) sonra normale çevirdim (player.setrace woodelf) yine aynı sorun.

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • Şu oyunu bir ben sevemedim galiba. Witcher 3'den sonra o animasyonlar falan kötü gözüküyor. Var mıdır bu animasyonları düzeltecek bir mod?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun en başında ilk ejder görevinde ejder ölürken son nefesinde "noo dovahkiin" dedi ve öldü.
    daha önceki oyunlarımda bunu duymamıştım, normalde bunu yapıyor mu başınıza geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Bugüne kadar Steam'de ~150 , korsan olarak da kim bilir kaç saat Skyrim oynama sürem var fakat 1 mod bile kurmadım. Hep vanilla devam ettim. Son birkaç gündür heves ettim , grafikleri geliştirecek mod ve enb , bunlara ek olarak oynanışı çok fazla bozmayacak şekilde (UFO gibi) birkaç mod kurayım dedim. Yalnız ekran kartıma haddinden fazla güvendim galiba.(HD7870xt) Vsync açıkken sabit 72 fps olarak oynadığım oyunda saniyede 25-30 kareler görmeye başladım. Ama bu görselliğe görünce de eski haline dönemedim. Performansı bu kadar düşürmeden nasıl optimize ederim ?

oyundaki vsync ve aa af fxaa gibi şeyleri kapatacaksın, radeonpro kullanacaksın, iki tane ini dosyasında düzenleme yapacaksın
    arkadaşın yazdığı forumdan net bilgiler bulursun.

• 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.